Ako rootova┼ą Samsung Galaxy S3 na odomknutie skryt├Żch pr├ívomoc├ş

Samsung Galaxy S3. Je to prv├Ż telef├│n, ktor├Ż skuto─Źne konkuruje elegancii a jednoduchosti iPhonu. Po nieko─żk├Żch sk├║┼íobn├Żch spusteniach to Samsung kone─Źne zistil a teraz pumpuj├║ kvalitu Galaxy telef├│ny na konzistentnom z├íklade. Sl├íva Androidu v┼íak prich├ídza s rootovan├şm a prisp├┤sobovan├şm, tak┼że sa mus├şte nau─Źi┼ą, ako rootova┼ą Samsung Galaxy S3, aby sa stal va┼íim vlastn├Żm.

Rootujete svoj telef├│n, aby ste vykonali mnoho ├║loh, ako je z├şskanie pr├şstupu k obmedzen├Żm aplik├íci├ím a zlep┼íenie v├Żkonu telef├│nu. Pozrime sa na najlep┼íie sp├┤soby, ako rootova┼ą Samsung Galaxy S3.

Nieko─żko vec├ş, ktor├ę si mus├şte zapam├Ąta┼ą predt├Żm, ako rootujete spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy S3

Rootovanie telef├│nu nie je pre ka┼żd├ęho, ale ak budete postupova┼ą pod─ża t├Żchto krokov, nemali by ste ma┼ą ┼żiadne probl├ęmy. Majte na pam├Ąti, ┼że ke─Ć sa pok├║┼íate rootova┼ą, spust├şte h├ídku z jeho murovania. To znamen├í, ┼że je to do zna─Źnej miery zbyto─Źn├ę, preto postupujte pod─ża pr├şslu┼ín├Żch pokynov. Ak├íko─żvek z├íruka v├Żrobcu bude tie┼ż neplatn├í, ak sa pok├║site zariadenie rootova┼ą. Ak sa v bud├║cnosti nie─Źo pokaz├ş, nem├┤┼żete odosla┼ą telef├│n. Je to v z├ísade kompromis pre ove─ża lep┼íie funkcie.

Pred pokusom o rootovanie zariadenia sa uistite, ┼że je v├í┼í telef├│n nabit├Ż nad 70 percent, a v┼żdy si z├ílohujte d├┤le┼żit├ę inform├ície, aby ste sa po─Źas cesty ni─Ź nestratili.

S├║visiace: Ako rootova┼ą Android – v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą

Met├│da 1: Odin 3

T├íto met├│da je o nie─Źo zlo┼żitej┼íia, ale nevy┼żaduje si rootovanie telef├│nu. Ak nechcete zru┼íi┼ą z├íruku v├Żrobcu alebo riskova┼ą zdemolovanie telef├│nu, je t├íto met├│da pre v├ís. Na spustenie procesu je potrebn├ę nieko─żko stiahnut├ş.

Krok 1

Pripojte telef├│n k po─Ź├şta─Źu pomocou jednotky USB. aktualizujte v┼íetky svoje ovl├ída─Źe v telef├│ne.

Krok 2

Stiahnite si tieto dva s├║bory na plochu: Odin 3 a CF Root SGS3. Extrahujte s├║bor Odin do po─Ź├şta─Źa a potom ho nain┼ítalujte.

Krok 3

Rozba─żte kore┼łov├Ż s├║bor CF. To by malo poskytn├║┼ą s├║bor TAR, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą v nieko─żk├Żch nasleduj├║cich krokoch.

cf root

Krok 4

Otvorte Odin a kliknite na tla─Źidlo PDA. Zobraz├ş sa v├Żzva na v├Żber s├║boru, ktor├Ż sa m├í na─Ź├şta┼ą. Vyberte kore┼łov├Ż s├║bor CF, ktor├Ż ste predt├Żm extrahovali. Switch vypnut├Ż telef├│n.

odin 3

Krok 5

S├║─Źasne kliknite a podr┼żte nasleduj├║ce tla─Źidl├í: Zn├ş┼żenie hlasitosti, Vyp├şna─Ź a Domov. T├Żm by ste mali telef├│n znova zapn├║┼ą. Stla─Źen├şm tla─Źidla zv├Ż┼íenia hlasitosti nastav├şte telef├│n na tla─Źidlo Stiahnu┼ą.

