Ako resetova┼ą Samsung Galaxy Okraj S6 na ─Źistenie bridlice (5 Met├│dy)

Existuje mnoho scen├írov, v ktor├Żch je prospe┼ín├ę obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş, a mnoho pr├şpadov, kde je to nevyhnutn├ę. Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş je poslednou mo┼żnos┼ąou pri rie┼íen├ş probl├ęmov so softv├ęrom, ale je to rezort, ktor├Ż nikdy nesklame. Ak je v┼íak posledn├Żm rie┼íen├şm obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş, potom by soft reset mal by┼ą t├Żm posledn├Żm.

Vysvetl├şm, ako vykona┼ą tvrd├Ż reset aj m├Ąkk├Ż reset, aby ste zaistili svoje Galaxy S6 Edge je o─Źisten├Ż od v┼íetk├Żch softv├ęrov├Żch probl├ęmov. Pam├Ątajte si, Predt├Żm, ako sa pok├║site vykona┼ą ktor├Żko─żvek z resetovac├şch sp├┤sobov, z├ílohujte si svoje osobn├ę ├║daje.

Met├│da 1: R├Żchly re┼ítart

T├íto met├│da je rovnak├í pre takmer ka┼żd├Ż telef├│n s Androidom. Na Galaxy S6 Edge, stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo moc kl├ívesu na zobrazenie novej ponuky.

r├Żchly re┼ítart s6-edge

Klepnite na Re┼ítart mo┼żnos┼ą re┼ítartova┼ą telef├│n. Ak to znie jednoducho, je to preto, ┼że to tak je. Ak ste niekedy dostali odpove─Ć ÔÇ×Sk├║ste to vypn├║┼ą a znova zapn├║┼ąÔÇť, je to to ist├ę.

Met├│da 2: M├Ąkk├Ż reset (vybratie nevyberate─żnej bat├ęrie)

Pri tejto ─Ćal┼íej met├│de budete musie┼ą vybra┼ą bat├ęriu S6 Edge. Odstr├ínenie bat├ęrie S6 Edge bohu┼żia─ż nie je jednoduch├ę. To sa v┼íak d├í urobi┼ą s trpezlivos┼ąou, skrutkova─Źom a nehanebn├Żm sp├┤sobom ignorovanie va┼íej z├íruky.

Ak nechcete zru┼íi┼ą z├íruku, existuj├║ e┼íte dva sp├┤soby ni┼ż┼íie na m├Ąkk├Ż reset a Galaxy Okraj S6. Bude┼í potrebova┼ą nejak├ę n├ístroje pre t├║to met├│du:

Tepeln├í pi┼íto─ż, su┼íi─Ź vlasov alebo varn├í doska. Skrutkova─Ź na mal├ę skrutky. Obojstrann├í lepiaca p├íska alebo bezpe─Źn├ę lepidlo na elektronick├ę pou┼żitie. P├íka alebo nieko─żko n├ístrojov.

T├║to met├│du neodpor├║─Źam pou┼ż├şvate─żom, ktor├Żm nie je pr├şjemn├ę rozobera┼ą elektroniku a znova ju sklada┼ą. To m├┤┼że potenci├ílne po┼íkodi┼ą v├í┼í telef├│n mimo hranicu pou┼żite─żnosti a zru┼í├ş va┼íu z├íruku.

Bol si varovan├Ż.

1.

Pred ─Ź├şmko─żvek in├Żm ├║plne vypnite telef├│n. Ke─Ć to urob├şte, vyberte kartu SIM zo z├ísuvky na SIM kartu a odlo┼żte ju.

2.

Potom odstr├í┼łte zadn├Ż kryt.

zadn├Ż kryt s okrajom s6

Bohu┼żia─ż to nie je tak├ę jednoduch├ę ako tento obr├ízok. Ak chcete odstr├íni┼ą kryt, budete musie┼ą konkr├ętne pou┼żi┼ą teplo na zadn├║ stranu 95 stup┼łov Celzia, alebo 203 stup┼łov Fahrenheita tepla. Okrem toho budete potrebova┼ą tenk├Ż p├í─Źiaci n├ístroj na odstr├ínenie krytu a bezpe─Źn├ę lepidlo na op├Ątovn├ę nasadenie krytu.

