Ako root Redmi Note 5 Pre a nain┼ítalova┼ą twrp vyu┼żitie

Root Redmi Note 5 Pre pou┼żitie Redmi Note 5 Sada n├íradia

Pred nieko─żk├Żmi d┼łami bol predstaven├Ż t├şm TWRP TeamWin Twrp pre Redmi Note 5, Kore┼łov├í met├│da v┼íak nemus├ş by┼ą okam┼żit├í, ale je to mo┼żn├ę dnes. Na┼íli sme jednoduch├Ż sp├┤sob Root Redmi Note 5 Pro s Pozn├ímka Redmi 5 Sada n├íradia, Pozn├ímka Redmi 5 Sada n├ístrojov vytvoren├í t├şmom f├│ra f├│ra miui ifelixit, budete m├┤c┼ą pomocou tohto ┼ípeci├ílneho n├ístroja na jedno kliknutie obnovi┼ą TWRP obnovu.

Met├│da zakorenenia teraz funguje dobre pre pozn├ímku Xiaomi Redmi Note 5 a 5 pre, Svoj telef├│n m├┤┼żete rootova┼ą pomocou najnov┼íej SuperSU alebo dokonca Magisk a LazyFlasher. LazyFlasher je potrebn├Ż pre telef├│ny Xiaomi f Android na opravu de┼íifrovania. Tu je n├ívod, ako rootova┼ą Xiaomi Redmi Note 5 Pro s Redmi Note 5 Sada n├íradia

Xiaomi uv├ídza na trh Redmi Note 5 a Note 5 Pro a dve zariadenia maj├║ r├┤zne objekt├şvy a procesory pre fotoapar├íty. Nov├ę zariadenie Xiaomi sa v┼żdy dod├íva so v┼íetk├Żmi uzamknut├Żmi zav├ídza─Źmi. Preto toto zariadenie funguje rovnako.

Pre neho nain┼ítalujte Twrp pre Redmi Note 5Mus├şte odomkn├║┼ą bootloader a potom m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą twrp zotavenie a zariadenie root. T├şm Ifelixit produkuje Redmi Note 5 Pomocou s├║pravy n├ístrojov m├┤┼żete obnovi┼ą flash twrp a rootova┼ą zariadenie.


V├Żstraha!

Z├íruka bude zru┼íen├í po in┼ítal├ícii obnovy a zak├│dovania TWRP. Na tejto str├ínke ni─Ź nesk├║┼íajte, ak neviete o zakore┼łovan├ş, blikan├ş a moddingovan├ş.

Podporovan├ę zariadenia: –

 • Xiaomi Redmi Note 5 Vince a Redmi Note 5 WhyRed Pro.

Pr├şprava: –

 • Nabite svoje zariadenie najmenej na 50%.
 • Z├ílohujte si pr├şpadn├ę cenn├ę ├║daje a vyma┼żte v┼íetky inform├ície.
 • Dovo─żte to mo┼żnosti v├Żvoj├íra

Otvorte nastavenia Ôçĺ O telef├│ne Ôçĺ Klepnite na ÔÇ×MIUIÔÇť 7 ─Źasy na aktiv├íciu mo┼żnost├ş pre v├Żvoj├írov.

 • Dovo─żte to ladenie USB,

Otvorte svoje nastavenia tambahan ─Äal┼íie nastavenia Options Mo┼żnosti v├Żvoj├íra Ôçĺ za─Źiarknite pol├ş─Źko ÔÇ×ladenie USBÔÇť.

Otvorte nastavenia tambah├ínu ─Äal┼íie nastavenia Options Mo┼żnosti v├Żvoj├íra Ôçĺ za─Źiarknite pol├ş─Źko ÔÇ×Odomkn├║┼ą OEMÔÇť.


