Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako robiť snímky obrazovky s telefónom Realme pomocou rozhrania Realme

Realme má fantastický beh na trhu vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu smartphones t.j. Realme 5 série a Realme X2 Pro. Spoločnosť sa tiež pokúsila vylepšiť zavádzanie nových aktualizácií, či už ide o zabezpečenie alebo aktualizácie firmvéru. Keď už hovoríme o aktualizáciách firmvéru, spoločnosť Realme práve začala zavádzať používateľské rozhranie Realme, ktoré je založené na operačnom systéme Android 10. Telefóny, ktoré doteraz chytili rozhranie Realme, sú Realme XT a Realme 3 Pro. Existuje veľa nových funkcií, ktoré spoločnosť Realme zabalila do používateľského rozhrania Realme.

Ak však máte problémy so snímaním snímky obrazovky v novom vlastnom používateľskom rozhraní, ste na správnom mieste. Rovnako ako v tomto príspevku vás budeme sprevádzať, ako robiť snímky obrazovky v telefónoch Realme s rozhraním Realme UI. Aj keď je metóda na zachytenie normálneho snímky obrazovky rovnaká, môžete si však vziať aj ďalšie typy snímok obrazovky pomocou používateľského rozhrania Realme. Takže, ak vás zaujíma a chcete vedieť kroky, potom sa bez ďalšieho obviňujme priamo do samotného článku.

Rozhranie používateľského rozhrania Realme

Ako robiť snímky obrazovky s telefónom Realme pomocou rozhrania Realme

Normálnu snímku obrazovky môžete vytvoriť tak, že stlačíte tlačidlo Power + Volume Down Down alebo potiahnete prstom po obrazovke troch prstov nadol, čím uchopíte snímku obrazovky. UI Realme UI vám však umožňuje robiť zaujímavejšie snímky obrazovky na vašich realmových zariadeniach.

Urobte čiastočný snímku obrazovky

Čiastočná snímka obrazovky znamená, že sa snažíte zachytiť obrazovku tých oblastí, ktoré chcete zdieľať so svojimi priateľmi, a nie celú obrazovku. To by mohlo byť užitočné, ak chcete poslať svojmu kamarátovi meme alebo niečo, čo by vedelo, aby sa hlavný obsah sústredil.

 • Stlačte a podržte tri prsty na obrazovke.
 • Zobrazí sa vám výberové pole,
  realme ui čiastočný snímok obrazovky
 • Presuňte toto pole na zachytenie presného obsahu, ktorý chcete zdieľať.
 • To je všetko! Z vášho zariadenia Realme ste urobili čiastočnú snímku obrazovky.

Vytvorte si dlhú snímku obrazovky

Niekedy chceme zdieľať informácie s našimi priateľmi a rodinou, ktoré sú k dispozícii ako celý článok o webovej stránke na ktorejkoľvek webovej stránke. Alebo dokonca chcete zdieľať snímku obrazovky vášho zoznamu skladieb, ktorý obsahuje 15 – 20 alebo viac skladieb. Potom sa snímanie dlhej snímky obrazovky hodí. Najmä to nie je nová vec a niekoľko aplikácií tretích strán tiež môže mať dlhé alebo posúvajúce sa snímky obrazovky. Ale s rozhraním Realme je táto funkcia vstavaná a natívne dostupná.

 • Vytvorte snímku obrazovky pomocou gesto troch prstov alebo stlačením tlačidla Vypnutie + zníženie hlasitosti Kľúč.
 • Akonáhle ste zachytili snímku obrazovky, plávajúce okno vašej snímky obrazovky.
 • Musíte klikni a podrž okno a potiahnite ho nahor, aby ste zachytili dlhú snímku obrazovky.

Vypnite zvuk obrazovky

Môžete tiež vypnúť zvuk obrazovky, ktorý sa aktivuje pri každom nasnímaní snímky obrazovky na vašich zariadeniach. To sa hodí, keď nechcete nikoho varovať pred zhotovením snímky obrazovky.

 • Jednoducho choďte na nastavenie,
 • Potom choďte na Zvuk a vibrácie,
  zvuk obrazovky
 • Vypnúť Snímka obrazovky Zvuk voľba.
 • To je všetko.

Takže tu to máte z mojej strany v tomto príspevku. Dúfam, že sa vám tento príspevok páčil a že ste dokázali uchopiť snímku obrazovky svojho zariadenia Realme bežiaceho na používateľskom rozhraní Realme. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak považujete tento príspevok za užitočný. Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!

Table of Contents