Ako rootovať Samsung Galaxy J7

Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je rootovať Samsung Galaxy J7 – nie preto, že J7 nie je dobrý smartphone, ale preto, že rootovanie otvára toľko dverí. Na to však musíte vedieť, ako rootovať Samsung Galaxy J7.

Séria J ponúka pôsobivý stredný rozsah smartphones chvíľu a najnovšie Galaxy Verzia J7 z roku 2017 nie je výnimkou, ale tento smartfón strednej triedy je vytvorený tak, aby vychádzal z korienkov a využíval ich plný potenciál.

Nenechajte sa zmiasť, smartfón spolu s vlastným skinom Androidu od Samsungu je veľmi dobre spracovaný. Ak však chcete z hardvéru vyťažiť viac, je najlepšie, aby ste rootli Samsung Galaxy J7 2017.

Teraz, ak chcete rootovať súbor starší 2015 Samsung Galaxy J7 kroky sú trochu odlišné, ale môžete sa pozrieť na praktického sprievodcu, o ktorom sme tiež písali.

Predtým, ako začneme rootovať Samsung Galaxy J7 2017, mali by ste sa naučiť všetko, čo potrebujete vedieť pred rootovaním telefónu. Pozrite sa aj na bežné problémy, s ktorými sa stretávame počas zakorenenie, aby sa odstránili všetky pochybnosti a mylné predstavy.

Pozor: Pred pokračovaním v procese rootovania sa odporúča zálohovať údaje vášho smartfónu. Joy of Android nezodpovedá za žiadne škody, ktoré by mohli vášmu zariadeniu vzniknúť pri rootovaní alebo blikaní obnovy.

Súvisiace: Ako rootovať Android – všetko, čo potrebujete vedieť

Metóda 1: Inštalácia vlastnej obnovy

Zakorenenie Samsungu Galaxy J7 sa stane oveľa jednoduchšie, keď si do smartfónu nainštalujete vlastné obnovenie. K smartfónu sa spravidla dodáva odomknutý bootloader, takže ho nemusíte ani odomykať. Aj keď si do zariadenia môžete nainštalovať ľubovoľné vlastné obnovenie, odporúčame vám najskôr vyskúšať TWRP.

Team Win Recovery Project (TWRP) existuje už nejaký čas a je spoľahlivý. Tu je to, čo budete potrebovať pri inštalácii vlastnej obnovy na Samsung Galaxy J7 2017:

Windows počítač založený na počítači PC, Mac alebo Linux. USB kábel dodávaný s J7 alebo iným kvalitným, ktorý funguje. Tar súbor TWRP. V systéme je nainštalovaný dinár. Súbor rar SuperSU.

Krok 1.

Prejdite na webovú stránku TWRP a nájdite svoj smartphone. Alebo môžete ísť rovno na Galaxy Stránky na stiahnutie J7, v závislosti od variantu. Pre verziu Qualcomm bez váhania tu, pre medzinárodnú kontrolu verzie Exynos tu.

Samsung Galaxy Firmvér J7

Získajte najnovšie súbory so súbormi .tar a .img. Nebudete ich potrebovať obaja, ale je lepšie ich stiahnuť bez ohľadu na to. Bude to trvať len niekoľko okamihov.

Krok 2.

Teraz stiahnite si SuperSU za odkaz.

SuperSU pre Galaxy J7

Tento šikovný softvér vám pomôže v procese rootovania tým, že umožní ľahký prístup k root. S touto aplikáciou nainštalovanou vo vašom zariadení môžete robiť takmer všetko. Akonáhle je stiahnutý, presuňte ho do interného úložiska vášho zariadenia.

Krok 3.

Po tom všetkom budete musieť stiahnuť Odin do svojho počítača. Môžete si ho stiahnuť z ich oficiálna webová stránka.

Stiahnite si ODIN

Po stiahnutí a inštalácii do počítača. Ste pripravení na postup, takmer takmer.

Krok 4.

Teraz si musíte stiahnuť automatický koreňový súbor z Web Chainfire. Keď ste na webovej stránke, zadajte model svojho smartfónu. Ak nepoznáte číslo modelu, skontrolujte si nastavenia telefónu v sekcii O zariadení.

Výrobky z reťazového ohňa

Keď nájdete svoj smartphone, stiahnite si balík. Obvykle sa dodáva aj s najnovšou verziou ODIN, takže ak chcete, tretí krok môžete úplne preskočiť.

Krok 5.