Znova pripojte telef├│n k po─Ź├şta─Źu a spustite Odin. T├Żm sa ├║plne zakoren├ş v├í┼í Galaxy S3. Potom m├┤┼żete prejs┼ą na aplik├íciu rootovania a rootova┼ą telef├│n.

Met├│da 2: TowelRoot

T├║to met├│du m├ím najrad┼íej, preto┼że sa pova┼żuje za met├│du na jedno kliknutie, aj ke─Ć to skuto─Źne trv├í trochu dlh┼íie. Zd├í sa, ┼że to nefunguje pre v┼íetky telef├│ny, ale v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov to pou┼ż├şva ako spo─żahliv├║ mo┼żnos┼ą rootovania.

Krok 1

Predt├Żm ne┼ż za─Źnete, uistite sa, ┼że si m├┤┼żete do oblasti Nastavenia stiahnu┼ą nezn├íme zdroje. Prejdite na webov├║ str├ínku TowelRoot. Kliknut├şm na symbol lambda stiahnete s├║bor APK do svojho zariadenia.

symbol lambdaKrok 2

Akon├íhle je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju otvori┼ą v upozornen├ş, ktor├ę sa zobraz├ş vo va┼íom telef├│ne. S├║bor m├┤┼żete n├íjs┼ą aj v telef├│ne v prie─Źinku Stiahnut├ę s├║bory.

nainštalovaná aplikácia

Krok 3

Po otvoren├ş s├║boru by ste mali dosta┼ą spr├ívu s po┼żiadavkou na in┼ítal├íciu TowelRoot. Ak dostanete upozornenie na aplik├íciu, kliknite na tla─Źidlo, ┼że rozumiete, a pokra─Źujte v in┼ítal├ícii. Po dokon─Źen├ş kliknite na polo┼żku Otvori┼ą.

nain┼ítalujte kore┼ł uter├íka

Krok 4

V tomto kroku aplik├ícia zakoren├ş v├í┼í telef├│n. Kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Make it ra1nÔÇť a rootuje v├í┼í Samsung Galaxy S3 v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Potom sa v├í┼í telef├│n s├ím re┼ítartuje. To je v┼íetko! Akon├íhle sa telef├│n op├Ą┼ą zapne, bude rootovan├Ż!

nech pr┼í├ş

Met├│da 3: Zapla┼ąte za MyRootSolution

T├║to met├│du odpor├║─Źam naposledy, preto┼że za ┼łu mus├şte zaplati┼ą. To znamen├í, ┼że ch├ípem, ┼że niektor├ş ─żudia chc├║ len vyplati┼ą peniaze a dokon─Źi┼ą zakorenenie. Je pre t├Żch, ktor├ş nechc├║ ma┼ą ─Źas na to, aby sa sami nau─Źili rootova┼ą S3.

Krok 1

Prejdite na webov├║ str├ínku MyRootSolution a na prvej str├ínke kliknite na tla─Źidlo K├║pi┼ą. To v├ím v z├ísade umo┼ż┼łuje zaregistrova┼ą sa a stiahnu┼ą softv├ęr tak, aby bol v├í┼í telef├│n spr├ívne rootovan├Ż.

tla─Źidlo K├║pi┼ą teraz

Krok 2

Vyberte po┼żadovan├Ż platobn├Ż pl├ín. Dokon─Źite objedn├ívku zadan├şm platobn├Żch ├║dajov.

zakorenenie platobn├ęho pl├ínu

Krok 3

Prejdite na str├ínku Ako to funguje a pozrite sa, ako presne pou┼ż├şva┼ą softv├ęr a rootova┼ą telef├│n. Nem├í zmysel tu opakova┼ą inform├ície, preto┼że spolo─Źnos┼ą u┼ż m├í v┼íetko, ─Źo potrebujete, priamo na svojich webov├Żch str├ínkach.

Záver

Teraz ste na rade, aby ste prispeli do konverz├ície. Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa rootovania spolo─Źnosti Samsung Galaxy S3. Tento proces je v skuto─Źnosti celkom jednoduch├Ż v porovnan├ş s in├Żmi postupmi rootovania na in├Żch telef├│noch.

Ak m├íte nejak├ę ot├ízky alebo sa zaseknete na jednom z krokov, nev├íhajte n├ím nap├şsa┼ą o riadok ni┼ż┼íie a my sa v├ím ozveme hne─Ć, ako to bude mo┼żn├ę. Dokonca by v├ís mohli zauj├şma┼ą najlep┼íie aplik├ície a puzdr├í na pe┼ła┼żenky pre v├í┼í Samsung Galaxy S3.