Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sa Screenshoty na Galaxy S20 [Tutorial]

Galaxy  S20

Samsung Galaxy S20 je jeden z najkrajších telefónov prísť od spoločnosti Samsung. Jedna z najlepších vecí, o tomto zariadení je nádherný displej, ktorý nielen dobre vyzerá, ale je možno najhladšie displeja sú k dispozícii v každom smartphone, vďaka 120Hz refresh rate.

Okrem displej, telefón sám o sebe je úžasné a jeden z najvýkonnejších zariadení sú k dispozícii na trhu v súčasnosti. Jeden z najpozoruhodnejších vecí, o tomto telefóne je vylúčenie Bixby tlačidlo, že Samsung priniesol so Galaxy S8 série. Tlačidlo napájania teraz slúži ako viacúčelová tlačidlo a môže pôsobiť ako tlačidlo napájania, ako aj Bixby tlačidlo.

To však predstavuje s ďalšou dilemou, že ľudia často prehliadame. Spôsob užívania screenshoty dostane uskutočňuje, pretože dlho-stlačením tlačidla obvyklé súbor zmes sa už pracuje. Takže, čo robiť v takom prípade?

Film Metóda na S20 je Trochu Iný Teraz

Najprv som si myslel, Samsung bol odstránený metóda úplne, ale na viac sa snaží, nakoniec som prišiel na to. Spoločnosť má zjednodušený obrázku, pričom spôsob väčšej miere. Aby sa snímka na Galaxy S20, máte iba stlačte tlačidlo napájania a tlačidlo hlasitosti spolu; nie je potrebné dlho stlačte už tak, ako to bude buď otvoriť program power menu alebo sa nič nestane. Aby bolo jasné, kombináciu klávesov je zdieľaný nižšie.

stlačte tlačidlo zníženia hlasitosti a tlačidlo power tlačidlo spolu bez držania.

Tento postup by mal fungovať na všetkých Galaxy S20 zariadení, ako aj budúce zariadenia, ktoré nebude mať žiaden Bixby tlačidlo keďže Samsung oficiálne odstránené tlačidlo.

Zatiaľ čo zmeniť metóda sa môže začať menšie paniku medzi užívateľov, ktorí sa snažia, aby sa screenshoty (verte mi, to je takmer rituál pre mnohých ľudí), našťastie, Samsung nebola odstránená funkcia má len robil to oveľa jednoduchšie ako v minulosti.

Chcete vedieť viac o tipy súvisiace s Galaxy S20 série? Zostaňte naladení a dajte nám vedieť, čo si myslíte, že prístroj tak ďaleko.

Odoslať