Ako root Redmi Note 5 Pre a nainštalovať twrp využitie

Root Redmi Note 5 Pre použitie Redmi Note 5 Sada náradia

Pred niekoľkými dňami bol predstavený tím TWRP TeamWin Twrp pre Redmi Note 5, Koreňová metóda však nemusí byť okamžitá, ale je to možné dnes. Našli sme jednoduchý spôsob Root Redmi Note 5 Pro s Poznámka Redmi 5 Sada náradia, Poznámka Redmi 5 Sada nástrojov vytvorená tímom fóra fóra miui ifelixit, budete môcť pomocou tohto špeciálneho nástroja na jedno kliknutie obnoviť TWRP obnovu.

Metóda zakorenenia teraz funguje dobre pre poznámku Xiaomi Redmi Note 5 a 5 pre, Svoj telefón môžete rootovať pomocou najnovšej SuperSU alebo dokonca Magisk a LazyFlasher. LazyFlasher je potrebný pre telefóny Xiaomi f Android na opravu dešifrovania. Tu je návod, ako rootovať Xiaomi Redmi Note 5 Pro s Redmi Note 5 Sada náradia

Xiaomi uvádza na trh Redmi Note 5 a Note 5 Pro a dve zariadenia majú rôzne objektívy a procesory pre fotoaparáty. Nové zariadenie Xiaomi sa vždy dodáva so všetkými uzamknutými zavádzačmi. Preto toto zariadenie funguje rovnako.

Pre neho nainštalujte Twrp pre Redmi Note 5Musíte odomknúť bootloader a potom môžete nainštalovať twrp zotavenie a zariadenie root. Tím Ifelixit produkuje Redmi Note 5 Pomocou súpravy nástrojov môžete obnoviť flash twrp a rootovať zariadenie.


Výstraha!

Záruka bude zrušená po inštalácii obnovy a zakódovania TWRP. Na tejto stránke nič neskúšajte, ak neviete o zakoreňovaní, blikaní a moddingovaní.

Podporované zariadenia: –

 • Xiaomi Redmi Note 5 Vince a Redmi Note 5 WhyRed Pro.

Príprava: –

 • Nabite svoje zariadenie najmenej na 50%.
 • Zálohujte si prípadné cenné údaje a vymažte všetky informácie.
 • Dovoľte to možnosti vývojára

Otvorte nastavenia ⇒ O telefóne ⇒ Klepnite na „MIUI“ 7 časy na aktiváciu možností pre vývojárov.

 • Dovoľte to ladenie USB,

Otvorte svoje nastavenia tambahan Ďalšie nastavenia Options Možnosti vývojára ⇒ začiarknite políčko „ladenie USB“.

Otvorte nastavenia tambahánu Ďalšie nastavenia Options Možnosti vývojára ⇒ začiarknite políčko „Odomknúť OEM“.


Podmienky a súbory na stiahnutie: –

Prečítajte si tiež: –

 • Posledná téma Google Pixel pre Miui 8 A Miui 9
 • Stiahnite si exkluzívnu poznámku Redmi 5 Pro Stock Ringtones Theme Songs
 • Aktívne zvukové vylepšenie zvuku Xperia X Audio MOD na Redmi Note 3
 • Ako rootovať Xiaomi Redmi 5a s najnovšou

Ako používať obnovenie nástrojov ifelixit Toolkit a Flash TWRP v aplikácii Redmi Note 5 // Poznámka 5 Výhody: –

1, Príprava na prvé čítanie. Povoliť možnosti vývojára, Povoliť ladenie USB, Povoliť odomknutie OEM, Potom pokračujte ďalším krokom.

2, Inštalácia Xiaomi USB radič, Otvorte zavádzač od Redmi Note 5 Stiahnite si súbory, ktoré vyžaduje TWRP Flasher Toolkit.

3, rozopnúť zips TWRP Flasher Toolkit “ifelixit + FLASHER + KIT NÁRADIE + WhyRed-Vince.zip

4, Bežať “ifelixit FLASHER TOOLKIT Whyred-Vince.bat„Z priečinka ifelixit + FLASHER + TOOLKIT + WhyRed-Vince2.

5, pripojiť telefón k počítaču.

6, Postupujte podľa pokynov v súprave nástrojov “pre pokračovanie stlačte ľubovolnú klávesuTeraz si vyberte 1 alebo 2 a stlačte vstúpiť

Type “1Pre poznámku Redmi 5 a „2Pre poznámku Redmi 5 Pro.

Ako root Redmi Note 5 Pre a nainštalovať twrp využitie 17, Tento nástroj automaticky reštartuje zariadenie režim rýchleho spustenia a blesk na obnovenie vlákna.

8, Po dokončení blesku sa zariadenie dostane na dosah Displej TWRP a požiadať o povolenie na úpravu systému. Prejdením prstom doprava povolíte spustenie dm-verity teraz blikať LazyFlasher + SuperSu alebo Magisk na spustenie zariadenia.


Ako root Redmi Note 5 Pro a Note 5: –

1, Najskôr odomknite bootloader a aktualizujte obnovu twrp a potom pokračujte krokom root.

2, Stiahnuť “no-verity-opt-encrypt-6,0.Poštové smerovacie číslo“A Posledná SuperSU zo sekcie Stiahnutie a kopírovanie do interného úložiska.

3, Zmeňte svoj mobilný telefón na režim obnovenia ak už je vo vnútri, bliká iba. Poznámku redmi môžete zmeniť 5 Stávate sa uzdravením pomocou twrp Zvýšte hlasitosť + výkon potom vyberte režim obnovenia,

4, Teraz prejdite na možnosti Inštalácia a Flash no-verity-opt-encrypt-6,0.Poštové smerovacie číslo. tak Posledná SuperSU alebo Magisk,

Ako root Redmi Note 5 Pre a nainštalovať twrp využitie 2

5, Užite si to Zotavenie z rootr + Redmi twrp Note 5 profík. Teraz môžete upravovať flash ROM vášho zariadenia pomocou vlastnej ROM a ďalších.


Odporúčanie: –

Rovnako ako naše stránky pre správy Me a Redmi, aktualizácie a príručky