Ako sa uzdraviť v poslednom z nás 2

Ako sa uzdraviť v poslednom z nás 2 1

Nachádza sa v post-apokalyptickom prostredí, Posledný z nás 2 Vaša hlavná postava potrebuje Ellie, aby bola zdravá tak fyzicky, ako aj psychicky. Biotop na Zemi po apokalypse je nepriateľský a ak chcete prežiť v týchto zložitých podmienkach, musíte byť vždy na vysokej úrovni. Hráči vždy hľadajú šancu na útok. Ako teda zvyšujete svoje zdravie v Last of Us 2? Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť, a my preskúmame všetko v tomto článku.

Nikdy nevieš, kedy a kde budeš ublížiť v Poslednom z nás 2, Takže musíte vedieť, ako si udržať svoje zdravie. Najlepším spôsobom je použitie zdravotnej súpravy. Teraz môžete dokonca vytvoriť jeden pre seba, ak máte potrebné ingrediencie. Poďme sa teda dozvedieť, ako používať Medikit a ako si ho vytvoriť v Last of Us 2,

Ako sa uzdraviť v poslednom z nás 2

Ako sa liečiť v poslednom z nás 2?

Dobrá vec na HealthKits je, že ich nájdete takmer kdekoľvek v hre. Ak tak urobíte, dostanete sa k nemu iba vtedy, kým neuvidíte animáciu. Keď uvidíte animáciu, jednoducho stlačte d-pad na konzole, aby ste ju vybavili, a potom môžete podržaním tlačidla R2 spustiť proces hojenia. Tento proces môže chvíľu trvať, preto si všímajte svoje okolie. Uistite sa, že tu nie je žiadne nebezpečenstvo. Keď sa cítite bezpečne, jednoducho choďte na liečenie.

Ak nenájdete Healthkit a potrebujete, aby ste mohli pokračovať, môžete ho len vytvoriť. Zložky potrebné na vytvorenie HealthKit sú handra a fľaša na alkohol. Tieto môžu byť tiež použité na vytvorenie Molotov. Takže v závislosti od vašej situácie môžete tieto zložky použiť vo svoj prospech. Ak máte zlé zdravie, použite ich na vytvorenie súpravy Healthkit. Ak ste na preplnenom mieste a potrebujete chrániť nepriateľov, použite ich na Molotov. V takomto post-apokalyptickom scenári nájdete toľko handier a alkoholových fliaš, ktoré majú pre svoju obranu MediKits aj Molotov. Ak chcete vytvoriť MediKit z týchto dvoch zložiek, vyberte Medikit a potom ho vytvorte stlačením tlačidla X.

MediKits dosť výrazne zvyšujú vaše zdravie a je potrebné ich mať, ak chcete prežiť v Poslednom z nás 2, Teraz existuje ďalší spôsob, ako si trochu zlepšiť svoje zdravie. Pri prieskume hľadajte reštaurácie, predajné automaty a dokonca aj miestne obchody s potravinami. Jedzte jedlo v Poslednom z nás 2 trochu pomáha so zdravím. Nezlepšuje to vaše zdravie tak, ako to robí MediKit, ale v niektorých situáciách to môže byť aj váš záchranca.

Takže teraz viete všetky spôsoby, ako sa uzdraviť v Poslednom z nás 2, Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.