Ako rýchlejšie nabiť telefón v systéme Android

V dnešnej dobe sme natoľko závislí na svojich telefónoch, že už len predstava, že by im došla šťava, je desivá. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako rýchlejšie nabiť telefón s Androidom, niektoré sú integrované do hardvéru smartfónu, zatiaľ čo iné závisia od okolností.

Existuje niekoľko faktorov, ktoré aktívne ovplyvňujú rýchlosť nabíjania vášho smartfónu s Androidom, a tento článok ich všetky preskúma, aby ste získali optimálne načasovanie nabíjania.

Poznámka: Chcel by som poukázať na to, že neexistuje žiadny spôsob, ako obísť štandardné rýchlosti nabíjania, ktoré výrobca smartfónu pre konkrétne zariadenie stanovil. Nemôžete si preto jednoducho stiahnuť tie najlepšie aplikácie pre rýchle nabíjanie a získať ich 5 krát rýchlejšie nabíjanie.

Použite nabíjačku prvej strany

Nabíjačka prvej strany

Pokryli sme veľa rôznych nabíjačiek pre Android a takmer každá z nich túto prácu zvládne. Ak však máte pocit, že pôvodná nabíjačka nerobí svoju prácu alebo nabíjačka tretej strany, ktorú nabíjate, sa nenabíja rýchlejšie, je načase investovať do novej nabíjačky prvej strany. Sú tiež ľahko dostupné v internetových obchodoch.

Používajte kvalitný kábel

Kvalitný kábel

Toto je jeden zo zrejmých dôvodov, ktoré sa zanedbávajú, pretože nikto nemyslí na kontrolu kábla. Kvalitný kábel bude vo vnútri používať medené káble, ale veľa káblov, ktoré sa budú používať, budú používať neštandardné materiály, ktoré nie sú vhodné na optimálne nabíjanie.

Ako všeobecné pravidlo používajte dodaný kábel, ktorý bol dodaný so smartfónom, pretože je vyrobený z kvalitných materiálov, alebo si kúpte kvalitný kábel tretej strany od renomovanej značky. Ak sa vám cena zdá príliš lacná na to, aby bola pravda, existuje šanca, že kábel šetrí materiálom alebo kvalitou.

Nepoužívajte telefón počas nabíjania

Nabíjanie telefónu

Toto je jeden z najdôležitejších dôvodov, prečo sa ľudia cítia byť svojimi smartphones sa nenabíjajú rýchlo. Ak budete pokračovať v nabíjaní svojho chytrého telefónu, smartphone sa nebude môcť nabíjať plnou rýchlosťou.

Existujú 2 hlavné dôvody; Ak hráte videohry náročné na zdroje, zariadenie sa zvyčajne zahrieva a ak nabíjate aj svoj smartphone, teploty sa ešte zvýšia. Extrémny chlad a vysoké horúčavy. Akceptujte nabíjanie svojich zariadení, existuje dobré miesto, ktoré umožňuje nabíjanie zariadenia plnou rýchlosťou.

Keď teda hráte hry náročné na grafiku a nabíjate svoj smartphone, teplota môže stúpnuť natoľko, že vám v nabíjaní prekáža. Účinok nemusí byť taký veľký, ale môže sa hromadiť až niekoľko minút, ak nie sú vhodné podmienky.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Aj keď je bezdrôtové nabíjanie úžasnou inováciou, je o niečo pomalšie ako tradičné nabíjanie. Aj keď je veľmi praktické položiť smartphone na nabíjaciu podložku a bude sa ľahko nabíjať; Ak potrebujete rýchle nabíjanie, možno budete chcieť zapojiť nabíjačku priamo do telefónu.

Bezdrôtové nabíjanie je skvelý spôsob, ako nabiť telefón, keď sa nikam neponáhľate, ale ak sa chcete vydať tou najefektívnejšou a najrýchlejšou cestou, je najlepšou možnosťou zapojiť do portu fyzickú nabíjačku.

Vypnite smartphone

Vypnite smartphone

Čo myslíte, že sa naplní rýchlejšie: vedro, z ktorého tečie neporušené vedro? Všetci vieme, že vedro, ktoré netečie, sa naplní rýchlejšie. To isté platí pre takmer každé elektronické zariadenie, ktoré používa lítium-iónovú batériu. Ak smartfón vypnete, v zásade zapojíte hypotetický únik.

Iste môžete zapnúť režim v lietadle aj úsporný režim, aby ste telefón nabili o niečo rýchlejšie, ale ak chcete ísť plnou rýchlosťou, vypnutý smartphone je najlepší spôsob. Zdá sa to ako zrejmé riešenie, ale testoval som to nespočetnekrát a funguje to úžasne.

Ak ste skutočne v náleve a potrebujete vypadnúť z domu, ale váš smartphone je takmer mŕtvy, uškrtte vypínač a úplne ho vypnite, teraz sa bude nabíjať plnou rýchlosťou.

Záver:

Toto boli niektoré z najlepších spôsobov, ako rýchlejšie nabíjať telefón Android bez toho, aby ste sa museli uchýliť k iným tienistým aplikáciám alebo prostriedkom. Samozrejme, ak máte smartphone, ktorý má odnímateľnú zadnú stranu, čo je v dnešnej dobe vzácnosť, môžete mať vždy pri sebe náhradnú batériu a potenciálne tak zdvojnásobiť výdrž smartfónu po celý deň.

Ak máte záujem o napájanie na cestách, môžete sa tiež pozrieť na zoznam najlepších energetických bánk pre telefóny s Androidom. Ale väčšinou všetky tieto tipy v kombinácii prinesú rýchlejšie nabíjanie takmer akéhokoľvek zariadenia, bez ohľadu na to, či podporuje rýchle nabíjanie alebo nie.

Rovnako ako vždy, ak máte akékoľvek otázky alebo otázky alebo dokonca skvelé návrhy, neváhajte nám napísať svoj komentár nižšie, radi sa nám ozvú naši čitatelia.

Kredity za obrázok