Ako rootovať Kindle Oheň na čítanie a ďalšie

Ste unavení z obmedzení od Amazon na tvojom Kindle Fire tablet? Chcete použiť svoj Kindle Chcete spúšťať oheň ako normálne zariadenie s Androidom s pôvodným používateľským rozhraním Android od Googlu? Chcete nainštalovať Google Play Store na tvojom Kindle Spustite spustenie sťahovania aplikácií, ktoré nie sú k dispozícii prostredníctvom súboru Amazon obchod s aplikaciami? Hľadáte jednoduchý spôsob, ako vykoreniť svoje Kindle Oheň?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, pokračujte v čítaní a zistite, ako rootovať Kindle Oheň.

Pomocou tejto príručky budete môcť rootovať svoje Kindle Spustite počítač v priebehu niekoľkých minút a nainštalujte si aplikácie ako Google Play Store na tvojom Kindle Oheň.

Prečo Root The Kindle Oheň?

Kým rootovanie bežných zariadení s Androidom môže poskytnúť používateľom oveľa viac funkcií, rootovanie súboru Amazon Kindle Fire vám poskytne nielen všetky základné výhody rootovania, ale budete ho môcť používať aj ako bežný tablet s Androidom.

Získate používateľské rozhranie systému Android ako ostatné zariadenia s Androidom Budete si môcť nainštalovať aplikácie pre Android, ako napríklad Google Play Store na sťahovanie aplikácií tretích strán Your Kindle Oheň sa bude cítiť oveľa rýchlejšie ako väčšina ostatných AmazonBloatware používateľa bude odstránený Do svojho zariadenia budete môcť nainštalovať ROM a mody tretích strán Kindle Fire Budete môcť vytvárať zálohy Nandroid prostredníctvom vlastných obnovení, ako môžete na všetkých zariadeniach s Androidom Budete môcť bez problémov používať svoj účet Google a synchronizovať údaje medzi svojim Kindle Fire a váš účet Google

Predpoklady

Táto príručka sa zameriava na rootovanie iba prvej generácie Kindle Spustite zariadenie, preto sa uistite, že ho nepoužívate na rootovanie súboru Kindle Fire HD alebo HDX. Použitím metódy uvedenej nižšie bude murovaná druhá generácia Kindle Požiarne zariadenia. Pred pokračovaním v procese root tiež skontrolujte, či ste si zálohovali všetky dôležité informácie a súbory vo svojom počítači. Pred začatím procesu rootovania sa odporúča nabiť zariadenie najmenej 50%.

Kindle Fire Utility

Pochádza z fór XDA, Kindle Fire Utility je možno najefektívnejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako rootovať svoje súbory Kindle Oheň bez murovania. Tento nástroj obsahuje nielen jednoduché rozhranie na rootovanie zariadenia, ale ponúka aj niekoľko ďalších funkcií po rootovaní zariadenia vrátane inštalácie Google Play Store aplikáciu a vlastný spúšťač. Okrem toho má aplikácia aj možnosť automatickej inštalácie obnovy TWRP a CWM na inštaláciu vlastných ROM a režimov do vášho zariadenia. Tiež získate možnosť odomknutia alebo uzamknutia tapety vášho zariadenia.

Krok 1

Prejdite do ponuky Nastavenia, klepnite na Zariadenie a povoľte možnosť Povoliť inštaláciu aplikácií.

Krok 2

Stiahnite si súbor Kindle Balík ZIP Fire Utility a rozbaľte priečinok vo svojom počítači.

Krok 3

Dvakrát kliknite na súbor install_drivers z extrahovaného priečinka.

Krok 4

Kliknutím na tlačidlo Ďalej spustíte proces inštalácie ovládača a po dokončení procesu dostanete správu Gratulujeme. Kliknite na tlačidlo Dokončiť.

Kindle  Vodiči

Krok 5

Pripojte svoj Kindle Zapnite počítač pomocou kábla micro USB a počkajte, kým počítač nerozpozná vaše zariadenie.

Krok 6

Otvorte súbor Spustiť z priečinka, ktorý ste predtým extrahovali, a ak sa zobrazí bezpečnostná správa, kliknite na tlačidlo Spustiť. Teraz by sa malo objaviť okno príkazového riadka.

Krok 7

Uistite sa, že je stav ADB online. Ak sa zobrazí správa Offline, buď znova pripojte zariadenie alebo znova spustite aplikáciu v počítači.

Stav online

Krok 8

Zadajte 2 a stlačte kláves Enter. Ak sa vám na inom čísle zobrazí možnosť Inštalovať trvalý koreň pomocou programu Superuser, zadajte namiesto neho toto číslo 2.

Rootová možnosť

Krok 9

Počkajte na dokončenie procesu rootovania. Uistite sa, že počas tohto procesu neodpojíte zariadenie. Po dokončení dostanete správu Root Installed. To je všetko! Úspešne ste rootovali svoje Amazon Kindle Oheň.

Root nainštalovaný

Krok 10

Ak chcete použiť ďalšie funkcie, napíšte 6 a stlačením klávesu Enter vstúpte do ponuky Extra.

Koreňové doplnky

Krok 11

Vyberte číslo požadovanej funkcie. Napríklad, ak chcete nainštalovať Google Play Store, typ 2 a stlačte Enter. To je všetko! Po reštarte vášho Kindle Spustite oheň, budete mať nový spúšťač a Google Play Store nainštalované vo vašom zariadení.

Nainštalujte si Google Apps

Záver

Amazon’s Kindle Fire je skvelý tablet, ktorý dokáže celkom dobre prenajať Amazon používatelia sledujú filmy/televízne relácie a užívajú si elektronické knihy na displeji IPS. Tablet by mal uspokojiť potreby najvernejších Amazon používateľov, niektorí ľudia môžu byť frustrovaní z nedostatku aplikácií a funkcií, ktoré sú k dispozícii na iných zariadeniach s Androidom. Ako Kindle Fire používa upravenú verziu základného operačného systému Android, nemôžete používať väčšinu predvolených funkcií systému Android, ako sú štandardné aplikácie pre Android vrátane Google Play Store. Dokonca aj vtedy, ak ste s používaním súboru Amazon V obchode s aplikáciami na sťahovanie aplikácií tretích strán vám stále chýba veľa z toho, čo ponúka predvolený operačný systém Android.

Bez ohľadu na to, či žiarlite na svojich priateľov a tablety Android, alebo sa chcete len pozrieť na to, aký je operačný systém Android, môžete svoje rootovať jednoducho Amazon Kindle Používajte kroky uvedené vyššie, aby ste získali všetky základné funkcie operačného systému Android a zároveň získali prístup k vlastným modom a ROM dostupným na fórach XDA. Zakorenenie je očividne riskantný proces a mali by ste to robiť iba na vlastnú zodpovednosť. Táto metóda by mala fungovať dobre s väčšinou prvej generácie Amazon Kindle Požiarne zariadenia. Uistite sa, že ste správne dodržali všetky pokyny týkajúce sa rootovania Kindle Oheň a chuť strieľať akékoľvek otázky nižšie!