Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sa oprieť / nahliadnuť zozadu v Call of Duty: Warzone

Chvíľu to trvalo, ale zdá sa, že konečne môžeme mať v bojovom kráľovskom priestore iného významného hráča, čo znamená, že sa musíme ešte naučiť ďalšiu BR. Call of Duty: Warzone, aj keď je k dispozícii ako bezplatná samostatná hra, predstavuje v podstate rozšírenie Modern Warfare, takže krivka učenia nie je tak strmá pre tých, ktorí do základnej hry vložili niekoľko hodín. Pre tých, ktorí prechádzajú z iných titulov BR, môže byť na naučenie lán potrebovať trochu viac času.

Hra si ťažko požičiava od frontových liniek BR Fortnite, Apex Legends a PUBG, ale robí pár vecí veľmi odlišne. Napríklad hra umožňuje hráčom vyklápať sa zozadu, ale nie rovnakým spôsobom ako PUBG. Neexistuje žiadna samostatná kľúčová väzba na naklonenie; akcia je v skutočnosti súčasťou systému na upevnenie krytu hry. Takto to funguje.

Ako sa oprieť / nahliadnuť zozadu v Call of Duty: Warzone 1

Ak ste vyplnili Warzoneho tutoriál, mali by ste byť oboznámení s vyššie uvedeným krycím systémom, ktorý vám umožňuje otočiť pištoľ cez kryt, čím sa výrazne zníži spätný chod. Pohybujte sa nahor oproti krytu, bližšie k okraju a mali by ste vidieť a kôň sa zobrazí v dolnej časti obrazovky. Na PC môžete zmeniť kľúč viazaný na akciu z možnosti menu, pod Klávesnica a myš> Zbrane a vybavenie, Prejdite nadol a vyhľadajte Zbraňová hora a priraďte mu kľúč podľa vášho výberu. V predvolenom nastavení je akcia viazaná na „z“ alebo myš 5 na PC. Na konzole sa pripevnenie zbrane vykonáva mierením mieridiel a zasiahnutím tlačidla na blízko pri kryte.

Ako sa oprieť / nahliadnuť zozadu v Call of Duty: Warzone 2

Ak namiesto krytu nad ním namontujete miesto na ktorejkoľvek strane krytu, automaticky sa pozeráte doľava alebo doprava a zameriavate sa na mieridlá. To z vás robí menší cieľ a, ako už bolo spomenuté, stabilizuje vašu zbraň.

Je tu však západka – svoju polohu za krytom nemôžete počas montáže alebo nakláňania upraviť. Pohybom sa, aj keď nepatrne, zbraň takmer okamžite vytiahnete z krytu. Môžete to využiť vo svoj prospech, ale rýchlo nahliadnite a zozadu zozadu. Ak sa ocitnete v neustálej demontáži zbrane pri nehode, možno budete chcieť zmeniť predvolené správanie vypnutím funkcie Ukončenie pohybu zbrane možnosť v časti Možnosti> Klávesnica a myš> Zbrane a vybavenie alebo zväčšenie Oneskorenie ukončenia zbrane,

Ako sa oprieť / nahliadnuť zozadu v Call of Duty: Warzone 3

Môžete sa vykloniť zozadu z akéhokoľvek rovného povrchu, čo znamená, že mechanik nebude dobre pracovať s prírodným krytom. Vyzerá z windows, dvere a okolo stien na druhej strane fungujú ako kúzlo.

Pomohol vám tento sprievodca? Ukáž nám lásku sledovaním nás Facebook alebo Twitter pre okamžité aktualizácie sociálnych médií z našej webovej stránky! Nájdete nás aj na YouTube,