Ako rootovať Android Najlepšie aplikácie

Ako rootovať Android Najlepšie aplikácie 1Ako rootovať Android Najlepšie aplikácie

Ako rootovať Android Android bez použitia počítača? Ako môžem mať oprávnenia typu root v systéme Android? Koreňová aplikácia pre Android bez počítača. Koreňové aplikácie pre Android. Ako získam oprávnenia typu root v systéme Android bez počítača? Android je jedným z najuniverzálnejších a najflexibilnejších operačných systémov.

Za pár rokov si systém Android získal tak veľkú popularitu a vy ho môžete ľahko vidieť prostredníctvom jeho mnohých modifikovaných verzií a rastúceho počtu smartphones založené na platforme Android. Už ste niekedy mysleli root svojho smartphonu Android? Ak nie, stále neviete, koľko vecí môžete po prijatí urobiť Koreňové úrady v telefóne s Androidom.

s neporiadok v telefóne máte úplnú administratívnu kontrolu nad telefónom, môžete zrýchliť telefón, predĺžiť výdrž batérie a robiť mnoho ďalších vecí. Umožňuje vám rýchlejšie spúšťať aplikácie, inštalovať vlastný softvér, schvaľuje vás ako superužívateľa a správcu a umožňuje ovládať všetky aspekty zariadenia.

Dôležité je pamätať si na to root ruší záruku telefónu, Preto je lepšie otočiť zariadenie s Androidom, keď už platnosť záruky uplynula alebo čoskoro vyprší. budem rozprávať o najlepšie aplikácie na zakorenenie smartfónu s Androidom,

Ako rootovať Android Najlepšie aplikácie

V tomto článku budeme hovoriť o:

root v systéme Android,
najlepšie aplikácie na zakorenenie systému Android,
root v systéme Android,
Koreň Android bez použitia počítača.

1, WonderShare MobileGo

WonderShare MobileGo je jedným z najlepší koreňový softvér pre telefóny a tablety s Androidom kedy si sa stretol. Je to ľahko použiteľné riešenie pre získajte oprávnenia typu root na telefóne alebo tablete s Androidom, Tento softvér je kompatibilný s hlavnými značkami vrátane spoločností HTC, Samsung, Sony, LG, Google, Acer, Motorola a ďalších. A podporuje viac ako 3 000 smartphones a tablety.

Prečítajte si aj tu: Ako zakoreniť telefóny Huawei bez počítača

2, Softvér VRoot

VRoot je jedným z najlepší softvér na zakorenenie vášho zariadenia s Androidom jediným kliknutím. Tento softvér je vyhradený nástroj na zakorenenie a odinštalovanie root, na zariadeniach s Androidom vrátane smartphones a tablety bežiace na najnovšom operačnom systéme Android 2,2 (Froyo), 2,3 (Perník), 4,0 (Sklenený sendvič), 4,2 (Jellybean) a všetky nové operačné systémy Android. VRoot podporuje viac ako 800 jednotiek.

3, KingoRoot

KingoRoot je ďalší softvér kliknite na root na zariadeniach s Androidom, Tento softvér je dodávaný vo verziách PC a APK a ponúka najjednoduchší a najrýchlejší zážitok zo zakorenenia v systéme Android s najväčším úspechom. Je to vynikajúci softvér na otáčanie a mazanie všetkých telefónov s Androidom. KingoRoot funguje dokonale so všetkými hlavnými značkami.

S KingoRoot môžete ľahko a ľahko pristupovať ku všetkým zariadeniam Android jediným kliknutím Windows, Potom je tu APK KingoRoot, ktorý vám ponúka najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob zakorenenia pre Android, takže môžete svoj Android smartphone zakoreniť v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste ho museli pripojiť k počítaču.

Odporúčam vám prečítať si: Ako rootovať telefóny Samsung bez počítača

4, SRSRoot

SRSRoot je ľahko použiteľné riešenie pre rotáciu vášho Android zariadenia. Softvér samotný obsahuje niekoľko výhod na získanie prístupu root v telefóne alebo tablete s Androidom. Na mnoho zariadení s Androidom máte prístup jediným kliknutím. Musíte len stiahnuť aplikáciu, nainštalovať aplikáciu a spustiť ju, aby ste na svojom zariadení s Androidom získali oprávnenia typu root.

5, Framaroot

Ak hľadáte aplikáciu na striedanie svojho zariadenia Android bez počítača, Framaroot je tou pravou aplikáciou pre vás. Telefón môžete kedykoľvek otočiť alebo odstrániť. Oba procesy sú dosť prekliate ľahké. Nainštalujte aplikáciu a spustite ju a vyberte ďalšie zo zoznamu dostupných exploitov.

6, Root Master APK

Root Master vám umožňuje vylepšiť výkon zariadenia Android a bezproblémovo spúšťať aplikácie, bez oneskorení as vysokou mierou úspešnosti. Ľahko môžete predĺžiť aj výdrž batérie. Nie je potrebná žiadna pomoc s počítačom, Root Master robí všetku prácu bez pomoci akéhokoľvek počítača.

7, Genius Root

Root Genius je ďalší softvér na zakorenenie zariadenia Android, vďaka ktorému je proces zakorenenia jednoduchý, rýchly a ľahký. Tento softvér podporuje viac ako 10 000 Androidsmartphones a tablety. Umožňuje telefónu preskúmať vlastné ROM a vstavané aplikácie. Umožňuje vám rootovať na Androide bez PC.

8, SuperSU Pro

SuperSU Pro je aplikácia, ktorá umožňuje prístup rootov na zariadeniach s Androidom. Softvér zaregistruje všetky vaše voľby a povoľuje iba programy, ktoré ste nakonfigurovali na prístup k systému súborov.

9, Odomknite koreňový softvér

Unlock Root Software je jednoduchá aplikácia na odblokovanie kliknutí a odomknutia pre zariadenia s Androidom a funguje takmer na všetkých zariadeniach s Androidom od Androidu 2,1,