Ako sa dostať na pokožku mŕtvych bazénov FortniteDeadpool, všetky výzvy

Chcete otvoriť Deadpoolovu pokožku Fortnite??? ako je Fortnite Začala sa druhá sezóna druhej sezóny a odhalila sa nová koža Deadpoolu. Hráči zjavne chcú nosiť pevnú červenú lycru a dostať sa do boja ako hrdina sám – kto by to nebol? – Žiaľ, Deadpool Skin nie je okamžite k dispozícii.

Teraz ste možno preskúmali svoju novú oblasť hlavného menu Fortnite, Skontrolujte hologram mapy, dokončite niektoré každodenné výzvy, premiestnite výťah do úkrytu agenta, kde nájdete momentálne Brutus a TNTina, ktorí budú musieť dokončiť výzvy, aby získali pleť.

Toto nie je jediná oblasť v novej hale, je tu tajný ventilačný otvor, ktorý vás zavedie do slepej uličky Deadpool, hotový pohárový brlohu, špinavé prádlo a množstvo toaletného papiera. Môžete navštíviť štvrti Deadpool každý týždeň a splniť novú výzvu. Zvyčajne je také jednoduché nájsť niečo zakopané pod prázdnymi plechovkami od sódy. tu Ako dokončiť deadpool výzvy a odomknúť deadpool pleť v ňom Fortnite,

Fortnite Znak Deadpool

Nájdete Správa z mŕtveho bazéna na opustenej toalete, Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť a obdivovať čmáranice bojového autobusu Deadpool a potom dokončiť výzvu.

Budete tiež musieť Nie je Ďakujem vodičovi autobusu za ďalšiu hruZrejme Deadpoolova správa nebola prijatá dobre a nebudú pokračovať v jeho plánoch – slaný. V jednej hre ďakujem vodičovi autobusu a ste úplne pripravení.

Vyhľadajte škatuľu na mlieko Deadpool Fortnite

Na ďalšej misii s výzvou pre mŕtvu pokožku nájdete kartón na mŕtve mlieko Deadpool, ktorý sa nachádza v skrýši tesne nad pisoárom. Total.

Pozrite sa na chimichangas Deadpool okolo ústredia

Sledujte tri chimichangy cez obrazovky s hlavnými ponukami hry, aby ste porazili Deadpool Skin Challenge.

  • Prvá je pod tabuľkou výziev v hlavnej ponuke
  • Deadpool chimichanga II sa nachádza na stole v miestnosti agentov s Brutusom
  • Tretiu možno umiestniť do bezpečnej modernizačnej miestnosti, na spodnej polici napravo od Mayov

spochybňuje Deadpool - WC-piest

Vyhľadajte záchodový piest Deadpool

Nájdete Toaletný piest v Deadpoolu prilepený na stenu dielne TNTina, V susedstve Al Wakeel v hlavnom menu. Budete tiež musieť zničiť tri toalety, ktoré nájdete všade okolo nich Fortnite Máp.

Vyhľadajte vložky Deadpool

Rovnako ako iné výzvy Deadpoolu, aj tu musíme nájsť dve mačky, aby sme mohli tento týždeň napadnúť 4, Jeden z mŕtveho katana nájdete v modernizačnej pivnici v hlavnom menu Hneď naľavo od Maya sa náhodne opiera o stenu. Druhá katana sa nachádza v úkryte Deadpoolu, ktorý zdôrazňuje stenu,