Ako resetova┼ą zariadenie Nexus 5 pre naj─Źerstvej┼íie ┼ítarty

Nexus 5 je jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch dostupn├Żch zariaden├ş a napriek tomu, ┼że je trochu star├Ż, st├íle ide o pr├ęmiov├ę zariadenie, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş robi┼ą takmer v┼íetko, ─Źo v najnov┼íom Androide m├┤┼żete. smartphones.

Aj ke─Ć telef├│n prin├í┼ía p├┤sobiv├Ż hardv├ęr a softv├ęr, pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android ─Źelia probl├ęmom a chyb├ím takmer vo v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom. Preto by ste sa mali nau─Źi┼ą, ako resetova┼ą zariadenie Nexus 5.

Mo┼żnos┼ą resetovania je k dispoz├şcii na v┼íetk├Żch zariadeniach Android a mnoh├Żm pou┼ż├şvate─żom to zachr├ínilo ┼żivot. Od drobn├Żch softv├ęrov├Żch ch├Żb a┼ż po ve─żk├ę chyby m├┤┼że resetovanie vyrie┼íi┼ą takmer v┼íetky probl├ęmy. To znamen├í, ┼że ak m├í v├í┼í telef├│n probl├ęm s hardv├ęrom, resetovanie ho nem├┤┼że vyrie┼íi┼ą.

V tejto pr├şru─Źke v├ím uk├í┼żem dva r├┤zne sp├┤soby resetovania zariadenia Nexus 5. Bez oh─żadu na to, ─Źi v├í┼í telef├│n funguje spr├ívne alebo sa nespust├ş spr├ívne, budete m├┤c┼ą zariadenie resetova┼ą ktorouko─żvek z t├Żchto met├│d.

Pre─Źo na zariaden├ş Nexus vykon├íva┼ą reset 5?

Resetovanie zariadenia s Androidom je skuto─Źne jednoduch├ę, ale pr├şdete o v┼íetky ├║daje. Z t├Żchto d├┤vodov v┼íak resetovanie m├┤┼że st├í┼ą za probl├ęmy.

Opravte chyby a chyby softv├ęru po aktualiz├ícii. Aktualiz├ície softv├ęru m├┤┼żu skuto─Źne zlep┼íi┼ą Android smartphones a tablety, ale niektor├ę aktualiz├ície prin├í┼íaj├║ men┼íie probl├ęmy so softv├ęrom. Resetovan├şm telef├│nu sa daj├║ tieto probl├ęmy vyrie┼íi┼ą. Ak v├í┼í Nexus 5 zrazu za─Źal fungova┼ą nespr├ívne, potom jeho resetovanie m├┤┼że zachr├íni┼ą ┼żivot. Ak pozn├íte hlavn├║ pr├ş─Źinu v├í┼ího probl├ęmu, m├┤┼żete ho ─żahko vyrie┼íi┼ą bez resetovania zariadenia. M├┤┼żete napr├şklad odin┼ítalova┼ą aplik├íciu, ktor├í sp├┤sobuje probl├ęm. Ak v┼íak neviete o z├íkladnej pr├ş─Źine, resetovanie zariadenia je pravdepodobne jedinou mo┼żnos┼ąou. Vy─Źistite star├Ż Nexus 5 ke─Ć to niekomu pred├ívate. Ak chcete preda┼ą svoj Nexus 5 niekomu, potom resetovanie zariadenia nielen┼że vy─Źist├ş va┼íe s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőa d├┤vern├ę inform├ície, ale kupuj├║ci tie┼ż z├şska nov├ę zariadenie.

─îo mus├şte urobi┼ą pred resetovan├şm zariadenia Nexus 5

Od resetovania sa z Nexusu vyma┼że v┼íetko 5Mali by ste vysk├║┼ía┼ą alternat├şvy k resetovaniu telef├│nu, aby ste predi┼íli strate cenn├Żch d├ít. Prv├í vec, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je re┼ítartova┼ą telef├│n. Ak ste svoj telef├│n nere┼ítartovali, preto┼że ste sa s t├Żmto probl├ęmom za─Źali stret├íva┼ą, mo┼żno ho oprav├şte jednoduch├Żm re┼ítartom.

