Ako rozvíjať Porygon na Porygon2 a Poryon-Z v systéme Windows Pokemon Sword and Shield: Isle of Armor

Ako rozvíjať Porygon na Porygon2 a Poryon-Z v systéme Windows Pokemon Sword and Shield: Isle of Armor 1

Nový ostrov DLC Isle of Armor je teraz na trhu Pokemon Meč a štít. Uvidíme, ako nájsť a vyvinúť Porygon na brnení Sword & Shield Isle of Armor. Porygon má ružovú a modrú farbu a dá sa ľahko nájsť na ostrove Armor. V tomto článku vám povieme, ako si vyrobiť Porygon pre seba a ako ho vyvinúť na Porygon-Z.

Najprv musíte dokončiť príbeh Isle of Armor a upgradovať Kubfu na Urshifu. Po dokončení príbehu choďte na Dojo a uvidíte tam Porygon. Priblížte sa k nemu a začnite s ním komunikovať. Potom vám Hyde dá Porygon. Získanie Porygónu je tu relatívne ľahké, ale ako ho rozvíjate? Je to trochu zložitejšie a budete musieť urobiť niekoľko vecí. Po prvé, je to vývoj obchodu, takže budete potrebovať priateľa, ktorý pravdepodobne chce tiež upgradovať Porygon. Potom budete potrebovať aj aktualizáciu a pochybný záznam. Pozrime sa, ako presne tento proces funguje.

Ako sa Porygon vyvíja v Pokemon Sword & Shield: Isle of Armour?

Najprv musíte nájsť aktualizáciu. Je to malé priehľadné zariadenie naplnené všetkými typmi údajov. Ak ju chcete získať, choďte na Training Lowlands a choďte okolo oblasti Grassy vľavo. Tam nájdete aktualizačnú jednotku. Zbierajte odtiaľ. Ďalším je pochybný záznam. Za týmto účelom lietajte na vlakovú stanicu a choďte k vode. Uvidíte Wailorda tu. Za tým je Wailord malý ostrov a tu nájdete svoj záznam.

Akonáhle budete mať aktualizáciu aj disk, musíte nájsť priateľa, ktorý chce upgradovať aj svoj Porygon. Ako už bolo spomenuté, ide o rozvoj obchodu, preto je pre aktualizáciu nevyhnutné mať tu priateľa. Ale skôr, ako si kúpite Pokemon so svojím priateľom otvorte prvý Pokemonmenu v hre, choďte na Porygon a vyberte možnosť Držať položku. Sem dajte aktualizačnú jednotku Porygon.

Teraz nakupujte prostredníctvom svojho Porygonu aktualizáciou svojho priateľa a váš priateľ pošle aj svoj Porygon s aktualizáciou. Keď to získate, bude to Porygon2. Potom urobte to isté, čo ste urobili pri aktualizácii, to znamená, odovzdajte sporný disk Porygon2 tak, že pôjdete do svojho Pokemonponuku a znova ju pošlite priateľovi. Požiadajte svojho priateľa, aby urobil to isté s Porygon2, ktorý dostal od vás. Obaja skončí výmenu Porygónov späť, ale tentoraz budete mať každý Porygon-Z každý.

Ako rozvíjať Porygon na Porygon2 a Poryon-Z v systéme Windows Pokemon Sword and Shield: Isle of Armor 2

Ako rozvíjať Porygon na Porygon2 a Poryon-Z v systéme Windows Pokemon Sword and Shield: Isle of Armor 3

Potom sa na obrazovke zobrazí správa, že váš Porygon2 je teraz Porygon-Z. Takto rýchlo rozvíjate svoj Porygon na Porygon-Z. Podeľte sa o tento článok s priateľom, ak ste našli niekoho, kto sa tiež snaží vyvinúť Porygon. A ak máte nejaké otázky týkajúce sa tejto príručky, komentár nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.