Ako rýchlo nainštalovať motívy Kik v systéme Android: Ultimate Guide

Klamali by ste, keby ste tvrdili, že nepoužívate aplikáciu na chatovanie. Chatovanie sa stalo súčasťou nášho života a v dnešnom svete je takmer nemožné nájsť smartphone bez aplikácie na chatovanie.

A prečo nie? Chatujete ďalej smartphones nás priviedol bližšie ako kedykoľvek predtým, pretože sa môžeme okamžite spojiť a spojiť s ľuďmi.

Čoraz viac ľudí sa pripája k chatovacím aplikáciám, a preto s nárastom chatovania stále viac spoločností preberá hru na vývoj chatovacích aplikácií a presadzuje sa.

Aj keď Whatsapp vs Signal vs Telegram nepretržite diskutuje o tom, ktorá najbezpečnejšia aplikácia na chatovanie sa používa, na trhu je niekoľko ďalších hráčov, ktorí sú prakticky neznámi; úplne skrytí v tieni vrhnutom týmito gigantmi aplikácií na odosielanie správ.

Medzi ďalšie aplikácie na bezpečné odosielanie správ patria Threema, Silence, Viber a samozrejme Kik. Aj keď tieto aplikácie nie sú také populárne ako Whatsapp, určite stoja za vyskúšanie, ak hľadáte zmenu alebo máte obavy o súkromie.

V tomto článku sa ponoríme hlboko do aplikácie Kik a dozvieme sa všetko o nej spolu s tým, ako si môžete nainštalovať motívy Kik do systému Android, aby bola vaša chatovacia zábava zábavnejšia. Pokračuj v čítaní!

Súvisiace:

Ako čítať odstránené správy WhatsApp v systéme Android?

Ako naplánovať textové správy v aplikácii Správy Google (2021)

5 Najbezpečnejšie aplikácie na odosielanie správ pre Android

Čo je Kik?

logo aplikácie kik

Kik je aplikácia na chatovanie na rôznych platformách, navrhnutá špeciálne pre tínedžerov a mladých dospelých na chatovanie s kýmkoľvek a kedykoľvek. Je to aplikácia pre rýchle zasielanie správ, ktorá vás spojí s ľuďmi z celého sveta a veľmi rýchlo zdieľa fotografie, videá, nálepky a súbory GIF.

Založila ho skupina študentov University of Waterloo v roku 2009, keď nebolo možné chatovať naprieč platformami, tj. Medzi Blackberry, iOS a Android.

Svojím spôsobom je Kik priekopníkom tohto druhu správ. Snaží sa stať sa lídrom na trhu s chatovacími aplikáciami pre mladistvých. Najlepšia časť používania aplikácie Kik je, že na začatie rozhovoru nevyžaduje telefónne číslo. Všetko, čo potrebujete, je užívateľské meno a môžete začať.

Kik zachováva anonymitu používateľa tým, že používateľské meno a meno zaznamenáva iba vtedy, keď sa používateľ zaregistruje. Okrem toho zhromažďuje IP adresy používateľov Kik na určenie ich polohy a neukladá ani sa nepýta na telefónne číslo.

Na akých zariadeniach je aplikácia Kik k dispozícii?

Chatovacia aplikácia Kik je k dispozícii pre Android a iOS. Ak máte telefón s Androidom vo verzii Android 4.1 alebo vyššie, ste kvalifikovaní na používanie aplikácie. Aplikácia má viac ako 100 miliónov inštalácií v Obchode Play.

Nové funkcie by ste dostávali pomerne pravidelne, pretože aplikácia mala poslednú aktualizáciu 15. júla 2021. Aplikáciu je možné používať zadarmo, ponúka však aj nákupy v aplikácii.

Klepnutím na tlačidlo nižšie nainštalujete aplikáciu z Obchodu Play.

odznak Google Play

Aké sú funkcie aplikácie Kik?

Pokračujte, dovoľte mi, aby som vás previedol kľúčovými funkciami aplikácie Kik.

Chatujte jeden na jedného, ​​so skupinami alebo s robotmiText pomocou ikon emodži, GIF, nálepiek a slov Jednoduché užívateľsky prívetivé rozhranie Nainštalujte si motívy Kik na prispôsobenie četov Kvízy, hranie hier, získavanie módnych tipov, noviniek, rád a ďalších s robotmi Odosielanie správ pomocou jedinečné kódy KikZoznámte sa s novými priateľmi s podobnými záujmami Nové aktualizácie funkcií

Čo je Kin?

Spoločnosť Kik nadviazala partnerstvo so svojou kryptomenou Kin, aby poskytla používateľom Kik niekoľko skvelých prémiových tém. Jedná sa o digitálnu menu podobnú bodom Kik, pomocou ktorej môžete body vymieňať za vlastné emodži a nálepky sledovaním videoreklám.

Od Kik Points sa však mierne líši, pretože má skutočnú peňažnú hodnotu, rovnako ako všetky ostatné kryptomeny. Je určený na použitie nielen na Kik, ale aj v iných službách a aplikáciách.

Ako nainštalovať motívy Kik do systému Android?

nainštalujte si motívy kik na Android a ďalšie pomocou Kiku

Témy Kik sú niečím, čo si nie každý používateľ Kik uvedomuje. Máte však šťastie, ak vlastníte zariadenie s Androidom, pretože motívy Kik môžete využiť v aplikácii Kik. Užívateľ iPhone? Motívy Kik bohužiaľ ešte nie sú k dispozícii v systéme iOS, ale čoskoro ho môžu priniesť do systému iOS.

