Ako rootovať Samsung Galaxy S dobyť Galaxy

Chcete do svojho zariadenia nainštalovať vlastné obnovy Galaxy S? Chcete vo svojom Samsungu jednoducho flashovať vlastné ROM a mody Galaxy S? Hľadáte najľahší spôsob, ako rootovať svoje Galaxy S?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, pokračujte v čítaní a zistite, ako môžete rootovať spoločnosť Samsung Galaxy S.

Pomocou tejto príručky sa naučíte najľahšie dostupné metódy na rootovanie súboru Galaxy S a po zakorenení si budete môcť nainštalovať svoje obľúbené ROM a mody.

Tipy

Skôr ako začnete, uistite sa, že viete, že pri rootovaní zariadenia zanikne záruka výrobcu a existuje možnosť, že v prípade nedodržania pokynov budete môcť svoje zariadenie zamurovať. Ako už bolo povedané, nižšie uvedené metódy boli podrobené rozsiahlym testom a mali by fungovať dobre s väčšinou zariadení.

Zálohujte a preneste všetky dôležité súbory do počítača pre prípad, že sa vo vašom zariadení stratia akékoľvek údaje Galaxy S počas procesu. Tiež sa uistite, že váš Galaxy Predtým, ako budete pokračovať v procese zakorenenia, je účtovaný poplatok S najmenej 70%.

Súvisiace: Ako rootovať Android – všetko, čo potrebujete vedieť

Metóda 1: Odin

Táto metóda je možno najpoužívanejšou metódou rootovania dostupnou takmer pre všetky spoločnosti Samsung Galaxy zariadení. Odin je určite jednou z najúčinnejších a najspoľahlivejších metód na zakorenenie Galaxy S, pretože ho používali tisíce používateľov spoločnosti Samsung. Odin používa na rootovanie zariadenia Samsung prostredníctvom počítača obľúbený nástroj Chainfire CF-Root.

Aj keď táto metóda nemusí byť najrýchlejšia alebo najľahšia na zakorenenie súboru Galaxy S, je to určite jedna z najbezpečnejších metód. Budete potrebovať a Windows PC a kábel micro USB na používanie aplikácie.

Krok 1

Stiahnite si Odin do svojho počítača. Súbor môžete získať pomocou tohto odkazu. Po dokončení sťahovania rozbaľte súbor do počítača.

Krok 2

Stiahnite si do počítača nástroj Chainfire CF-Root. Súbor je možné stiahnuť z oficiálnych webových stránok Chainfire. Rozbaľte súbor zip do počítača a mal by sa vám zobraziť súbor s príponou .tar.

Krok 3

Otvorte aplikáciu Nastavenia, prejdite na Aplikácie a klepnite na Vývoj. Uistite sa, že je povolená možnosť ladenia USB.

Ladenie USB

Krok 4

Povoľte na svojom zariadení režim sťahovania Galaxy S vypnutím zariadenia a súčasným podržaním tlačidla zníženia hlasitosti, vypínača a tlačidla Domov. Keď na obrazovke uvidíte trojuholník, stlačte tlačidlo zvýšenia hlasitosti.

Krok 5

Spustite aplikáciu Odin na počítači a v režime sťahovania pripojte svoj Galaxy S do počítača pomocou kábla micro USB. Počkajte, kým Odin rozpozná vaše zariadenie, akonáhle bude detekovaný, pole pod ID: COM sa zmení na modré.

Odin Blue

Krok 6

Kliknite na tlačidlo PDA a vyberte súbor .tar, ktorý ste predtým extrahovali z pomôcky CF-Root.

Odin PDA

Krok 7

Skontrolujte možnosti Automatický reštart a F. Obnoviť čas a uistite sa, že nie sú začiarknuté všetky ostatné možnosti.

Možnosti Odina

Krok 8

Proces rootovania spustíte stlačením tlačidla Štart.