Vo svojom smartfóne prejdite na položku Nastavenia> Informácie o telefóne> Číslo zostavy.

Klepnite na číslo zostavy 7 povoliť Možnosti vývojára. Teraz sa vráťte do nastavení a nájdete novú možnosť ponuky s názvom Možnosti vývojára. V tejto novej ponuke skontrolujte možnosť Ladenie USB.

Krok 6.

Teraz zadajte vo svojom smartfóne režim sťahovania. Uistite sa, že zariadenie nie je pripojené k počítaču. Vypnite ho. Na niekoľko sekúnd podržte stlačené tlačidlá zníženia hlasitosti + domov + napájanie. Telefón zavibruje a zapne sa. Zobrazí sa správa o vstupe do režimu sťahovania. Prístup k nemu získate stlačením klávesu zvýšenia hlasitosti.

Krok 7.

Na počítači otvorte Odin.exe

Ako rootovať Samsung Galaxy J7 2

Pripojte svoj smartphone k počítaču pomocou kábla USB. Telefón sa zobrazí. Teraz stlačte tlačidlo AP.

Tlačidlo AP na ODIN

Prejdite na miesto, kde ste stiahli a uložili súbor TWRP.tar. Bude sa volať niečo podobné twrp-xxxx-J7. Potom, čo je vybraté, stlačte tlačidlo ŠTART. Teraz ste do svojho smartfónu nainštalovali vlastnú obnovu. Na niekoľko sekúnd stlačte a podržte tlačidlá Zvýšenie hlasitosti a DOMOV. Keď sa na obrazovke zobrazí logo Samsung, tlačidlá pustite. Teraz ste vo vlastnom obnovení.

Metóda 2: SuperSU

Ak máte nainštalovaný TWRP, teraz potrebujete iba vlastnú obnovu a súbor SuperSU na rootovanie Samsungu Galaxy J7 2017.

Stiahnutý súbor SuperSU.zip umiestnite do koreňového adresára interného úložiska vášho smartfónu. Je to miesto, ktoré sa zobrazí po pripojení telefónu k počítaču. Prejdite do režimu obnovenia stlačením a podržaním tlačidiel Volume UP, Power a HOME na chvíľu. Po obnovení sa vám zobrazí rozhranie TWRP. Klepnite na inštaláciu tlačidlo a navigujte na miesto, kde ste umiestnili súbor SuperSU.zip.

ponuka twrp J7

Vyberte súbor a potvrďte.

SuperSU bude blikať a zobrazí sa možnosť reštartovania zariadenia. Po reštarte smartfónu chvíľu počkajte. Po spustení budete mať rootovaný Samsung Galaxy Smartfón J7 2017.

Metóda 3: ODIN

Umiestnite súbory, ktoré ste stiahli z webových stránok Chainfire, na vhodné miesto v počítači. V telefóne prejdite na režim sťahovania. Môžete to urobiť tak, že na chvíľu stlačíte a podržíte tlačidlá Zníženie hlasitosti, Napájanie a Domov. Smartfón zobrazí zobrazí sa vám správa, ktorú môžete prijať stlačením tlačidla zvýšenia hlasitosti. Teraz na počítači spustite ODIN. Pripojte svoj smartphone k počítaču pomocou kábla USB. Na ODIN vyberte tlačidlo AP a prejdite na miesto, kam ste umiestnili súbor s automatickým rootovaním. . Vyberte ho a stlačte potvrdenie. Stlačte tlačidlo Štart v spodnej časti rozhrania ODIN. Spustí sa proces rootovania. Dokončenie bude trvať niekoľko sekúnd. Ak to pôjde hladko, ODIN zobrazí zelenú správu PASS. Zariadenie sa automaticky reštartuje a akonáhle sa spustí, budete mať rootovaný telefón.

Záverečné myšlienky

Teraz viete, ako rootovať Samsung Galaxy Smartfón J7 2017. Proces rootovania pre všetky zariadenia Samsung je v dnešnej dobe viac -menej rovnaký. Jediné, na čo si musíte dávať pozor, je číslo modelu vášho zariadenia a uistite sa, že sťahované súbory zodpovedajú modelu vášho smartfónu. Tiež sa musíte uistiť, že máte príslušný softvér Android Root.

Rovnako ako vždy, ak narazíte na zádrhel a potrebujete pomocnú ruku, pokojne sa s nami porozprávajte v nižšie uvedených komentároch. Radi pomáhame.