Ako sa pripojiť k Spotify k vášmu profilu Tinder

Ako sa pripojiť k Spotify k vášmu profilu Tinder 1

Partnerstvo Spotify a Tinder, ktoré vám pomôžu nájsť partnera na základe hudobného vkusu, bolo doteraz úspešné. Ako vieme, aplikácia na zoznamovanie ľudí navrhuje, podľa vašich spoločných záujmov a rozsiahlej prírody. Pridanie hudobnej chuti je určite dobrým doplnkom. Vyjasnili spoluprácu medzi týmito dvoma spoločnosťami pomocou vyhlásenia „plne integrovať hudbu do rozsiahleho zážitku“.

Ak chcete pridať svoj Spotify do svojho profilu Tinder, už nehľadajte. Zhromaždil som všetky potrebné informácie, ktoré vám pomôžu nájsť partnera na základe hudobného vkusu. Pokračujte v čítaní, aby ste vedeli, ako prepojiť účet.

Ako sa pripojiť k Spotify k vášmu profilu Tinder

Pripojí Spotify k profilu Tinder

krok 1: Na zariadení otvorte program Tinder (iOS alebo Android).

krok 2: V časti Tinder prejdite do sekcie profilu a stlačte tlačidlo Upraviť informácie.

Pripojí Spotify k Tinder

krok 3: Teraz prejdite nadol a vyhľadajte možnosť Moji najvýznamnejší umelci Spotify a klepnite na Pridať bodový profil do svojho profilu.

Pripojí Spotify k Tinder

krok 4: Nakoniec spoločnosť Spotify získava vaše povolenie na zhromažďovanie údajov. Automaticky sa pripojí k vášmu účtu a zobrazí ich vo vašom profile.

Pripojí Spotify k Tinder

To je všetko priatelia! Ako sa pripojiť k Spotify k vášmu profilu Tinder. Ak ho chcete v budúcnosti nejakým spôsobom odpojiť, postupujte podľa podobných krokov a kliknite na položku Odpojiť, keď vstúpite do Mojich najvýznamnejších umelcov Spotify.