Odin Start

Krok 9

Počkajte, kým Odin dokončí rootovanie vášho zariadenia, a keď budete hotoví, zobrazí sa vám správa PASS zelenou farbou. To je všetko! Tvoj Galaxy S sa teraz reštartuje a budete mať na svojom zariadení prístup root.

Odin Pass

Metóda 2: Root jedným kliknutím

Root One Click Root je ďalšia aplikácia, ktorá môže rootovať súbor Galaxy Aj keď to nemusí byť také populárne ako Odinova metóda, stále je to jedna z najúčinnejších metód rootovania pre Galaxy S. Väčšina starších verzií firmvéru by mala fungovať správne s nástrojom One Click Root, niektoré novšie verzie však nemusia fungovať, pretože aplikácia bola navrhnutá špeciálne pre staršie verzie firmvéru.

Aj keď Odin nemusí byť schopný rootovať niektoré staršie verzie, môžete túto metódu použiť na rootovanie verzií 2.1 a 2.2 na tvojom Galaxy S.

Krok 1

Stiahnite si aplikáciu One Click Root do počítača. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu. Po dokončení sťahovania rozbaľte priečinok v počítači.

Krok 2

Ak pre svoje zariadenie nemáte nainštalované príslušné ovládače USB, stiahnite si ich na 32bit Windows tu a za 64bit Windows tu.

Krok 3

Nainštalujte Microsoft .NET Framework 4 ak ho nemáte nainštalovaný v počítači. Môžete ho získať prostredníctvom oficiálneho webu spoločnosti Microsoft.

Krok 4

Povoľte na svojom zariadení ladenie USB Galaxy S tak, že otvoríte aplikáciu Nastavenia, prejdete na položku Aplikácie a vyberiete položku Vývoj.

Ladenie USB

Krok 5

Pripojte svoj Galaxy S do počítača pomocou kábla micro USB.

Krok 6

Otvorte koreňový súbor One Click Root, ktorý ste predtým extrahovali, a podľa firmvéru stlačte jedno z dvoch tlačidiel Root One-Click Root. Teraz by sa malo objaviť okno príkazového riadka.

Koreňové tlačidlá na jedno kliknutie

Krok 7

Počkajte na správu Pushing update.zip. Vaše zariadenie by sa teraz malo automaticky zaviesť do obnovy.

Root jedným kliknutím

Krok 8

Prejdite na možnosť Použiť aktualizáciu.zip Galaxy S pomocou tlačidiel hlasitosti a vyberte ho stlačením vypínača. Teraz by sa mal začať proces rootovania.

Root jedným kliknutím dokončený

Krok 9

Počkajte, kým sa proces dokončí, a vaše zariadenie by sa malo po procese automaticky reštartovať. To je všetko! Úspešne ste rootovali svoje zariadenie a teraz môžete odstrániť súbor update.zip, ktorý bol počas procesu rootovania prenesený do koreňového adresára vášho zariadenia.

Záver

The Galaxy S je prvým smartfónom od spoločnosti Samsung v Galaxy zoradiť a je to jedno z prvých zariadení s Androidom, ktoré ponúka niektoré z najlepších funkcií operačného systému Android. Napriek tomu, že je smartphone stále považovaný za vlajkovú loď systému Android, môžete ho zmeniť Galaxy S do ešte lepšieho zariadenia zakorenením pomocou jednej z vyššie uvedených metód.

To znamená, že zariadenie rootujete na vlastnú zodpovednosť a vytvoríte zálohu všetkých dôležitých súborov pre prípad, že sa niečo pokazí. Metóda 1 je ideálny pre najnovšie verzie firmvéru spustené na serveri Galaxy S a malo by to fungovať s väčšinou Galaxy Zariadenia S. Ak používate staršiu verziu firmvéru alebo ak používate Metódu 1 nefungovalo s vašim zariadením, potom môžete použiť metódu 2 namiesto. Bez ohľadu na to, akú metódu si vyberiete, uistite sa, že dodržujete všetky pokyny týkajúce sa rootovania spoločnosti Samsung Galaxy S a neváhajte položiť nižšie uvedené otázky!