Ako sa pohybovať Fortnite pre Nintendo Switch

Ako sa pohybovať Fortnite pre Nintendo Switch 1

Nintendo Switch hráči majú možnosť používať ovládanie pohybu, zatiaľ čo hry a vývojári o to majú záujem. Pre niektorých hráčov je ovládanie pohybu nevyhnutnosťou, a to je jeden z dôvodov, prečo sa niektorí rozhodli kúpiť Switch Po prvé. A sú aj niektorí hráči, ktorí to jednoducho nenávidia. Vývojári hier sú si vedomí tohto scenára, a preto odkladajú ovládanie pohybu viac ako voliteľnú funkciu. To isté platí pre vývojárov Fortnite,

Fortnite je k dispozícii pre Nintendo Switch prehrávače a iba títo používatelia môžu mať výhody z ovládania pohybu v systéme Windows XP Fortnite, to je, ak chcú. Ak ste jedným z hráčov, ktorí pri hraní preferujú ovládanie pohybu, tento článok je určený pre vás. Zostavili sme príručku, ako túto funkciu aktivovať a ako s ňou manipulovať, aby čo najlepšie vyhovovala vašim požiadavkám.

Ako sa pohybovať Fortnite pre Nintendo SwitchBody Polygon

Windows 7 Ako používať ovládanie pohybu v systéme Windows 7 Fortnite?

Tento proces je jednoduchý. Pozrime sa, ako to môžete urobiť.

V hlavnej ponuke hry stlačte tlačidlo + Switch, Tým sa dostanete do hornej časti obrazovky. Prejdite na symbol ozubeného kolieska vpravo hore a stlačením tlačidla A ho vyberte. V ponuke nastavení prejdite nadol a nájdete voľbu s názvom Motion Activated. Zapnúť.

A teraz ste úspešne aktivovali ovládanie pohybu Fortnite, Všimnite si, že v časti Cvičenie aktivované je veľa ďalších nastavení. Sú to neostrené citlivosti na pohyb, zaostrenie na citlivosť pohybu, vedro citlivosti na pohyb a nástroje citlivosti na pohyb. Čo urobia, je prispôsobiť ovládanie pohybu vo vašej hre podľa vašich predstáv. Aby sme vám poskytli lepšiu predstavu o tom, čo každá z nich robí, poďme sa krátko pozrieť na každú z nich. Všetky tieto nastavenia určujú mieru citlivosti, ktorú môžete uprednostniť v rôznych situáciách počas hry.

Citlivosť pohybu bez zacielenia: Toto vám umožňuje nastaviť citlivosť ovládacích prvkov pohybu, keď nie ste namierení na nikoho so svojou zbraňou. Scoped: Toto vám umožňuje upraviť citlivosť ovládacích prvkov pohybu pri použití strelnej zbrane. Motion Sensitivity Target Harvesting Tool: Toto nastavenie vám umožňuje nastaviť citlivosť ovládacieho prvku pohybu na nástroj na žatvu.

Tak choďte do toho a dajte Fortnite experiment s ovládaním pohybu zapnutým. Hrajte okolo citlivosti, aby sa čo najlepšie hodili do vašej hry. Ak máte akékoľvek otázky, komentár nižšie. Pozrite si aj naše ďalšie články o iPhone, Android, Windows, Hry a ďalšie informácie pre ďalšie užitočné aktualizácie.