Ako sa liečiť v Doom Eternal [Simple Guide]

Ako sa liečiť v Doom Eternal [Simple Guide] 1

Franšíza Doom Eternal, ktorá je prvou osobou, vrátane Doom Eternal, je známa svojimi ťažkými bojovými misiami a príliš veľkým množstvom prestreliek, ktoré spôsobujú samovraždu pri zostrelení démonov. Dôvodom je skutočnosť, že hranica zdravotného stavu sa počas kritických momentov počas bitky často zníži a na prežitie v hre musíte hľadať maximálnu smrť a lepšie zbrane. Ale ak sa ocitnete vo veľmi nešťastnom stave, aby ste prežili, pozrite sa, ako sa vyliečiť v Doom Eternal [Simple Guide],

Aj keď ide o váš hovor, či sa chcete v hre Doom Eternal rýchlo liečiť alebo nie. Ak si myslíte, že iba zabitie je jediný spôsob, ako zvíťaziť, nie je tomu tak vždy. Tu sa s vami podelíme o niekoľko základných sprievodcov, ako prežiť a udržať sa v hre.

Ako sa liečiť v Doom Eternal [Simple Guide]

Ako sa liečiť v Doom Eternal [Simple Guide]

Rovnako ako v roku 2016 Doom, aj nedávno uvedený Doom Eternal ponúka rýchle uzdravenie Sláva zabíja, Aby ste sa uzdravili, musíte sa priblížiť k blikajúcim nepriateľom a zaútočiť na ne zbrane na blízko, Keď upadnú démoni, dostanete z ich tela zdravotné balíčky, ktoré jednoducho zvyšujú vašu šťavu. Uistite sa, že ste dostatočne schopní a v takom zdravotnom stave, aby ste na ne zaútočili.

Okrem toho to musíte urobiť Postaraj sa o svoje brnenie na rôznych úrovniach. Brnenie nájdete ako zelený štít ležiaci na podlahe alebo ako veľké zbroje. Zároveň sa zdravotné balíčky zobrazia ako malý žiariaci modrý symbol. Nájdete tu aj balíčky, ktoré tiež pracujú na udržaní vašej úrovne zdravia v hre. Pri hraní alebo behu v hre sa rozhliadnite všade a skontrolujte, či vám chýba zdravotné balenie a brnenie.

Ako bonusový tip môžete použiť plameňomet Doomslayer, aby zapálil svojich nepriateľov skôr, ako ich zrazíte, aby ste dostali malý počet brnení. Ak je váš prípad plný, ale na spodnej strane štítov, rýchlo sa pokúste zaútočiť a prenasledovať slabších nepriateľov alebo malé skupiny nepriateľov. Zvýši to úroveň štítu v boji proti silným démonom.

To je všetko, chlapci. Predpokladáme, že tento jednoduchý sprievodca je pre vás užitočný. Nižšie môžete komentovať všetky otázky.