Ak re┼ítartovanie nevyrie┼íi v├í┼í probl├ęm, navrhoval by som odin┼ítalova┼ą aplik├ície tret├şch str├ín. Niektor├ę aplik├ície tret├şch str├ín m├┤┼żu v├í┼í telef├│n pokazi┼ą, a ak m├íte pocit, ┼że sa probl├ęm vyskytol po in┼ítal├ícii konkr├ętnej aplik├ície z Google Play StorePotom by ste ho mali odin┼ítalova┼ą a re┼ítartova┼ą telef├│n, aby ste zistili, ─Źi probl├ęm pretrv├íva.

Ak pre va┼íe zariadenie nefungovala ┼żiadna z alternat├şv a rozhodli ste sa resetova┼ą zariadenie Nexus 5, potom existuj├║ ur─Źit├ę tipy, ktor├ę by ste mali dodr┼ża┼ą, ne┼ż budete pokra─Źova┼ą v procese resetovania. Resetovanie ak├ęhoko─żvek zariadenia s Androidom je s├şce bezpe─Źn├ę, ale tipy uveden├ę ni┼ż┼íie by v├ím mali u─żah─Źi┼ą ┼żivot.

Z├ílohujte v┼íetky ├║daje svojho telef├│nu. Preto┼że bud├║ odstr├ínen├ę v┼íetky ├║daje v├í┼ího telef├│nu, z├ílohovanie cel├ęho telef├│nu je m├║dra vec. Ak h─żad├íte aplik├ície na z├ílohovanie tret├şch str├ín, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na n├í┼í zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na z├ílohovanie syst├ęmu Android. Pou┼ż├şvanie ├║─Źtu Google v├ím m├┤┼że ve─ża u─żah─Źi┼ą a mali by ste si svoj Nexus ponecha┼ą 5 synchronizovan├ę s va┼íim ├║─Źtom Google. T├Żmto sp├┤sobom sa prihl├ísite do svojho ├║─Źtu Google po resetovan├ş zariadenia Nexus 5, z├şskate sp├Ą┼ą niektor├ę svoje ├║daje, napr├şklad kontakty v telef├│ne. Uistite sa, ┼że v├í┼í Nexus 5 je nabit├í najmenej 50%, aby sa v├í┼ímu telef├│nu po─Źas procesu resetovania vybilo.

Met├│da 1: Resetova┼ą zariadenie Nexus 5 Pou┼żitie ponuky Nastavenia

Toto je najbe┼żnej┼í├ş a naj─żah┼í├ş sp├┤sob resetovania ak├ęhoko─żvek zariadenia s Androidom. Niektor├ş z v├ís si mo┼żno myslia, ┼że resetovanie je komplikovan├Ż proces. Druh├í met├│da ni┼ż┼íie m├┤┼że by┼ą trochu komplikovan├í, ale t├íto konkr├ętna met├│da je ve─żmi jednoduch├í.

Ak je v├í┼í telef├│n zapnut├Ż a displej funguje spr├ívne, pri resetovan├ş zariadenia Nexus postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov 5. Ak m├í v├í┼í telef├│n pri zav├ídzan├ş probl├ęm alebo ak displej nepracuje spr├ívne, mali by ste pokra─Źova┼ą met├│dou 2.

Krok 1 – Preme┼łte svoj Nexus 5 Zapnut├ę

Zapnite zariadenie Nexus 5.

Krok 2 – Vyberte polo┼żku Z├ílohova┼ą a obnovi┼ą

Otvorte Nastavenia a klepnite na Z├ílohova┼ą a obnovi┼ą na karte Osobn├ę.

Nexus 5 reset zálohy

Krok 3 – Na zariaden├ş Nexus vyberte mo┼żnos┼ą Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş 5

Klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş pod kartou Osobn├ę ├║daje.

Nexus 5 obnovenie tov├írensk├Żch d├ít

Krok 4 – Vyberte polo┼żku Obnovi┼ą telef├│n v zariaden├ş Nexus 5

Klepnite na Obnovi┼ą telef├│n. Ak m├íte na zariaden├ş Nexus bezpe─Źnostn├Ż z├ímok 5, potom budete musie┼ą zada┼ą PIN k├│d, vzor alebo heslo.

