Ako resetova┼ą OnePlus One na nov├Ż ┼ítart

OnePlus One je relat├şvne nov├Ż smartf├│n s Androidom a pon├║ka vynikaj├║ce softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőa hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőfunkcie. Ako u┼ż bolo povedan├ę, ver├şm, ┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu ─Źeli┼ą chyb├ím a probl├ęmom so softv├ęrom na takmer akomko─żvek zariaden├ş s Androidom. Pre─Źo sa teda nenau─Źi┼ą resetova┼ą OnePlus One?

Bez oh─żadu na to, ─Źi sa po aktualiz├ícii OnePlus One stretnete s chybou, alebo sa v├ím v telef├│ne vyskytn├║ n├íhodn├ę chyby, najbe┼żnej┼íie probl├ęmy m├┤┼żete vyrie┼íi┼ą resetovan├şm telef├│nu.

V tomto pr├şspevku v├ím uk├í┼żem dva r├┤zne sp├┤soby, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na resetovanie OnePlus One a je vysok├í pravdepodobnos┼ą, ┼że v├í┼í probl├ęm alebo z├ívada bude opraven├í, ke─Ć resetujete zariadenie.

Pre─Źo vykona┼ą reset na svojom OnePlus One?

Resetovan├şm telef├│nu sa odstr├ínia v┼íetky jeho ├║daje a nastavenia, a preto niektor├ş pou┼ż├şvatelia neradi resetuj├║ svoje telef├│ny. Tu s├║ d├┤vody, pre─Źo by ste mali resetova┼ą svoj OnePlus One.

Opravte chybu, s ktorou sa stret├ívate po aktualiz├ícii OnePlus One. Aj ke─Ć s├║ aktualiz├ície softv├ęru zameran├ę na zlep┼íenie z├í┼żitku pou┼ż├şvate─żov, niekedy sa po aktualiz├ícii telef├│nu m├┤┼żu vyskytn├║┼ą probl├ęmy a resetovanie telef├│nu je v tomto pr├şpade nevyhnutn├ę. Ak v├í┼í telef├│n n├íhodne nefunguje, resetovanie zariadenia je ide├ílne aj v tomto pr├şpade. Zariadenia so syst├ęmom Android niekedy za─Źn├║ fungova┼ą nespr├ívne a m├┤┼żu v├ím hrozi┼ą veci, ako napr├şklad n├íhodn├ę re┼ítartovanie. Ak nepozn├íte hlavn├║ pr├ş─Źinu, m├┤┼żete zariadenie resetova┼ą a opravi┼ą to. Vy─Źistite svoj OnePlus One pri predaji niekomu. Preto┼że resetovan├şm sa z telef├│nu vyma┼że v┼íetko, je to perfektn├Ż sp├┤sob, ako vy─Źisti┼ą telef├│n pri predaji niekomu in├ęmu a kupuj├║ci dostane nov├Ż telef├│n bez ak├Żchko─żvek va┼íich osobn├Żch ├║dajov.

─îo by ste mali urobi┼ą pred resetovan├şm telef├│nu OnePlus One?

Pred rozhodnut├şm, ─Źi chcete resetova┼ą telef├│n, by som odporu─Źil vysk├║┼ía┼ą alternat├şvne met├│dy na vyrie┼íenie probl├ęmu. T├Żmto sp├┤sobom sa ├║daje v├í┼ího telef├│nu neodstr├ínia.

Prv├í vec, ktor├║ by som odporu─Źil, je vysk├║┼ía┼ą jednoduch├Ż re┼ítart. Ak ste od probl├ęmu alebo chyby nere┼ítartovali telef├│n, mo┼żno to vyrie┼íi jednoduch├ę re┼ítartovanie. Na vypnutie a op├Ątovn├ę zapnutie telef├│nu m├┤┼żete pou┼żi┼ą vyp├şna─Ź.

Ak re┼ítartovanie tento probl├ęm nevyrie┼íi, odporu─Źil by som odin┼ítalova┼ą aplik├íciu tretej strany, o ktorej si mysl├şte, ┼że je na vine. Ak m├íte napr├şklad pocit, ┼że sa probl├ęm za─Źal po in┼ítal├ícii aplik├ície tretej strany, mali by ste ju odin┼ítalova┼ą a skontrolova┼ą, ─Źi probl├ęm pretrv├íva.

Ak sa v├í┼í probl├ęm st├íle nevyrie┼íil a vy ste sa rozhodli resetova┼ą svoj OnePlus One, existuj├║ ur─Źit├ę veci, ktor├ę by ste mali urobi┼ą, ne┼ż budete pokra─Źova┼ą v niektorej z ni┼ż┼íie uveden├Żch met├│d resetovania. Resetovanie je s├şce bezpe─Źn├Ż proces, ale napriek tomu by ste mali dodr┼żiava┼ą tieto tipy.

Po resetovan├ş telef├│nu bud├║ odstr├ínen├ę v┼íetky ├║daje v├í┼ího OnePlus One, a preto by ste si mali vytvori┼ą ├║pln├║ z├ílohu telef├│nu. M├┤┼żete sa tie┼ż pozrie┼ą na n├í┼í zoznam 10 najlep┼í├şch z├ílo┼żn├Żch aplik├íci├ş pre Android. ─Äal┼íou m├║drou vecou by bola synchroniz├ícia telef├│nu s ├║─Źtom Google. T├Żmto sp├┤sobom sa po prihl├ísen├ş do ├║─Źtu Google po resetovan├ş telef├│nu vr├ítia niektor├ę polo┼żky, napr├şklad kontaktn├ę ├║daje.

