Ako sa dostať do Zoroarku Pokémon Brnenie meča a štítu

Ako sa dostať do Zoroarku Pokémon Brnenie meča a štítu 1

Očakávané rozšírenie prebehlo Pokémon Sword & Shield je teraz na nás a nový ostrov Armor DLC má trénerov s mnohými novými Pokémonmožnosti pridať k ich Pokédex. Jedným z nich je Zoroark, tmavý typ Pokémon predstavený so Zorua v Generácii V.

Zoroark - Pokémon Meč a štít

Zoroark, známy aj ako majster ilúzií, je spoločný pre DLC Isle of Armor, ktorý je tiež bežný pre Pokémon Meč a Pokémon Štít, dvaja členovia Pokémon-spelserien. V tomto článku sa dozviete všetky rôzne spôsoby, ako môžete získať Zoroark na DLC Isle of Armor na týchto dvoch Pokémon-hra.

Získajte Zoroark Pokémon Sword and Shield: Isle of Armour

Existujú dva hlavné spôsoby, ako nájsť Zoroark v týchto dvoch Pokémon-hra; používa žiaduce dielo v Tower of Darkness a rozvíja Zorua na Zoroark na úrovni 30.

Použite požadovaný kúsok vo veži temnoty

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, ak hľadáte Zoroark v Pokémon Meč a štít sa nachádzajú vo veži temnoty v oblasti Challenge Road v oblasti Galar, ktorá je prístupná na ostrove Armor DLC. Toto miesto zvyčajne nájdete v pravom hornom rohu mapy.

Mapa Challenge Road Tower of Darkness

Akonáhle ste to videli, choďte na vežu temnoty. Hneď za vežou temnoty nájdete tajomné Pokémon skryté. To je záhadné Pokémonobal je vo forme vykopaného otvoru v zemi, takže presne viete, čo hľadáte.

Teraz je dôležité, aby ste sa pri cestovaní do veže temnoty nosili dobre, pretože keď nájdete tajomnú záhadu. Pokémon- vzadu za vežou temnoty, čo musíte urobiť, je zahodiť kus diela do diery.

Nemyslite si, že ak hodíte požadovaný kúsok do záhadného Pokémonhala vám automaticky zaručuje Zoroark. V tomto prípade to vôbec nie je náhoda. Ak dostanete Zoroark pri prvej skúške, máte šťastie!

Niekedy však nedostanete Zoroark na svoj prvý pokus tým, že hodíte požadovaný kúsok do záhadného Pokémon-aket za vežou temnoty, ale namiesto toho si dajte nejaké ďalšie Pokémon, napríklad Sharpedo.

Ak áno, nie je potrebné zúfalstvo. Musíte iba hru uložiť, ukončiť, reštartovať a znova prejsť celým procesom. Kým nezískate Zoroark, ktorý zvyčajne po niekoľkých pokusoch, pre šťastných v prvom pokuse, vydajte sa na Challenge Road Tower of Darkness a hodte požadovaný kúsok do záhadnej Pokémonotvor, ktorý nájdete priamo za vežou.

Potom dostanete Zoroark Pokémon Brnenie meča a štítu. Vždy sa uistite, že máte po ruke požadovaný kus a máte plnú nádeje. Za vežou temnoty určite nájdete Zoroark.

Rozvíjajte Zorua na Zoroark na úrovni 30

Zorua - vývoj v Zoroarku v roku 2007 Pokémon Meč a štít

Ak už máte vo svojom Pokédexe Zorua, môžete sa namiesto toho vydať touto cestou. Stačí nastaviť váš Zorua Pokémon až do úrovne 30 a bojujte proti nemu Pokémon na vysokej úrovni vo voľnej prírode, aby sa vyvinula v Zoroark. Už sme sa zaoberali tým, ako nájsť Zoruu na tejto stránke.

Ako sa dostať do Zoroarku Pokémon Brnenie meča a štítu

Získanie mnohých nových Pokémonov v novej expanzii je relatívne ľahké, ale ak sa neviete, kde ich nájdete, môže sa rýchlo stať fuškou. Preto píšeme tieto články, takže sa uistite, že existujú ďalšie príručky, ktoré sme uverejnili, aby sme našli rôznych Pokémonov na ostrove Armor v Pokémon Meč a štít.