Podmienky a s├║bory na stiahnutie: –

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: –

 • Posledn├í t├ęma Google Pixel pre Miui 8 A Miui 9
 • Stiahnite si exkluz├şvnu pozn├ímku Redmi 5 Pro Stock Ringtones Theme Songs
 • Akt├şvne zvukov├ę vylep┼íenie zvuku Xperia X Audio MOD na Redmi Note 3
 • Ako rootova┼ą Xiaomi Redmi 5a s najnov┼íou

Ako pou┼ż├şva┼ą obnovenie n├ístrojov ifelixit Toolkit a Flash TWRP v aplik├ícii Redmi Note 5 // Pozn├ímka 5 V├Żhody: –

1, Pr├şprava na prv├ę ─Ź├ştanie. Povoli┼ą mo┼żnosti v├Żvoj├íra, Povoli┼ą ladenie USB, Povoli┼ą odomknutie OEM, Potom pokra─Źujte ─Ćal┼í├şm krokom.

2, In┼ítal├ícia Xiaomi USB radi─Ź, Otvorte zav├ídza─Ź od Redmi Note 5 Stiahnite si s├║bory, ktor├ę vy┼żaduje TWRP Flasher Toolkit.

3, rozopn├║┼ą zips TWRP Flasher Toolkit ÔÇťifelixit + FLASHER + KIT N├üRADIE + WhyRed-Vince.zip

4, Be┼ża┼ą “ifelixit FLASHER TOOLKIT Whyred-Vince.batÔÇ×Z prie─Źinka ifelixit + FLASHER + TOOLKIT + WhyRed-Vince2.

5, pripoji┼ą telef├│n k po─Ź├şta─Źu.

6, Postupujte pod─ża pokynov v s├║prave n├ístrojov ÔÇťpre pokra─Źovanie stla─Źte ─żubovoln├║ kl├ívesuTeraz si vyberte 1 alebo 2 a stla─Źte vst├║pi┼ą

Type “1Pre pozn├ímku Redmi 5 a ÔÇ×2Pre pozn├ímku Redmi 5 Pro.

Ako root Redmi Note 5 Pre a nain┼ítalova┼ą twrp vyu┼żitie 17, Tento n├ístroj automaticky re┼ítartuje zariadenie re┼żim r├Żchleho spustenia a blesk na obnovenie vl├íkna.

8, Po dokon─Źen├ş blesku sa zariadenie dostane na dosah Displej TWRP a po┼żiada┼ą o povolenie na ├║pravu syst├ęmu. Prejden├şm prstom doprava povol├şte spustenie dm-verity teraz blika┼ą LazyFlasher + SuperSu alebo Magisk na spustenie zariadenia.


Ako root Redmi Note 5 Pro a Note 5: –

1, Najsk├┤r odomknite bootloader a aktualizujte obnovu twrp a potom pokra─Źujte krokom root.

2, Stiahnu┼ą “no-verity-opt-encrypt-6,0.Po┼ítov├ę smerovacie ─Ź├şslo“A Posledn├í SuperSU zo sekcie Stiahnutie a kop├şrovanie do intern├ęho ├║lo┼żiska.

3, Zme┼łte svoj mobiln├Ż telef├│n na re┼żim obnovenia ak u┼ż je vo vn├║tri, blik├í iba. Pozn├ímku redmi m├┤┼żete zmeni┼ą 5 St├ívate sa uzdraven├şm pomocou twrp Zv├Ż┼íte hlasitos┼ą + v├Żkon potom vyberte re┼żim obnovenia,

4, Teraz prejdite na mo┼żnosti In┼ítal├ícia a Flash no-verity-opt-encrypt-6,0.Po┼ítov├ę smerovacie ─Ź├şslo. tak Posledn├í SuperSU alebo Magisk,

Ako root Redmi Note 5 Pre a nain┼ítalova┼ą twrp vyu┼żitie 2

5, U┼żite si to Zotavenie z rootr + Redmi twrp Note 5 prof├şk. Teraz m├┤┼żete upravova┼ą flash ROM v├í┼ího zariadenia pomocou vlastnej ROM a ─Ćal┼í├şch.


Odpor├║─Źanie: –

Rovnako ako na┼íe str├ínky pre spr├ívy Me a Redmi, aktualiz├ície a pr├şru─Źky