Ako rozšíriť a spravovať svoj inventár: Animal Crossing New Horizons

Ako rozšíriť a spravovať svoj inventár: Animal Crossing New Horizons 1

Jedným z mnohých dôležitých faktorov v sérii Crossing zvierat je jeho inventár a skladovanie. Ako už názov napovedá, tu budete skladovať a skladovať tovar a predmety. Je potrebné pokračovať v inovácii a rozširovaní úložného priestoru, aby ste sa mohli bez problémov pohybovať do hry. Tento koncept hry, ktorý sa nazýva Pocket v hre, zohráva dôležitú úlohu pre tých, ktorí pracujú na tvrdom remeselníctve a rybolove.

Vrecká vám pomôžu v mnohých aspektoch hry. Budú tu remeslá, rybolov a trochu viac. Nakoniec, všetko, čo robí, je ukladať veci a veci za vás. Ak viete Animal Crossing New Horizons, viete, do akej miery závisí hra od týchto vecí. Spolu s vreckami je aj úložný priestor. Tu môžete uchovávať články, ktoré momentálne nepoužívate. Na rozdiel od vreciek je však k položkám uchovávaným v sklade možné pristupovať iba vtedy, keď ste vo svojom dome. Aby sme vám pomohli s inventárom, poďme sa pozrieť, ako môžete svoj inventár rozšíriť a spravovať: Animal Crossing New Horizons.

Ako rozšíriť a spravovať zoznam: Zvieratá prechádzajú novými obzormi

1, Rozviňte svoje vrecká a úložisko

Pred rozšírením vreciek by ste si mali zapamätať, že úložný priestor sa pri inovácii vreciek automaticky zväčšuje. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je odomknúť obchod Nook Miles na zastávke Nook Stop. Na odomknutie obchodu Nook Miles Shop stačí vrátiť 5 000 Nook Miles, ktorým dlhujete Tomovi Nookovi za svoj stan.

Keď odomknete Nook Miles, jednoducho s ním komunikujte a uvidíte možnosť zakúpenia položky Pocket Organization Guide, stojí to 5000 Nook Miles. Nákupom sa zväčší váš vreckový priestor z 20 slotov na 30 slotov.

Ako rozšíriť a spravovať svoj inventár: Animal Crossing New Horizons 2

Ďalšia aktualizácia vašich vreciek bude posledná. Ak vykonáte túto inováciu, zväčší sa vám vreckový priestor z 30 na 40. Aby ste mohli tento nákup vykonať, musíte najprv aktualizovať služby pre domácnosti. Keď sa otvorí vaša nová radnica, choďte rovno na zastávku Nook Stop. Tam nájdete nový produkt, ktorý si môžete kúpiť pod názvom Ultimate Pocket Stuffing, stojí 8 000 míľ. Kúpa, ktorá iniciuje konečný upgrade vašich vreciek a úložného priestoru, z 30 miest na 40 miest.

Ako rozšíriť a spravovať svoj inventár: Animal Crossing New Horizons 3

2, Spravujte svoj inventár

Vodnice nie je možné ukladať do vášho domu. Je to preto, aby ste predišli jej uloženiu a skrytiu a následnému predaju, keď sa cena zvýši. Môžete si ich nechať buď vo svojom sklade, alebo ich uložiť na zem. Ušetrite v sklade trochu miesta na niečo mimoriadne. Môžete to urobiť tak, že na zem položíte veci, ktoré nie sú dôležité, pokiaľ možno mimo svojho domu. Ak hodinky v peňaženke stúpnu na viac ako 99 999, hodinky sa vo vreckách objavia ako hodinky. Musíte sa tiež rozhodnúť, že z peňaženky vyberiete určité množstvo hodiniek a uložíte ich do vreciek na hodinky vo vrecku. V vreckách je špeciálne miesto pre oblečenie, ktoré máte na sebe. Táto ikona sa zobrazuje ako modrá ikona košeľa vedľa symbolu peňaženky

Zhrnutie nášho sprievodcu a postup v hre jednoduchým spôsobom vyžaduje inventár s dostatkom voľného miesta. To sa dá ľahko dosiahnuť odomknutím obchodu Nook Miles, ktorý vám umožní prístup k zakúpeniu prvej aktualizácie. A potom služby v oblasti bývania inovujú prístup k kúpe druhého búrania. Pri práci na inovácii inventára je rovnako dôležité naučiť sa, ako s ním manipulovať. Dúfame, že táto príručka bola pre vás užitočná a že teraz môžete upgradovať a spravovať svoj úložný priestor v hre. Ak máte ďalšie otázky, zanechajte komentár nižšie.

Viac informácií a aktualizácií nájdete aj v našich tipoch a trikoch pre iPhone, sekciách Tipy a triky pre Android a sekciách Tipy a triky pre počítače. Vďaka!