Ako robiť snímky obrazovky na Wiko Y60

Ako robiť snímky obrazovky na Wiko Y60

Urobte snímku obrazovky na Wiko Y60 je to veľmi jednoduché. Telefóny Wiko sú tiež založené na najnovšom operačnom systéme Android a spôsobe, akým urobte snímku obrazovky na wikos Je to také jednoduché ako vypiť pohár vody.

pre urobte snímku obrazovky na Wiko Y60 máme k dispozícii dva úradné postupy, prvý s gestom ruky, druhý spôsob, ktorý je tradičný pomocou tlačidiel na ovládanie hlasitosti a prepínača.

Existuje niekoľko spôsobov, ako snímať snímky obrazovky do zariadenia. Tieto snímky obrazovky sa skopírujú do schránky a uložia sa do priečinka snímok obrazovky aplikácie Galéria na vašom zariadení.

Tak sa pozrime ako robiť snímky obrazovky na Wiko Y60

Začnime tým, že sa umiestnime na stránku, hru, chat alebo obrazovku, z ktorej chceme urobiť snímku obrazovky. Potom postupujte podľa jednej z dvoch nižšie uvedených metód.

Nechajte to klasickou metódou 2 podľa tlačidiel Mínus hlasitosť a Vypínač buďte opatrní, pretože musíte súčasne stlačiť tlačidlá. s metódou 2,0, posuňte tri prsty ruky zhora nadol cez celú plochu obrazovky a obrazovka Wiho je hotová.

Jednoduché, nie? V oboch prípadoch si môžete vybrať, či urobte snímku obrazovky normálne alebo dlhšie.

Ako robiť snímky obrazovky na telefóne Wiko Y60 pomocou „Ok Google“

    Stačí otvoriť obrazovku, z ktorej chcete vytvoriť snímku obrazovky. Povedať „Ok Google, urob snímku obrazovky“ a čakať na to Google Assistant urob to.

Potom môžete vidieť obrazovku Zdieľať alebo Upraviť a priamo odoslať alebo upraviť snímku obrazovky.

Ako fotografovať obrazovku na Nokia pomocou aplikácie tretej strany

    Potom máme metódu, ktorá používa bezplatnú aplikáciu zo služby Google Play s názvom snímka obrazovky Rapido, stiahnite si softvér odtiaľto a nainštalujte ho do svojho zariadenia. Potom posuňte zobrazenie na paneli oznámení, aby ste uložili snímku obrazovky, kliknite na ikonu a ste hotoví. Myslím si, že táto metóda je ešte jednoduchšia.

Videli sme všetky dostupné metódy urobte snímku obrazovky na Wiko Y60, Dúfame, že sme vám pomohli.