Najprv pomocou tepelnej pi┼ítole alebo varnej platne; zahria┼ą zadn├║ ─Źas┼ą The Galaxy S6 Edge to 95 stup┼łov Celzia / 203 stup┼łov Fahrenheita. Ak nem├íte sp├┤sob, ako to presne zmera┼ą, telef├│n sa primerane zahrieva, ke─Ć je pr├şli┼í hor├║ci na to, aby sa dr┼żal. ─Äalej za─Źnite vklada┼ą p├í─Źiace n├ístroje pozd─║┼ż okrajov zadn├ęho krytu. Nasu┼łte n├ístroje pozd─║┼ż okrajov, nie nadvihnite, k├Żm nebudete m├┤c┼ą uvo─żni┼ą kryt.

Ak nie ste schopn├ş uvo─żni┼ą kryt t├Żmto sp├┤sobom, m├┤┼żete pou┼żi┼ą mal├ę mno┼żstvo ods├ívania in├Żm n├ístrojom.

s6-edge-sacie

3.

Akon├íhle bude zadn├Ż kryt bezplatn├Ż, z├şskajte svoj skrutkova─Ź pripraven├Ż odstr├íni┼ą posledn├║ vrstvu medzi vami a bat├ęriou. Existuje trin├ís┼ą skrutiek, ktor├ę mus├şte odstr├íni┼ą, tak┼że ich ur─Źite uschovajte v bl├şzkej miske alebo poh├íri.

s6-hranová skrutka

Po odstr├ínen├ş ─Ćal┼íieho krytu by ste mali vidie┼ą z├íkladn├║ dosku a bat├ęriu nechr├ínen├║.

4.

─Äalej budete musie┼ą odstr├íni┼ą z├íkladn├║ dosku alebo obvodov├║ dosku obklopuj├║cu bat├ęriu.

s6-remove-board

┼Żia─ż, nie je to tak├ę jednoduch├ę, ako to ┼ąaha┼ą. Z├íkladn├í doska m├í ┼íes┼ą r├┤znych konektorov, ktor├ę mus├şte odpoji┼ą alebo vysun├║┼ą, ne┼ż ju budete m├┤c┼ą jemne vytiahnu┼ą.

Ke─Ć vyberiete bat├ęriu, po─Źkajte cel├║ min├║tu.

5.

S bezplatnou z├íkladnou doskou budete teraz musie┼ą bat├ęriu opatrne vybra┼ą. To sa d├í dosiahnu┼ą sk─║znut├şm v├í┼ího vyp├í─Źi┼ą n├ístroj jemne pod povrch a pomaly tla─Źte bat├ęriu nahor. Bude to trva┼ą nieko─żko min├║t, nepon├íh─żajte sa. Ak proces upon├íh─żate, po┼íkod├şte si obrazovku.

Ke─Ć vyberiete bat├ęriu, po─Źkajte cel├║ min├║tu.

6.

Po uplynut├ş min├║ty znova vlo┼żte bat├ęriu a znova zostavte telef├│n. To je mo┼żn├ę vykona┼ą opa─Źn├Żm sp├┤sobom pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch krokov.

Mo┼żno budete musie┼ą znova nanies┼ą lepidlo, kde je obojstrann├í lepiaca p├íska sa pou┼ż├şva. T├║to p├ísku nanesiete na kryt, ktor├Ż mus├şte naskrutkova┼ą na miesto. Uistite sa nie prelepte v┼íetky d├┤le┼żit├ę miesta p├ískou.

7.

Ke─Ć vykon├íte vy┼í┼íie uveden├ę kroky, m├┤┼żete telef├│n znova zapn├║┼ą. M├Ąkk├Ż reset je teraz dokon─Źen├Ż bez toho, aby ste museli resetova┼ą ak├ęko─żvek svoje ├║daje.

Met├│da 3: M├Ąkk├Ż reset alebo tvrd├Ż reset (re┼żim bootovania pri ├║dr┼żbe)

1.

Podr┼żte stla─Źen├ę vyp├şna─Ź a kl├íves na zn├ş┼żenie hlasitosti pre nie viac ako desa┼ą sek├║nd so zapnut├Żm telef├│nom. Ke─Ć to urob├şte, v├í┼í telef├│n by sa mal re┼ítartova┼ą do re┼żimu ├║dr┼żby.

s6-edge-boot-mode

Ak sa tak nestane, najsk├┤r vypnite telef├│n a potom vysk├║┼íajte kombin├íciu hardv├ęrov├Żch kl├ívesov.

2.

V tomto ─Ćal┼íom kroku prejdite na Norm├ílne spustenie a potvr─Ćte svoj v├Żber pomocou vyp├şna─Ź. V├í┼í telef├│n sa potom norm├ílne spust├ş, ak chcete urobi┼ą m├Ąkk├Ż reset. Ak chcete urobi┼ą a tvrd├Ż re┼ítart, pokra─Źujte ─Ćal┼í├şm krokom.

3.

Varovanie, po tomto kroku bud├║ vymazan├ę v┼íetky va┼íe osobn├ę ├║daje. V├í┼í telef├│n bude obnoven├Ż do predvolen├ęho stavu od v├Żroby.

pozor

Postupujte na vlastn├ę riziko.

Namiesto bi┼ą Norm├ílne spustenie, tentokr├ít trafi┼ą Obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş. Tento v├Żber budete musie┼ą potvrdi┼ą a dokon─Źenie postupu bude chv├ş─żu trva┼ą. Po dokon─Źen├ş resetovania bud├║ vyrie┼íen├ę v┼íetky probl├ęmy so softv├ęrom, ktor├ę ste mali v minulosti.

Met├│da 4: Vymazanie medzipam├Ąte

Vymazanie oddielu vyrovn├ívacej pam├Ąte je ─Ćal┼í├şm sp├┤sobom, ako resetova┼ą prie─Źinok Galaxy Okraj S6. Nie je to ako tvrd├Ż reset, ale sk├┤r ako m├Ąkk├Ż reset. Po vymazan├ş oddielu odstr├ínite do─Źasn├ę ├║daje, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą pr├ş─Źinou probl├ęmov so softv├ęrom.

Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako to urobi┼ą, a v┼íetky v├ím zaber├║ iba nieko─żko min├║t. T├║to met├│du odpor├║─Źam pred pokusom o obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş.

Met├│da 5: Vzdialen├ę obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş

Tu sme, posledn├ę rie┼íenie probl├ęmov so softv├ęrom: obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş. Existuje viac ako jeden sp├┤sob, ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia telef├│nu Android, ale tentokr├ít sa budem zaobera┼ą dia─żkov├Żm resetom. Dia─żkov├Ż reset vy┼żaduje:

Ak nem├íte ani jednu z troch vy┼í┼íie uveden├Żch po┼żiadaviek, nebude to fungova┼ą a budete musie┼ą pou┼żi┼ą in├║ mo┼żnos┼ą obnovenia tov├írensk├Żch nastaven├ş.

Ako posledn├ę varovanie sa t├Żm ├║plne vyma┼ż├║ ├║daje v├í┼ího telef├│nu. Postupujte na vlastn├ę riziko.

1.

Najprv sa prihl├íste do Spr├ívcovskej konzoly Google. To je mo┼żn├ę vykona┼ą na po─Ź├şta─Źi PC. Ak nem├íte ├║─Źet spr├ívcu Google, m├┤┼żete sa nau─Źi┼ą, ako si ho zaregistrova┼ą.

2.

Po prihl├ísen├ş sa do svojho ├║─Źtu spr├ívcu prejdite na Spr├íva zariadeniapotom Mobiln├ę, a potom Nastavenia spr├ívy zariadenia. Akon├íhle ste tam, uvid├şte pole pre Povoli┼ą pou┼ż├şvate─żovi vzdialen├ę vymazanie zariadenia, skontroluj to.

3.

Ke─Ć je zapnut├ę vzdialen├ę vymazanie, teraz m├┤┼żete svoje zariadenie vymaza┼ą na dia─żku pomocou Spr├ívcu zariadenia Android. Prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu, vyberte svoje zariadenie a potom vyberte jeden zo symbolov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

symboly adm

Teraz m├┤┼żete svoj S6 Edge vymaza┼ą, ak je zapnut├Ż a pripojen├Ż k mobiln├Żm d├ítam alebo Wi-Fi.

Záver

Samsung Galaxy S6 Edge m├í ─Źo pon├║knu┼ą, o ─Źom sa oplat├ş nap├şsa┼ą domov. Bez oh─żadu na to, ak├Ż ve─żk├Ż je telef├│n, potenci├ílne probl├ęmy s├║ v┼żdy na obzore. Ke─Ć m├í v├í┼í telef├│n ┼ąa┼żk├ę obdobie, je zvy─Źajne lep┼íie ho resetova┼ą.

S vn├║tornos┼ąou v├í┼ího Galaxy Bezpe─Źn├Ż pre S6 Edge, mali by ste udr┼ża┼ą vonku e┼íte bezpe─Źnej┼íie. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky k vy┼í┼íie uvedenej met├│de, nechajte ich ni┼ż┼íie a my v├ím ur─Źite uk├í┼żeme spr├ívnym smerom.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku