Ako r├Żchlo odosla┼ą textov├║ spr├ívu v syst├ęme Android? (3 met├│dy)

U┼ż ste niekedy poslali textov├║ spr├ívu, ktor├║ ste nesk├┤r ─żutovali? Alebo ste klikli na tla─Źidlo ÔÇ×Odosla┼ąÔÇť pr├şli┼í r├Żchlo a dokonca e┼íte ani nedokon─Ź├şte svoju spr├ívu? Alebo e┼íte hor┼íie, odoslali ste textov├║ spr├ívu nespr├ívnej osobe?

─îo ke─Ć sa hanb├şm, ─Źo ke─Ć v├ím poviem, ┼że existuje sp├┤sob, ako ho odosla┼ą? Pre─Ź├ştajte si, ak chcete vedie┼ą, ako zru┼íi┼ą odoslanie textovej spr├ívy na va┼íom zariaden├ş s Androidom!

Pre─Ź├ştajte si: Ako ─Ź├şta┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp v syst├ęme Android?

Pre─Źo by ste chceli odosla┼ą textov├║ spr├ívu?

Existuje mnoho mo┼żn├Żch d├┤vodov, pre─Źo by niekto chcel zru┼íi┼ą odoslanie textovej spr├ívy. M├ím sk├║senosti s odoslan├şm textovej spr├ívy nespr├ívnej osobe. Hne─Ć potom som si prial, aby som si to spomenul.

Na rozdiel od aplik├íci├ş soci├ílnych m├ędi├ş, ako napr Facebook Messenger alebo Instagram kde je jednoduch┼íie odoslanie spr├ívy, m├┤┼że to by┼ą trochu zlo┼żit├ę.

Sk├║sil som teda svoj telef├│n, aby som zistil, ─Źi existuje sp├┤sob, ako ÔÇ×odosla┼ąÔÇť textov├║ spr├ívu a zachr├íni┼ą sa tak z tr├ípnej situ├ície.

V tom ─Źase som bohu┼żia─ż nevedel, ako odosla┼ą textov├║ spr├ívu.

Mnoh├ş z nich maj├║ tie┼ż sk├║senosti s odoslan├şm textovej spr├ívy pr├şli┼í r├Żchlo – dokonca aj vtedy, ke─Ć e┼íte neuva┼żovali. Ur─Źite ste mali pr├şjemcu, ktor├Ż va┼íej spr├íve nerozumel.

Na┼í┼ąastie v┼íak u┼ż nikdy nemus├şte zn├í┼ía┼ą t├║to hrozn├║ situ├íciu.

Poviem v├ím trik. V tomto ─Źl├ínku sme uviedli sp├┤soby, ako odosla┼ą textov├║ spr├ívu v syst├ęme Android.

Zru┼íi┼ą odoslanie textovej spr├ívy v syst├ęme Android (3 met├│dy)

Tu s├║ tri sp├┤soby, ako zru┼íi┼ą odoslanie textovej spr├ívy:

    R├Żchlo vypnite zariadenieVyberte bat├ęriuTigerConnect

1. R├Żchlo vypnite zariadenie

Vypnite zariadenie.Vypnite zariadenie.

Po odoslan├ş textovej spr├ívy bohu┼żia─ż neexistuje sp├┤sob, ako zabr├íni┼ą jej prijatiu v polovici odoslania. Alebo tam je?

Poviem v├ím, ┼że t├íto met├│da v skuto─Źnosti sama o sebe nepripom├şna textov├ę spr├ívy. Namiesto toho sa pok├║┼íame zastavi┼ą doru─Źovanie spr├ívy v├í┼ímu pr├şjemcovi.

Ak to chcete urobi┼ą, r├Żchlo vypnite telef├│n s Androidom. Op├Ą┼ą plat├ş, ┼że ak to urob├şte dostato─Źne r├Żchlo, m├┤┼żete v prvom rade zastavi┼ą odosielanie svojej spr├ívy.

─îo sa v┼íak stane, ak bola spr├íva odoslan├í sk├┤r, ako ste mohli vypn├║┼ą zariadenie?

Existuje bohu┼żia─ż ve─żk├í ┼íanca, ┼że va┼ía textov├í spr├íva bola doru─Źen├í va┼íim telekomunika─Źn├Żm oper├ítorom a bude doru─Źen├í v├í┼ímu prij├şma─Źu.

Pam├Ątajte si, ┼że by┼ą dostato─Źne r├Żchly, v├ís niekedy m├┤┼że zachr├íni┼ą pred hanbou.

2. Vyberte bat├ęriu

Vyberte bat├ęriu svojho zariadenia s Androidom.Vyberte bat├ęriu svojho zariadenia s Androidom.

Prechod vpred na ─Ćal┼íiu met├│du odoslania textovej spr├ívy. T├íto met├│da je ─Ćal┼í├şm sp├┤sobom, ako sa m├┤┼żete dostato─Źne r├Żchlo zachr├íni┼ą pred vysvet─żovan├şm pre─Źo.

R├Żchlo vyberte bat├ęriu svojho zariadenia s Androidom ihne─Ć po odoslan├ş spr├ívy, o ktorej si mysl├şte, ┼że je lep┼íia.

Teraz by ste mali pam├Ąta┼ą na tieto met├│dy 1 a 2 nie s├║ v┼żdy spo─żahliv├ę. ┼Żia─ż, nefunguj├║ st├íle – najm├Ą ak ste neboli dostato─Źne r├Żchli.

Chcel by som zopakova┼ą: ├║─Źinnos┼ą t├Żchto met├│d z├ívis├ş od toho, ako r├Żchlo ich vykon├ívate. Niekedy v├í┼í poskytovate─ż telekomunika─Źn├Żch slu┼żieb dostane v├í┼í text okam┼żite; va┼ía textov├í spr├íva je teda tie┼ż odoslan├í okam┼żite.

3. Aplikácia TigerConnect

Teraz m├┤┼żete t├║to aplik├íciu pozna┼ą. Predt├Żm zn├íma ako aplik├ícia TigerText, TigerConnect pre Android je perfektn├í aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ke─Ć chcete odosla┼ą textov├║ spr├ívu.

TigerConnect je aplik├ícia pre spolupr├ícu a zasielanie spr├ív, ktor├í zjednodu┼íuje pracovn├ę toky svojich pou┼ż├şvate─żov poskytovan├şm ├║dajov v re├ílnom ─Źase. T├║to aplik├íciu v├Ą─Ź┼íinou pou┼ż├şvaj├║ praktick├ş lek├íri, preto┼że je ve─żmi ├║─Źinn├í pri poskytovan├ş presn├Żch klinick├Żch ├║dajov v re├ílnom ─Źase na zlep┼íenie starostlivosti o pacienta.

TigerConnect m├í pripojenie Hub technol├│gia, ktor├í integruje ├║daje z r├┤znych oddelen├ş pre ─żahk├Ż pr├şstup, ─Źo v├Żrazne zv├Ż┼íi produktivitu pou┼ż├şvate─żov.

Hlavn├ę vlastnosti:

Bezpe─Źn├í a zabezpe─Źen├í aplik├ícia na odosielanie spr├ív Usiluje sa o pracovn├ę toky Poskytuje ├║daje v re├ílnom ─Źase Pon├║ka mo┼żnos┼ą spr├ívy na pripomenutie Podporuje skupinov├ę konverz├ície

Ako zru┼íi┼ą odoslanie textovej spr├ívy pomocou aplik├ície TigerConnect?

Na TigerConnect je dobr├ę, ┼że m├í mo┼żnos┼ą vyvolania, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje odosiela┼ą textov├ę spr├ívy.

Ale sk├┤r, ako sa do toho pust├şte, stiahnite si aplik├íciu z Google Play Store najprv. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo Google Play ni┼ż┼íie.

Ako r├Żchlo odosla┼ą textov├║ spr├ívu v syst├ęme Android? (3 met├│dy) 2

Teraz uv├ídzame kroky, ako zru┼íi┼ą odoslanie textovej spr├ívy v syst├ęme Android pomocou aplik├ície TigerConnect:

Krok 1: Spustite aplikáciu TigerConnect
Spustite aplik├íciu TigerConnect v syst├ęme AndroidSpustite aplik├íciu TigerConnect v syst├ęme Android

Na domovskej obrazovke spustite aplikáciu TigerConnect.

Krok 2: Nap├ş┼íte a odo┼ílite svoju spr├ívu v aplik├ícii.

Nap├ş┼íte spr├ívu v aplik├ícii a kliknite na tla─Źidlo Odosla┼ą.

Krok 3: Dlho stla─Źte spr├ívu, ktor├║ chcete odosla┼ą.

Ihne─Ć po odoslan├ş spr├ívy na ┼łu kliknite a dlho ju stla─Źte.

Krok 4: Vyberte mo┼żnos┼ą Vyvola┼ą.

Tento krok je potrebn├ę urobi┼ą predt├Żm, ako m├┤┼że pr├şjemca otvori┼ą spr├ívu, ktor├║ ste pr├íve odoslali.

Krok 5: Skontrolujte indikátor odoslanej správy

Po vyvolan├ş spr├ívy skontrolujte indik├ítor odoslanej spr├ívy. Ak ste si spr├ívu ├║spe┼íne odvolali, budete vedie┼ą, ─Źi u┼ż viac neuvid├şte zelen├║ ikonu, ktor├í hovor├ş, ─Źi bola spr├íva ├║spe┼íne odoslan├í.

─Źasto kladen├ę ot├ízky

M├┤┼żete zru┼íi┼ą odoslanie u┼ż odoslanej textovej spr├ívy?

Technicky vzat├ę, ke─Ć je textov├í spr├íva ├║spe┼íne odoslan├í, nem├┤┼żete ju odosla┼ą. Na to bohu┼żia─ż opera─Źn├Ż syst├ęm Android neposkytuje mo┼żnos┼ą stiahnutia. Met├│dy, ktor├ę sme uviedli vy┼í┼íie, v┼íak pomohli mnoh├Żm pou┼ż├şvate─żom pri vyvol├ívan├ş spr├ív, ke─Ć je to mo┼żn├ę.

M├┤┼żem odstr├íni┼ą textov├║ spr├ívu, ktor├║ som u┼ż odoslal?

Textov├║ spr├ívu, ktor├║ ste u┼ż odoslali, m├┤┼żete odstr├íni┼ą pomocou sp├┤sobov, ktor├ę sme uviedli vy┼í┼íie.

V├Ą─Ź┼íina z nich sed├ş, pri─Źom sa rozhoduj├║ca elita vyv├şja, zatia─ż ─Źo do ur─Źitej miery doch├ídza k ─Źasov├Żm obmedzeniam a ve─żk├Żm strat├ím. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo N├ísledkom.

V├Ą─Ź┼íina z nich sed├ş, pri─Źom sa rozhoduj├║ca elita vyv├şja, zatia─ż ─Źo do ur─Źitej miery doch├ídza k ─Źasov├Żm obmedzeniam a ve─żk├Żm strat├ím. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo N├ísledkom.

Dosta┼łte sa z nepr├şjemnej situ├ície, k├Żm m├┤┼żete!

Nehody sa m├┤┼żu sta┼ą kedyko─żvek, obzvl├í┼í┼ą niekomu, kto je v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu zanepr├ízdnen├Ż! Odosielanie nedokon─Źen├Żch spr├ív alebo spr├ív omylom odoslan├Żch nespr├ívnej osobe sa st├íva ─Źastej┼íie, ako si mysl├şte.

Ak h─żad├íte sp├┤soby, ako sa dosta┼ą z nepr├şjemnej situ├ície, mohol by v├ím v├í┼żne pom├┤c┼ą tento ─Źl├ínok o odoslan├ş textovej spr├ívy v syst├ęme Android. Pam├Ątajte si, ┼że k─ż├║─Źov├ę je by┼ą ─Źo najr├Żchlej┼í├ş!

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: 5 Najbezpe─Źnej┼íie aplik├ície na odosielanie spr├ív pre Android