Ako sa prihl├ísi┼ą do Obchodu Play v syst├ęme Android

Potrebujete vedie┼ą, ako sa prihl├ísi┼ą do Obchodu Play v syst├ęme Android? T├íto pr├şru─Źka v├ím pom├┤┼że.

Obchod Play v syst├ęme Android v├ím pon├║ka mo┼żnosti pr├şstupu a s┼ąahovania r├┤znych aplik├íci├ş. Patria sem aplik├ície pre z├íbavu, vzdel├ívanie, obchod a ─Ćal┼íie oblasti.

Aplik├ície, ktor├ę je mo┼żn├ę stiahnu┼ą z Obchodu Play, sa l├ş┼íia od ├║pravy fotografi├ş, h─żadania najlep┼íej re┼ítaur├ície na jedenie, pomoci osobe pri cvi─Źen├ş a┼ż po vyrovnanie zabr├íni┼ą oneskoreniu telef├│nu, at─Ć.

Aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą tieto aplik├ície na maximum, mus├şte vedie┼ą, ako sa prihl├ísi┼ą do Google Play Store v syst├ęme Android.

Vytvorte si ├║─Źet Google

Prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą Obchod Play, je vytvori┼ą si vlastn├Ż ├║─Źet Google. Je ich nieko─żko ─żahk├ę prehliada─Źe ktor├ę v├ím pom├┤┼żu r├Żchlo a jednoducho sa prihl├ísi┼ą.

Krok 1: Kliknite na ikonu Obchodu Play, stla─Źte tla─Źidlo Prida┼ą okno ├║─Źtu Google a vyberte si medzi existuj├║cimi a nov├Żmi.

Vytvorte si ├║─Źet GoogleVytvorte si ├║─Źet Google

Krok 2: Ak u┼ż m├íte ├║─Źet, zadajte svoju e -mailov├║ adresu a heslo.

Ak ide o nov├Ż ├║─Źet, zadajte po┼żadovan├ę inform├ície.

Krok 3: Ke─Ć skon─Ź├şte s vypl┼łovan├şm potrebn├Żch inform├íci├ş, pokra─Źujte kliknut├şm na ┼í├şpku doprava v pravom dolnom rohu obrazovky zariadenia.

Krok 4: ─Äal┼íia vec, ktor├í sa zobraz├ş na obrazovke v├í┼ího smartf├│nu, s├║ inform├ície o platbe nastavenia. M├┤┼żete si vybra┼ą preferovan├║ met├│du alebo stla─Źi┼ą Presko─Źi┼ą.

Nastavte informácie o platbeNastavte informácie o platbe

Krok 5: Po platobn├Żch inform├íci├ích sa vo va┼íom telef├│ne zobraz├ş ─Ćal┼íia vec, a to okno Z├ílohovanie a obnovenie. Kliknut├şm na polo┼żku Ponecha┼ą tento telef├│n z├ílohovan├Ż pomocou m├┤jho ├║─Źtu Google pom├┤┼że z├ílohova┼ą s├║bory, ktor├ę budete v bud├║cnosti uklada┼ą.

Zálohovanie a obnovenieZálohovanie a obnovenie

Krok 6: Za─Źnite pou┼ż├şva┼ą pr├şponu kliknut├şm na ┼í├şpku v pravom dolnom rohu Google Play Store.

Zadajte svoje hesloZadajte svoje heslo

Aktualizujte Obchod Play

Aktualizovaná verzia Obchodu PlayAktualizovaná verzia Obchodu Play

Nezabudnite udr┼żiava┼ą Obchod Play aktualizovan├Ż aby bolo prihl├ísenie a pou┼ż├şvanie Obchodu Play r├Żchle a jednoduch├ę.

Mnoho nov├Żch telef├│nov s Androidom u┼ż m├í aktualizovan├║ verziu Obchodu Play. Verziu v telef├│ne m├┤┼żete skontrolova┼ą kliknut├şm na ikonu Obchodu Play, kliknite na ponuku a potom vyberte polo┼żku Nastavenia.

Ak máte staršiu verziu, stiahnite si súbor APK a manuálne nainštalujte najnovšiu verziu Obchodu Play.

Záver

Znalos┼ą krokov a rie┼íen├ş mo┼żn├Żch probl├ęmov na ceste v├ím pom├┤┼że ├║spe┼íne sa prihl├ísi┼ą do Obchodu Play v syst├ęme Android.

Ak m├íte ─Ćal┼íie tipy na prihl├ísenie sa do Obchodu Play, nap├ş┼íte svoje koment├íre ni┼ż┼íie a pode─żte sa o to s ka┼żd├Żm, kto by mohol potrebova┼ą ru─Źn├ę prihl├ísenie do Obchodu Play.