Met├│da 1: Resetovanie pomocou ponuky Nastavenia

Je to naj─żah┼í├ş a najpopul├írnej┼í├ş sp├┤sob resetovania v├í┼ího OnePlus One a n├íjdete ho takmer na ka┼żdom Androide smartphones a tablety. Aj ke─Ć to nie je met├│da obnovenia hardv├ęru, ktor├║ m├┤┼żete vykona┼ą pomocou obnovy, st├íle to z v├í┼ího telef├│nu odstr├íni v┼íetko.

Aj ke─Ć je to naj─żah┼í├ş sp├┤sob, bude fungova┼ą, iba ak sa dostanete do ponuky Nastavenia svojho OnePlus One. Ak m├í v├í┼í telef├│n probl├ęmy so zapnut├şm alebo nem├íte pr├şstup k nastaveniam, prejdite na polo┼żku Met├│da 2.

Krok 1

Prejdite vo svojom OnePlus One na polo┼żku Nastavenia, posu┼łte sa nadol a klepnite na mo┼żnos┼ą Z├ílohovanie a obnovenie.

Krok 2

Klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş.

Krok 3

Klepnite na Obnovi┼ą telef├│n.

oneplus jeden reset

Krok 4

Klepnite na tla─Źidlo Vymaza┼ą v┼íetko. To je v┼íetko! V├í┼í OnePlus One teraz obnov├ş tov├írensk├ę nastavenia a po dokon─Źen├ş procesu by sa mal automaticky re┼ítartova┼ą.

oneplus one vymaza┼ą

Met├│da 2: Resetovanie pomocou obnovy

Toto je ─Ćal┼í├ş sp├┤sob resetovania telef├│nu OnePlus One a reset sa vykon├íva pomocou obnovenia telef├│nu. Na spustenie obnovy budete musie┼ą pou┼żi┼ą svoje hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇők─ż├║─Źe.

T├íto met├│da je dokonal├Żm sp├┤sobom resetovania v├í┼ího OnePlus One, ak nem├┤┼żete vst├║pi┼ą do ponuky Nastavenia alebo ak m├í v├í┼í telef├│n probl├ęm pri zav├ídzan├ş. Toto je zvy─Źajne posledn├í mo┼żnos┼ą resetovania zariaden├ş s Androidom.

Krok 1

Uistite sa, ┼że je v├í┼í OnePlus One vypnut├Ż.

Krok 2

Ak sa chcete zavies┼ą do obnovy, zapnite telef├│n a s├║─Źasne podr┼żte tla─Źidl├í nap├íjania a zn├ş┼żenia hlasitosti, k├Żm nepoc├ştite vibrovanie telef├│nu.

Obnovenie OnePlus One

Krok 3

Po─Źas obnovy prejdite na mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą medzipam├Ą┼ą pomocou tla─Źidiel hlasitosti a vyberte ju pomocou tla─Źidla nap├íjania. Ak dostanete mo┼żnos┼ą potvrdenia, vyberte mo┼żnos┼ą ├üno.

Krok 4

Po vymazan├ş vyrovn├ívacej pam├Ąte prejdite na mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą ├║daje/obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia pomocou tla─Źidiel hlasitosti a vyberte ju pomocou tla─Źidla nap├íjania. Ak m├íte mo┼żnos┼ą potvrdenia, vyberte mo┼żnos┼ą ├üno. Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu resetovania. M├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą.

Krok 5

Prejdite na mo┼żnos┼ą Re┼ítartova┼ą syst├ęm teraz a vyberte ju pomocou tla─Źidla nap├íjania. To je v┼íetko! Na zariaden├ş OnePlus One ste ├║spe┼íne vykonali obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş a v├í┼í telef├│n sa teraz re┼ítartuje.

Záver

OnePlus One je jedn├Żm z najlep┼í├şch Androidov smartphones ┼że si m├┤┼żete k├║pi┼ą pr├íve teraz, a napriek tomu, ┼że je to vynikaj├║ce zariadenie, st├íle m├┤┼żete v telef├│ne ─Źeli┼ą drobn├Żm chyb├ím, z├ívad├ím a probl├ęmom so softv├ęrom.

Ver├şm, ┼że aj t├Żm najlep┼í├şm smartphones nie s├║ dokonal├ę a pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu z ─Źasu na ─Źas stretn├║┼ą s niektor├Żmi chybami. Na zariadeniach Android v┼íak existuje rie┼íenie takmer pre ka┼żd├Ż probl├ęm a obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş je skvel├Żm rie┼íen├şm, ak m├íte s OnePlus One probl├ęmy.

Pred resetovan├şm telef├│nu postupujte pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch alternat├şv a ak skon─Ź├şte s resetovan├şm telef├│nu OnePlus One, uistite sa, ┼że ste spr├ívne dodr┼żali v┼íetky pokyny.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky o tom, ako resetova┼ą OnePlus One, nev├íhajte ich polo┼żi┼ą do ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov.

─îo bude ─Ćalej? Z├şskajte inform├ície o najlep┼í├şch ROMoch a o tom, ako vytvori┼ą sn├şmku obrazovky na OnePlus One.