Nexus 5 reset telef├│nu

Krok 5 – Vyma┼żte v┼íetko na svojom zariaden├ş Nexus 5

Klepnite na Vymaza┼ą v┼íetko. To je v┼íetko! Po dokon─Źen├ş procesu resetovania po─Źkajte, k├Żm sa telef├│n re┼ítartuje. Na zariaden├ş Nexus ste ├║spe┼íne vykonali reset 5.

Met├│da 2: Resetova┼ą zariadenie Nexus 5 Pou┼żitie re┼żimu obnovenia

Druh├í met├│da resetovania zariadenia Nexus 5 Niektor├Żm z v├ís sa to m├┤┼że zda┼ą trochu komplikovan├ę, ale nie je to zl├ę. T├íto met├│da je perfektn├í, ak m├í v├í┼í telef├│n pri zav├ídzan├ş probl├ęm alebo nereaguje.

Krok 1 – Switch V├í┼í Nexus 5 Vypnut├ę

Uistite sa, ┼że v├í┼í Nexus 5 je vypnut├Ż.

Krok 2 – Prejdite na Obnovenie

S├║─Źasne stla─Źte a podr┼żte tla─Źidl├í zv├Ż┼íenia hlasitosti a zn├ş┼żenia hlasitosti. Bez toho, aby ste obe tla─Źidl├í pustili, stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo nap├íjania, k├Żm sa na obrazovke nezobraz├ş ┼átart.

Nexus 5 zotavenie

Krok 3 – Na zariaden├ş Nexus vst├║pte do re┼żimu obnovenia 5

Dvakr├ít stla─Źte tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti, aby ste vybrali re┼żim obnovenia, a stla─Źen├şm vyp├şna─Źa sa vr├í┼ąte do obnovy.

Krok 4 – Na hardv├ęri Nexus stla─Źte hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőkl├ívesy 5

Podr┼żte stla─Źen├ę tla─Źidlo nap├íjania a s├║─Źasne stla─Źte kl├íves zv├Ż┼íenia hlasitosti.

Krok 5 – Vyma┼żte ├║daje vo svojom zariaden├ş Nexus 5

Prejdite na mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą ├║daje/Obnovi┼ą v├Żrobn├ę nastavenia pomocou kl├ívesov na ovl├ídanie hlasitosti a vyberte ju pomocou tla─Źidla nap├íjania.

Nexus 5 zma┼ż d├íta

Krok 6 – Resetujte zariadenie Nexus 5

Prejdite na mo┼żnos┼ą ├üno – vymaza┼ą v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─ża pomocou kl├ívesov na ovl├ídanie hlasitosti a vyberte ju pomocou vyp├şna─Źa.

Krok 7 – Re┼ítartujte zariadenie Nexus 5

Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu resetovania a m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą. Po dokon─Źen├ş procesu resetovania vyberte mo┼żnos┼ą Re┼ítartova┼ą syst├ęm teraz. To je v┼íetko! Na zariaden├ş Nexus ste ├║spe┼íne vykonali reset 5 pomocou obnovy.

Nexus 5 re┼ítartova┼ą

Záver

Nexus 5 je vynikaj├║ci smartphone so syst├ęmom Android a mali by ste ho aktualizova┼ą, aby ste z├şskali najnov┼íie opravy ch├Żb a vylep┼íenia v├Żkonu. Aj ke─Ć je telef├│n skvel├Ż, ver├şm, ┼że ┼żiadny telef├│n s Androidom nie je dokonal├Ż, preto┼że vo v┼íetk├Żch Androide m├┤┼żu nasta┼ą probl├ęmy so softv├ęrom a chyby smartphones a tablety.

Ak m├íte nejak├ę probl├ęmy so zariaden├şm Nexus 5, potom by som ve─żmi odporu─Źil vysk├║┼ía┼ą alternat├şvy, ktor├ę som spomenul vy┼í┼íie. Ak sa v├ím probl├ęm nedar├ş vyrie┼íi┼ą alebo ak chcete z telef├│nu odstr├íni┼ą v┼íetko, m├┤┼żete zariadenie Nexus resetova┼ą 5 pou┼żit├şm ktorejko─żvek z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d.

Pred pokra─Źovan├şm v procese resetovania sa uistite, ┼że budete postupova┼ą pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch tipov. Ria─Ćte sa v┼íetk├Żmi pokynmi spr├ívne a svoje ot├ízky m├┤┼żete nap├şsa┼ą do ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov.