Ako sa tam dosta┼ą? Skype pre Chromebook Working

Aj ke─Ć je Zoom viac podnikov├Żm rie┼íen├şm, SkypeNa druhej strane zost├íva u spotrebite─żov v┼íeobecne ob─ż├║ben├í. Je to ─Źist├ę, videohovory s├║ plynul├ę, obsahuj├║ niektor├ę skuto─Źne u┼żito─Źn├ę funkcie a s├║ k dispoz├şcii na r├┤znych platform├ích a zariadeniach. Nehovoriac o tom, ┼że s nov├Żm pr├şstupom na web prv├Ż Microsoft priniesol Skype Chromebooky. A to nie je v┼íetko. Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako z├şska┼ą Skype pre Chromebook. V tomto ─Źl├ínku v├ím preto prin├í┼íame podrobn├Ż n├ívod, ako nain┼ítalova┼ą a spusti┼ą Skype na Chromebooku s nieko─żk├Żmi u┼żito─Źn├Żmi tipmi. S t├Żmto vedom├şm sa pozrime, ako m├┤┼żete pou┼żi┼ą Skype na Chromebooku v roku 2020.

3 Sp├┤soby, ako z├şska┼ą Skype pre Chromebook Working (2020)

Existuj├║ najm├Ą tri sp├┤soby, ako to dosiahnu┼ą Skype pracuje na Chromebooku. Prvou je webov├í aplik├ícia, ktor├í je z─Ćaleka najlep┼í├şm sp├┤sobom pr├şstupu Skype v Chromebooku Potom m├íme aplik├ície pre Android a Linux. Budeme diskutova┼ą o v┼íetk├Żch met├│dach, ale najprv za─Źneme webovou aplik├íciou.

 • get Skype pre Chromebook Working: webov├í aplik├ícia

 • Okrem ponuky nat├şvnych aplik├íci├ş spolo─Źnos┼ą Microsoft presunula svoju cenovo dostupn├║ videokonferen─Źn├║ aplik├íciu na web. Teraz m├íte pr├şstup bez probl├ęmov Skype na Chromebooku pomocou prehliada─Źa Chrome. Je dod├ívan├Ż s podpora upozornen├ş na hovory, zdie─żanie obrazovkya posledn├ę Skype Zozn├ímte sa teraz s funkciou. Jednoducho povedan├ę, nezme┼ík├íte ┼żiadnu zo z├íkladn├Żch funkci├ş aplik├ície pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. Teraz, ke─Ć u┼ż bolo povedan├ę, po─Ćme na kroky.

  1, Otvorte web.skype.com v prehliada─Źi Chrome a prihl├íste sa pomocou svojho ├║─Źtu Microsoft.

  2, Potom v├ís okam┼żite zaved├║ na hlavn├Ż panel, ktor├Ż je dos┼ą podobn├Ż aplik├ícii pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. M├┤┼żete chatova┼ą, vies┼ą videohovor, za─Źnite skupinov├Ż hovor s Skype Dozviete sa viac a viac.

  3, Ako vid├şte Skype na Chromebooku podporuje zdie─żanie obrazovky, pl├ívaj├║ce okno, titulky v re├ílnom ─Źase a ove─ża viac.

  get Skype pre Chromebook Working: webová aplikácia

  4, Odpor├║─Źame v├ím povoli┼ą upozornenie na ikonu z├ímku na paneli s adresou na prij├şmanie upozornen├ş na videohovory a spr├ívy. Po tom, ─Źo som povedal, mus├şte si to necha┼ą Skype otvoren├ę dole prij├şma┼ą upozornenia. V ─Ćal┼íom kroku m├┤┼żete vytvori┼ą samostatn├║ aplik├íciu, ktor├í v├ím u─żah─Ź├ş spr├ívu upozornen├ş a Skype v┼íeobecne.

  get Skype pre Chromebook Working: webová aplikácia

  5, Kliknite na ikonu 3- prejdite na ponuku a prejdite na ÔÇ×─Äal┼íie n├ístrojeÔÇť. Kliknite na polo┼żku ÔÇ×Vytvori┼ą odkazÔÇť. Nakoniec povo─żte ÔÇ×Otvori┼ą ako oknoÔÇť a kliknite na ÔÇ×Vytvori┼ąÔÇť. teraz Skype Web sa bude spr├íva┼ą sk├┤r ako aplik├ícia, so samostatnou ikonou v sp├║┼í┼ąa─Źi. M├┤┼żete to dokonca opravi┼ą Skype na r├şmse.

  get Skype pre Chromebook Working: webová aplikácia

 • pou┼żitie Skype v Chromebooku: aplik├ícia pre Android

 • Ak m├íte na Chromebooku kompatibilitu s Obchodom Play, m├┤┼żete pou┼żi┼ą variant syst├ęmu Android na Skype na Chromebooku. V mojich testoch to fungovalo celkom dobre, ale nem├íte pr├şstup k niektor├Żm funkci├ím pracovnej plochy, ako je rozostrenie pozadia a titulky v re├ílnom ─Źase. Ke─Ć┼że sa v┼íak jedn├í o aplik├íciu pre Android, m├í pln├║ podporu pre upozornenia, ─Źo je skvel├ę. Dostanete Skype upozornenia, aj ke─Ć aplik├ícia nie je otvoren├í na pozad├ş, Aplik├ícia pre Android m├í tie┼ż podporu offline, aby ste k nej mali pr├şstup Skype rozhovory bez akt├şvneho internetov├ęho pripojenia. Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą.

  1, Otvorte obchod Play na Chromebooku a nainštalujte ho Skype (Free)

  skype android

  2, Teraz sa prihl├íste do svojho ├║─Źtu Microsoft a budete ma┼ą pr├şstup k v├Ą─Ź┼íine hlavn├Żch funkci├ş syst├ęmu Skype, Povedal by som, ┼że aplik├ícia pre Android je naozaj dobr├í, ak chcete Neust├íle upozornenia a podpora offline,

  skype android

 • get Skype pre Chromebook Working: aplik├ícia pre syst├ęm Linux

 • Zo v┼íetk├Żch verzi├ş Skype, aplik├ícia pre syst├ęm Linux vyzer├í v Chromebooku sk├┤r ako sol├şdna po─Ź├şta─Źov├í aplik├ícia. Takmer v┼íetko funguje celkom dobre a nie s├║ potrebn├ę ┼żiadne ├║pravy termin├ílu. Ak sa aplik├ícia zavrie na pozad├ş, m├┤┼żete dost├íva┼ą upozornenia. Je tu v┼íak probl├ęm a je to zrejm├ę. Linux na Chromebooku st├íle nem├í pr├şstup k webovej kamere z d├┤vodu obmedzen├ş virtu├ílneho po─Ź├şta─Źa a v d├┤sledku toho Skype Nem├┤┼żem pou┼ż├şva┼ą webov├║ kameru, Mikrof├│n funguje dobre po vybalen├ş z krabice, to je v┼íetko. Na objasnenie, ak chcete Skype V pr├şpade hlasov├Żch hovorov a rozhovorov je v syst├ęme Chromebook aplik├ícia Linux vhodn├í.

  1, Najprv si na Chromebooku nastavte Linux pod─ża prepojen├ęho sprievodcu. Ak mo┼żnos┼ą Linux nie je v Nastaveniach k dispoz├şcii, znamen├í to, ┼że v├í┼í Chromebook nie je kompatibiln├Ż s opera─Źn├Żm syst├ęmom Linux.

  Pou┼ż├şvajte na Chromebooku Linux

  2, Potom otvorte Skype stiahnite si str├ínku a zvo─żte ÔÇťget Skype pre Linux DEBÔÇ×Z rozba─żovacej ponuky. Stiahne Skype in┼ítal├ítor v├í┼ího Chromebooku vo form├íte DEB.

  stiahnu┼ą skype linux chromebook

  3, Po stiahnut├ş in┼ítal├ítora otvorte aplik├íciu "Files" a nain┼ítalujte ho dvojit├Żm kliknut├şm Skype na Chromebooku. Potom stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×In┼ítalova┼ąÔÇť.

  linux skype chromebook

  4, Nakoniec po in┼ítal├ícii n├íjdete Skype v prie─Źinku linux vn├║tri sp├║┼í┼ąa─Źa. Otvorte to, prihl├íste sa a m├íte hotovo. Takto sa dostanete Skype pre Chromebook pracuj├║ci prostredn├şctvom aplik├ície Linux.

  Pozn├ímka: Ak m├íte spo─Źiatku probl├ęmy, zavrite ich Skype a aplik├íciu nieko─żkokr├ít znova otvorte.

  linuxová aplikácia pre Skype na Chromebooku

  In┼ítal├ícia na PC Skype na Chromebooku a vychutnajte si plynul├ę videohovory

  Toto s├║ tri sp├┤soby, ako m├┤┼żete spusti┼ą Skype na Chromebooku bez v├Ą─Ź┼í├şch probl├ęmov. Ako som u┼ż uviedol vy┼í┼íie, webov├í aplik├ícia je najlep┼íia zo v┼íetk├Żch, ale ak sa tieto mo┼żnosti hodia k v├í┼ímu ├║─Źtu, m├┤┼żete prejs┼ą aj cez aplik├íciu pre Android alebo Linux. In├ę ako to, pros├şm, nezabudnite, preto┼że neexistuje ┼żiadna mo┼żnos┼ą, ako napr├şklad ÔÇ×Spustenie aplik├íci├şÔÇť Windows, mus├şte otvori┼ą ru─Źne Skype raz, aby ste dostali ozn├ímenia po ka┼żdom re┼ítarte. Ka┼żdop├ídne, to sme v┼íetci. Ak m├íte ak├ęko─żvek probl├ęmy, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie. Ur─Źite sa v├ím pok├║sime pom├┤c┼ą.