Ako sa dostať na pokožku Deadpoolu Fortnite, všetky výzvy Deadpoolu

Ako sa dostať na pokožku Deadpoolu Fortnite, všetky výzvy Deadpoolu 1

Chcete odomknúť kožu Deadpoolu Fortnite? ako Fortnite kapitola 2 sezóna 2 bola uvedená na trh nová koža Deadpoolu. Je zrejmé, že hráči chcú doniesť tesnú červenú lycru a skočiť do boja ako hrdina sám – kto by to nebol? – ale koža Deadpoolu nanešťastie nie je okamžite k dispozícii.

Teraz ste pravdepodobne preskúmali novú oblasť hlavnej ponuky Fortnite, skontrolovali hologram mapy, dokončili niekoľko denných výziev a zobrali výťah dolu do bunkra agenta, kde momentálne nájdete Bruta s rukami prekríženými nad úplnou nadvládou. Nastaví vám desať výziev, ktoré musíte splniť, aby ste si zarobili jeho pleť.

Toto nie sú jediné oblasti v novej hale, je tu tajný vetrací otvor, ktorý vás zavedie do slepej uličky Deadpoolu, úkryt pohárikov s jedlom, špinavé prádlo a množstvo toaletného papiera. Každý týždeň môžete navštíviť štvrť Deadpoolu a dokončiť novú výzvu. Zvyčajne sú také jednoduché ako nájsť niečo zakopané pod prázdnymi plechovkami od sódy. tady Windows 7 Ako dokončiť Deadpool výzvy a odomknúť Deadpool kožu v systéme Windows Fortnite,

Fortnite Umiestnenie mŕtveho listu

Nájdete Deadpoolov list na podlahe opustenej toalety, Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť ho a žasnúť nad jeho logom bitevného autobusu s tematikou Deadpool a potom je výzva dokončená.

Budete tiež musieť poďakovať vodičovi autobusu v nasledujúcom zápase, list Deadpoolu zjavne nebol prijatý dobre a jeho plány sa nepohnú – slaný. Len dobre, poďakujte vodičovi autobusu v jednom zápase a ste všetci pripravení.

Mlieko Carton v Fortnite

Nájdite škatuľu s mliekom Deadpool v Fortnite

Ďalšou výzvou pre kožu od Deadpoolu je nájdenie kartónu na mlieko od Deadpoolu, ktorý v jeho skrýši sedí iba na vrchole pisoára. Gross.

Nájdite mŕtve chimichangy okolo ústredia

Sledujte tri chimichangy cez obrazovky hlavnej ponuky hry a začiarknite túto výzvu na pleť Deadpool.

  • Prvá je pod tabuľkou výziev v hlavnej ponuke
  • Druhá chimichanga z Deadpoolu je na stole v miestnosti agentov s Brutusom
  • Tretia môže byť umiestnená v miestnosti pre trezory na upgrade, na najnižšej polici napravo od Maya

Presne to, koľko problémov musíme splniť, aby sme odomkli pokožku Deadpoolu Fortnite zostáva záhadou, ale určite stojí za to dokončiť tieto výzvy na odomknutie pokožky. Ak ste už výzvy dokončili, možno vás zaujíma, či si zvoliť tieň alebo ducha Fortnite? Zostavili sme tiež praktického sprievodcu všetkými Fortnite šéfovia a mýtické zbrane, ktoré padajú, ako aj umiestnenia trezorov.