Ako resetova┼ą sie┼ąov├ę nastavenia na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus

Ako resetova┼ą sie┼ąov├ę nastavenia na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus 1

Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 a pozn├ímka 10 Plus boli uveden├ę na trh minul├Ż mesiac v auguste. ┼átyri modely (ktor├ę obsahuj├║ dve verzie 5G) s├║ vynikaj├║ce phablety. Ale ako u┼ż vieme, zariadenia so syst├ęmom Android m├┤┼żu ob─Źas sp├┤sobova┼ą probl├ęmy so sie┼ąou. T├íto pr├şru─Źka v├ím uk├í┼że, ako obnovi┼ą nastavenie siete v spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus rie┼íia potenci├ílne probl├ęmy s pripojen├şm.

Na smartf├│noch alebo tabletoch s Androidom sa niekedy vyskytn├║ probl├ęmy so sie┼ąou v d├┤sledku zl├Żch aplik├íci├ş, probl├ęmov so softv├ęrom alebo chybn├ęho hardv├ęru. Ak ste vyl├║─Źili mo┼żnos┼ą zlyhania hardv├ęru, sk├║ste vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s pripojen├şm pomocou nieko─żk├Żch trikov. Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę niektor├ę pr├şru─Źky na rie┼íenie probl├ęmov na rie┼íenie be┼żn├Żch probl├ęmov so sie┼ąou Galaxy Pozn├ímka 10 alebo pozn├ímka 10 Plus:

Ako resetova┼ą sie┼ąov├ę nastavenia na Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus

V spolo─Źnosti Samsung sa mnohokr├ít obnovia jednoduch├ę nastavenia siete Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus m├┤┼żu vyrie┼íi┼ą probl├ęmy a probl├ęmy t├Żkaj├║ce sa siete. Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę kroky, ktor├ę by ste mali vykona┼ą pri obnoven├ş nastaven├ş siete v novom zariaden├ş:

Prejdite na Nastavenia -> V┼íeobecn├ę oper├ície Stla─Źte Reset. Ke─Ć sa ponuka otvor├ş, v├Żberom polo┼żky Obnovi┼ą sie┼ąov├ę nastavenia znova klepnite na polo┼żku Obnovi┼ą a v├Żber potvr─Ćte

Nezabudnite, ┼że t├íto akcia obnov├ş predvolen├ę hodnoty nastaven├ş siete. Je to v┼íak jedno z prv├Żch rie┼íen├ş probl├ęmov so sie┼ąou alebo pripojen├şm. V d├┤sledku toho nie je v┼żdy ├║─Źinn├ę proti tak├Żmto chyb├ím.

─Äal┼íie tipy na rie┼íenie probl├ęmov so sie┼ąou v spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus

Samozrejme m├┤┼żete obnovi┼ą sie┼ąov├ę nastavenia v spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus a triedenie probl├ęmov so sie┼ąou. T├íto met├│da v┼íak pravdepodobne nefunguje proti probl├ęmom sp├┤soben├Żm aplik├íciami tret├şch str├ín alebo in├Żmi chybami s├║visiacimi s aplik├íciou. Ni┼ż┼íie vid├şte, ktor├║ ─Ćal┼íiu mo┼żnos┼ą m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą.

Bezpe─Źnostn├Ż m├│d

Ak si mysl├şte, ┼że aplik├ícia od tretej strany sp├┤sobuje probl├ęmy so sie┼ąou, sk├║ste zariadenie spusti┼ą v bezpe─Źnom re┼żime:

Vypnite svoj Galaxy Pozn├ímka 10 alebo 10 Pozn├ímka na va┼íom zariaden├ş. Ke─Ć m├íte pocit, ┼że vibruje alebo ke─Ć sa na obrazovke zobrazuje logo Samsung, stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti. Podr┼żte stla─Źen├ę tla─Źidlo, k├Żm sa na displeji nezobraz├ş va┼ía dom├íca obrazovka. Uvo─żnite tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti a teraz by ste mali vidie┼ą vodoznak v n├║dzovom re┼żime v ─żavom dolnom rohu smartf├│nu

Ak ste v n├║dzovom re┼żime, skontrolujte, ─Źi va┼íe pripojenia funguj├║. Ak ├íno, aplik├ícia sp├┤sobuje probl├ęmy. Sk├║ste odin┼ítalova┼ą podozriv├ę aplik├ície a znova skontrolova┼ą fungovanie siete.

Utrite medzipam├Ą┼ą

Ak pre v├ís rie┼íenie v n├║dzovom re┼żime nefungovalo, utrite oddiel vyrovn├ívacej pam├Ąte. Chyba v oddiele vyrovn├ívacej pam├Ąte m├┤┼że sp├┤sobi┼ą ve─ża ch├Żb vr├ítane t├Żch, ktor├ę s├║visia so sie┼ąou. Ako pou┼żi┼ą:

Vypnite zariadenieStla─Źte a na nieko─żko sek├║nd podr┼żte vyp├şna─Ź a hlasitos┼ą a po vibr├íci├ích telef├│nu uvo─żnite tla─Źidl├í. Teraz m├íte pr├şstup do re┼żimu obnovenia. Pou┼żite tla─Źidl├í na zv├Ż┼íenie a zn├ş┼żenie hlasitosti, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete navigova┼ą a vypn├║┼ą nap├íjanie, prejdite na ÔÇ×vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ąÔÇť a do nej vst├║pi┼ą. Vyberte ÔÇ×├ünoÔÇť na potvrdenie Teraz telef├│n vyma┼że medzipam├Ą┼ą.

Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş

Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş vyma┼że v┼íetko na va┼íom zariaden├ş. Pred pokra─Źovan├şm preto svoje s├║bory z├ílohujte:

Prejdite do ─Źasti Nastavenia -> O telef├│ne -> ResetVyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├şÔÇť Prejdite nadol a znova stla─Źte Reset, aby ste potvrdili svoj v├Żber. Po v├Żzve zadajte svoj PIN / heslo a pokra─Źujte. Telef├│n sa re┼ítartuje

Pr├şpadne m├┤┼żete hardv├ęr Samsung resetova┼ą Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus pomocou nasleduj├║cej met├│dy:

Vypnutie zariadenia Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo nap├íjania a zv├Ż┼íite hlasitos┼ą na nieko─żko sek├║nd a po vibr├ícii telef├│nu uvo─żnite tla─Źidl├í. Teraz m├íte pr├şstup k re┼żimu obnovenia. Pou┼żite tla─Źidl├í na zv├Ż┼íenie a zn├ş┼żenie hlasitosti, aby ste sa pohybovali, a vyberte mo┼żnos┼ą prejs┼ą na ÔÇ×vymaza┼ą ├║daje / v├Żrobn├ę nastavenieÔÇť a otvori┼ą ju. Potvr─Ćte vo─żbu ÔÇ×├ünoÔÇť. Teraz telef├│n re┼ítartuje pevn├Ż reset u┼ż

závery

V tomto ─Źl├ínku sme v├ím uk├ízali, ako obnovi┼ą nastavenie siete v spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Pozn├ímka 10 Plus. Ak m├íte na svojom novom zariaden├ş probl├ęmy so sie┼ąou, m├┤┼żete ako bonus vysk├║┼ía┼ą aj niektor├║ z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d. D├║fajme, ┼że tento n├ívod bol pre v├ís u┼żito─Źn├Ż.