Keď si nainštalujete motívy Kik, budete si môcť prispôsobiť tému jednotlivých obrazoviek chatu. Ak napríklad dávate prednosť tmavému pozadiu a prvkom, Kik ponúka tému „Polnoc“ a pre chladnejšiu a relaxačnú náladu bude „Zen Garden“ tým pravým.

Motívy Kik sú v súčasnosti k dispozícii iba na Kin Marketplace. Ak teda chcete nainštalovať motívy Kik, budete musieť uskutočniť nákup v aplikácii.

V dvoch krokoch môžete na svoje zariadenie Android rýchlo nainštalovať motívy Kik – kúpou témy Kik na Kin Marketplace a nastavením témy Kik v chatoch. Ak chcete nainštalovať motívy Kik do systému Android, postupujte podľa týchto krokov.

Tiež čítať:

8 Najlepšie aplikácie na odosielanie správ pre Android, aby vám hovorili

WhatsApp testuje šifrované zálohovanie v cloude v systéme Android

7 Bezplatná aplikácia Emoji pre Android, ktorá sa vyhýba namáhavým konverzáciám

1. Kúpte si tému Kik na Kin Marketplace

Krok 1:

V hlavnom zozname chatu v aplikácii Kik klepnite na ikonu Plus +

ikona plusKlepnite na ikonu +

Krok 2:

Vyberte Kin Marketplace Beta

kinový trh betaVyberte Kin Marketplace Beta

Krok 3:

Nájdite motívy rozhovoru a klepnite naň

klepnutím na témy rozhovoru nainštalujete motívy kikVyberte položku Témy rozhovoru

Krok 4:

Tu nájdete dostupné témy a ich ceny v Kin. Vyberte si tému, ktorá vás zaujíma.

Krok 5:

Kliknite na položku Kúpiť

tlačidlo kúpiťVyberte tému a kliknite na položku Kúpiť

Krok 6:

Ak ste si ešte nekúpili Kin, môže sa zobraziť výzva, aby ste si Kin najskôr kúpili. Vyberte položku Prejsť na trh. Ak ste si už Kin kúpili, pokračujte v nákupe témy.

ísť na trhChoďte na trh, ak nemáte Kin

Krok 7:

Nakoniec klepnite na Potvrdiť nákup a zavrite Marketplace, keď si kúpite tému

2. Nastavenie témy Kik na obrazovke chatu

Krok 1:

Otvorte chat, v ktorom chcete nastaviť tému Kik

Krok 2:

Klepnite na meno skupiny alebo jednotlivca v hornej časti obrazovky chatu

klepnite na názov chatuKlepnite na názov chatu

Krok 3:

Vyberte položku Zmeniť tému rozhovoru

zmeniť názov chatuVyberte položku Zmeniť tému rozhovoru

Krok 4:

Pozrite sa na tému, ktorú ste si nainštalovali z Marketplace

Krok 5:

Vyberte tému a klepnutím na položku Nastaviť tému ju nastavte na obrazovke chatu

nastaviť témuVyberte tému a klepnite na Nastaviť tému

To je všetko! Hneď ako nastavíte tému, dostanete sa na obrazovku rozhovoru a zistíte, že vám novo nainštalovaná téma Kik kolíše v chate.

Navrhované čítania:

V beta verzii Správ Google začína s rozšírením podpory šifrovania end-to-end

5 Aplikácie pre okamžité správy v systéme Android, s ktorými môžete chatovať celý deň

Aplikácia na odosielanie správ bezpečná pre deti v systéme Android

Časté otázky

Ako získate ďalšie témy pre Kik?

Ďalšie témy pre Kik môžete získať z beta verzie Kin Marketplace. Klepnite na +> Kin Marketplace Beta> Motívy rozhovoru. Teraz vyberte svoju obľúbenú tému a kliknite na Kúpiť. Dokončite nákup podľa pokynov na obrazovke.

Ako zmeníte tému chatu na Kiku?

Prejdite na chat a klepnite na názov rozhovoru v hornej časti obrazovky. Vyberte položku Zmeniť tému rozhovoru a z nainštalovaných tém Kik zmeňte tému chatu.

Sú témy Kik k dispozícii zadarmo?

Nie, témy Kik nie je možné nainštalovať zadarmo. Motívy Kik si budete musieť kúpiť z Kin Marketplace Beta v aplikácii Kik.

Pripojte sa bezpečne pomocou Kik

Osobne je Kik najzábavnejšou chatovacou aplikáciou s niektorými vážnymi bezpečnostnými funkciami. Aj keď rovnako ako každá minca má dve strany, zneužívatelia majú čas a znova sa na nej pokúsili hrať nezbednú hru. Zvlášť mladých používateľov priťahujú funkcie ochrany osobných údajov, ktoré ponúka, a to môže byť dôvod pre jeho popularitu medzi uvedenou skupinou.

Inštalácia tém Kik je možná pomocou Kin Marketplace. Môžete si kúpiť svoje obľúbené motívy Kik a prispôsobiť si chatovanie nastavením nálady. Nastavenie tém Kik je skutočne jednoduché a je to otázka niekoľkých sekúnd.

Dúfam, že som priniesol nejakú hodnotu pre vaše používanie systému Android. Už ste používali aplikáciu Kik? Dajte mi vedieť v sekcii komentárov nižšie, aké boli vaše doterajšie skúsenosti. Kým budete nabudúce, dávajte na seba pozor a zostaňte v bezpečí! Na zdravie!