Ako sa pripoji┼ą laptop k bezdr├┤tovej telev├şzii Vizio Smart TV

Bu─Ćme ├║primn├ş:

Sledovanie ob─ż├║ben├ęho filmu alebo seri├ílu na va┼íom inteligentnom telev├şzore je lep┼íie ako sledovanie na va┼íom notebooku. V─Ćaka v├Ą─Ź┼íej obrazovke a lep┼íiemu zvukov├ęmu syst├ęmu je sledovanie filmov pomocou inteligentnej telev├şzie alternat├şvou, ak nem├┤┼żete ├şs┼ą do kina.

Pokia─ż ide o Smart TV, Vizio je slu┼ín├í a lacn├í mo┼żnos┼ą. Aj ke─Ć nie s├║ kompatibiln├ę s in├Żmi ┼ípi─Źkov├Żmi zna─Źkami, Vizio Smart TV je ve─żmi dobr├í svojou cenou.

M├┤┼żete sa op├Żta┼ą:

M├┤┼żem svoj laptop pripoji┼ą k slu┼żbe Smart TV? Samozrejme sa m├┤┼żete pripoji┼ą pomocou k├íblov alebo bezdr├┤tovo.

Pripojenie pomocou k├íbla je najspo─żahlivej┼íie, ale mus├şte pou┼żi┼ą HDMI a adapt├ęr. Ak ho nem├íte, m├┤┼żete sa k svojej Smart TV pripoji┼ą bezdr├┤tovo pomocou aplik├íci├ş a roz┼í├şren├ş Chrome.

Pou┼żitie bezdr├┤tovej met├│dy nevy┼żaduje pripojenie k├íblov k telev├şzoru Smart TV. To v├ím umo┼żn├ş zrkadli┼ą obrazovku prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa a pozera┼ą filmy, svoju ob─ż├║ben├║ s├ęriu a umo┼ż┼łuje v├ím ─żahko zobrazi┼ą prezent├íciu na v├Ą─Ź┼íej obrazovke.

Nie je to ├║┼żasn├ę?

V─Ćaka technol├│gii, ktor├║ m├íme dnes, existuje ve─ża sp├┤sobov bezdr├┤tov├ęho pripojenia prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa k telev├şzoru Vizio Smart TV.

Aj ke─Ć existuje ve─ża met├│d, n├íjdenie najlep┼í├şch a najjednoduch┼í├şch m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą. Nie v┼íetky jednoduch├ę sp├┤soby pr├íce a nie v┼íetky zlo┼żit├ę sp├┤soby v├ím poskytuj├║ efekt├şvne v├Żsledky.

Neboj sa

Aby sme v├ím pomohli, tu je nieko─żko sp├┤sobov, ako bezdr├┤tovo pripoji┼ą prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź k aplik├ícii Vizio Smart TV. T├íto jednoduch├í a efekt├şvna met├│da v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę filmy, seri├íly a prezent├ície z v├í┼ího zariadenia na Smart TV za p├ír min├║t.

Ak chcete sledova┼ą filmy so slu┼żbou Smart TV prostredn├şctvom zariadenia Chromecast, pozrite si n├í┼í zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş Chromecast pre Android.

Pripojte sa pomocou Chromecastu

Streamujte svoje ob─ż├║ben├ę filmy prostredn├şctvom Chromecastu. V─Ćaka Chromecastu m├┤┼żete svoj laptop bezdr├┤tovo pripoji┼ą k telev├şzoru Smart TV a streamova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę vide├í a filmy.

Sk├┤r ako za─Źnete, mus├şte ma┼ą nasleduj├║ce inform├ície:

  • Najnov┼íia aktualiz├ícia prehliada─Źa Google Chrome.
  • Chromecast

Chromecast

Amazon-buy-gomb├şkovou3