Ako sa dosta┼ą InstagramTajomn├ę retro ikony, preto┼że aplik├ícia m├í dnes DNES

INSTAGRAM m├í dnes 10 rokov a prin├í┼ía na oslavu nieko─żko nov├Żch funkci├ş.

Je to skvel├í spr├íva pre ─żud├ş, ktor├Żm ch├Żba origin├íl Instagram ikona aplik├ície, preto┼że platforma v├ím d├íva mo┼żnos┼ą zmeni┼ą ju sp├Ą┼ą alebo si vybra┼ą ├║plne nov├║.

The Instagram blog ozn├ímil: ÔÇ×To je Instagramdnes m├í narodeniny!

ÔÇ×P├║┼í┼ąame niektor├ę nov├ę funkcie, ktor├ę d├║fame, ┼że sa v├ím bud├║ p├í─Źi┼ą, ale z├írove┼ł sa chceme po─Ćakova┼ą v┼íetk├Żm, ktor├ş ich pou┼ż├şvaj├║. Instagram okolo sveta.

ÔÇ×Ka┼żd├Ż de┼ł n├ís in┼ípirujete t├Żm, ako pos├║vate kult├║ru dopredu a vytv├írate trendy, ktor├ę sa st├ívaj├║ hlavn├Żm pr├║dom.ÔÇť

Nov├ę Instagram funkcie by mali by┼ą k dispoz├şcii na zariadeniach Android aj iOS, akon├íhle aktualizujete svoje Instagram aplik├ícia

Jednou z najviac hovoren├Żch o nov├Żch funkci├ích je mo┼żnos┼ą zmeni┼ą vzh─żad aplik├ície na domovskej obrazovke.

Ak chcete zmeni┼ą ten svoj, aktualizujte svoj Instagram, cho─Ćte do svojho profilu a potom kliknite na tri vodorovn├ę ─Źiary v rohu.

Zobraz├ş sa ponuka, v ktorej mus├şte klikn├║┼ą na polo┼żku ÔÇ×NastaveniaÔÇť.

Potom potiahnite prst nadol po obrazovke a podr┼żte ho, k├Żm neuvid├şte v├Żbuch p├írty p├írty.

Zobraz├ş sa nov├í ponuka so v┼íetk├Żmi r├┤znymi mo┼żnos┼ąami ikon aplik├ície.

Vyberte svoju ob─ż├║ben├║ polo┼żku, kliknite na tla─Źidlo OK a potom sa vr├í┼ąte na domovsk├║ obrazovku telef├│nu a uvid├şte, ┼że je zmenen├í.

Instagram predstavila aj nov├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş pozrie┼ą sa sp├Ą┼ą na v┼íetky pr├şbehy, ktor├ę ste zdie─żali za posledn├ę tri roky.

V utorok boli tie┼ż ozn├ímen├ę ÔÇ×aktualiz├ície pohodyÔÇť, ktor├Żch cie─żom je obmedzi┼ą v koment├íroch ┼íikanu a ob┼ąa┼żovanie.

Patr├ş sem automatick├ę skr├Żvanie potenci├ílne ur├í┼żliv├Żch koment├írov a roz┼íirovanie ÔÇ×upozornen├ş na posunutieÔÇť.

T├íto funkcia, ktor├í bola spusten├í za─Źiatkom tohto roka, zobrazuje vyskakovacie okno, ke─Ć koment├ír pou┼ż├şvate─ża m├┤┼że by┼ą pova┼żovan├Ż za ur├í┼żliv├Ż.

Ke─Ć sa ─żudia bud├║ opakovane pok├║┼ía┼ą posiela┼ą ur├í┼żliv├ę pozn├ímky, odo┼íle dodato─Źn├ę posunutie.

ÔÇ×Tieto nov├ę varovania umo┼ż┼łuj├║ ─żu─Ćom chv├ş─żu sa vr├íti┼ą a prem├Ż┼í─ża┼ą o svojich slov├ích a objasni┼ą potenci├ílne d├┤sledky, ak bud├║ pokra─Źova┼ą,ÔÇť Instagram povedal.

Nakoniec spolo─Źnos┼ą tie┼ż ozn├ímila, ┼że za─Ź├şna nakupova┼ą na IGTV.

─Żu─Ćom to u─żah─Ź├ş zobrazenie nie─Źoho, ─Źo sa im p├í─Źi, a stla─Źen├şm tla─Źidla ich k├║py, a tvorcom sa bude jednoduch┼íie ┼żivi┼ą Instagram.

T├íto funkcia bude predstaven├í cievkam – InstagramKop├şrka TikTok, ktor├í je integrovan├í do hlavnej aplik├ície – nesk├┤r v tomto roku.

Facebook odstr├íni reklamu propaguj├║cu Trumpa, ktor├í kritizuje Joea Bidena a tvrd├ş, ┼że obsahuje ÔÇ×nepravdiv├ę inform├ícieÔÇť

V ─Ćal┼í├şch novink├ích, Facebook zav├ídza funkciu Centra ├║─Źtov, s ktorou sa ─Ćalej pok├║┼ía zl├║─Źi┼ą Instagram.

Bl├ş┼żiaca sa aktualiz├ícia syst├ęmu iOS 14 m├í za cie─ż poskytn├║┼ą Apple pou┼ż├şvate─żov 117 nov├Żch emod┼żi.

A, Instagram Pr├şbehy sa za─Źali objavova┼ą ─Ćalej Facebook bez toho, aby ste ich museli ru─Źne pren├í┼ía┼ą.

Na ─Źo mysl├ş┼í? Instagram? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu