Ako rýchlejšie plávať na zvieracích prechodoch: nové horizonty

Ako rýchlejšie plávať na zvieracích prechodoch: nové horizonty 1

V poslednej aktualizácii pridala Nintendo schopnosť plávať a potápať sa v Animal Crossing: New Horizons. Táto príručka teda pomôže hráčom rýchlejšie plávať.

S príchodom tejto letnej aktualizácie pravdepodobne budete chcieť skočiť do mora a začať plávať. Ale veci nie sú také jednoduché. Namiesto toho je potrebné pamätať na kúpanie, ale najprv je potrebné aktualizovať na najnovšiu verziu. Ak to chcete urobiť, stlačte tlačidlo plus a stiahnite najnovšiu aktualizáciu. Po aktualizácii dostanete dva dary, šnorchel a masku.

Ale šnorchlovanie a odčervenie vás nenechá plávať. Na to dokonca potrebujete kombinézu.

Ako rýchlejšie plávať v Animal Crossing: New Horizons

Ako plávať rýchlejšie pri krížení zvierat

Keď ste pripravení, stlačte ONE z pláže alebo z blízkych skál, aby ste skočili do mora a plávali okolo. Teraz pokračujte v tlačení ONE na skok, a ak uvidíte vo vode tieň, môžete stlačiť Y ponoriť sa a skontrolovať. Nikdy nevieš, aký druh morského tvora číha, a jedného z nich budeš schopný priviesť na povrch.

Ako rýchlejšie plávať v Animal Crossing: New Horizons

Keď sa prvýkrát dostanete do vody, môžete si všimnúť, že sa nemôžete pohybovať veľmi rýchlo, ale ak stále tlačíte ONE, potom môžete plávať trochu rýchlejšie.

Ak vidíte vo vode bubliny, stlačte Y ponoriť sa a skontrolovať a vyzdvihnúť morské tvory. Ak ich chcete vyzdvihnúť, musíte ich zaplávať.

Ďalšie tipy na rýchlejšie plávanie

K dispozícii je vonkajšia hrana, ktorá hovorí, ako ďaleko môžete ísť, pokiaľ ide o kúpanie a dostať sa z vody, musíte ísť na pláž. Nemôžete sa dostať von z hory, tak premýšľajte o tom, keď ste tam. Morské živočíchy, ktoré chytíte, môžete vziať aj do múzea matiek, a akonáhle mu dáte prvé, od vás bude prijímať dary na morské zvieratá.

To je všetko, čo pre vás máme, ako rýchlejšie plávať v Animal Crossing: New Horizons. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol. Ak sa vám náš sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel pomôže vám vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Happy Gaming.