Ako resetova┼ą Mi Band 3 a 4

Xiaomi's Mi Band 3 a 4 s├║ n├íchyln├ę na pravideln├ę probl├ęmy, rovnako ako ak├ęko─żvek in├ę moduly gadget. Zatia─ż ─Źo pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov je p├ísmo nespr├ívny ─Źas, zatia─ż ─Źo in├ş maj├║ probl├ęmy so synchroniz├íciou upozornen├ş. Obnovenie p├ísma v┼żdy pom├íha s tak├Żmito poruchami. Ale ako resetujete Mi Band? 3 a 4? Odpove─Ć n├íjdete v tomto pr├şspevku.

Mi pásmo reset fi

Ke─Ć hovor├şme o resetovan├ş, existuj├║ dva typy – m├Ąkk├Ż a tvrd├Ż. M├Ąkk├Ż reset jednoducho re┼ítartuje va┼íe p├ísmo bez zru┼íenia sp├írovania. Na druhej strane tvrd├Ż reset alebo reset z v├Żroby zru┼í├ş sp├írovanie zariadenia.

Pozrime sa, ako zru┼íi┼ą p├írovanie a resetova┼ą Mi Band 3 a 4, Za─Źneme s re┼ítartovan├şm Xiaomi Mi Bands.

Ako re┼ítartova┼ą Mi Band 3 a 4

Pozrime sa, ako m├Ąkko resetova┼ą Mi Band 3 a 4,

Ako re┼ítartova┼ą Mi Band 4

Ak chcete re┼ítartova┼ą alebo re┼ítartova┼ą Mi Band 4, nasleduj tieto kroky:

krok 1: Jedn├Żm dotykom na p├ísik rozsvietite displej.

krok 2: Potiahnite prstom po p├ísme nahor, a┼ż k├Żm sa nezobraz├ş mo┼żnos┼ą Viac. Klepnite na to.

krok 3: Znova prejdite prstom nahor, k├Żm neuvid├şte Nastavenia. Klepnite na to. Vo vn├║tri nastaven├ş klepnite na Re┼ítartova┼ą. Potvr─Ćte ┼ąuknut├şm na tla─Źidlo za─Źiarknutia. Va┼ía Mi Band 4 sa re┼ítartuje r├Żchlo.

Vynulovanie pásma Mi 1

Ako re┼ítartova┼ą Mi Band 3

Moment├ílne nie je mo┼żn├ę re┼ítartova┼ą Mi Band 3 manu├ílne. M├┤┼żete ho resetova┼ą iba na v├Żrobn├ę nastavenia. M├┤┼żete v┼íak necha┼ą Mi Band 3 kanalizujte sa tak, ┼że sa vypne. Nab├şjan├şm sa p├ísmo re┼ítartuje. Nie je to skvel├Ż sp├┤sob, ako sa re┼ítartova┼ą, preto┼że v kapele budete ma┼ą ve─ża bat├ęri├ş, bude to trva┼ą mnoho dn├ş. Ak je v┼íak nevyhnutn├ę re┼ítartova┼ą p├ísmo, je to va┼ía vo─żba.

Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenie Mi Band 3 a 4

Existuj├║ dva sp├┤soby, ako to urobi┼ą. M├┤┼żete to urobi┼ą bu─Ć z kapely, alebo pou┼żi┼ą aplik├íciu Mi Fit. Prv├║ mo┼żno pou┼żi┼ą na resetovanie Mi Band bez telef├│nu a aplik├ície. Tu s├║ kroky pre obidve.

Note: Po resetovan├ş budete musie┼ą zariadenie znova sp├írova┼ą. Ak├ęko─żvek prisp├┤sobenia, ktor├ę ste vykonali prostredn├şctvom Mi Bandu, sa vynuluj├║, ke─Ć pou┼żijete mo┼żnos┼ą obnovenia tov├írensk├Żch nastaven├ş.

Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenie Mi Band 4 od Band

Z tohto d├┤vodu sa raz dotknite skupiny. Potom prejdite prstom nahor a prejdite na polo┼żku Viac. Klepnite na to. Prejdite prstom nahor, k├Żm sa nedostanete na polo┼żku Nastavenia. Klepnite na to. Prejdite prstom nahor po Nastaveniach, k├Żm sa nezobraz├ş Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş. Klepnite na to. Zobraz├ş sa potvrdzovacia spr├íva. Potvr─Ćte klepnut├şm na ikonu za─Źiarknutia. Va┼íe p├ísmo sa vynuluje 2 sek├║nd.

Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenie Mi Band 3 Pou┼ż├şvanie p├ísma

Za t├Żmto ├║─Źelom rozsvietite p├ísmo. Prejden├şm prstom nahor prejdete na str├ínku Viac. Potiahnite prstom do─żava, k├Żm sa nezobraz├ş tov├írensk├ę nastavenie. Stla─Źen├şm a podr┼żan├şm tla─Źidla na p├ísme ho vynulujete. Op├Ątovn├Żm stla─Źen├şm potvr─Ćte v├Żber.

Vynulovanie pásma Mi 7

Akon├íhle je reset ├║spe┼ín├Ż, uvid├şte najsk├┤r p├írovacie zariadenie. Mo┼żno ho budete musie┼ą zru┼íi┼ą, ak ho chcete pripoji┼ą k rovnak├ęmu telef├│nu. ─Äal┼íia ─Źas┼ą sa star├í o sp├írovanie skupiny.

Ako zru┼íi┼ą p├írovanie kapely Mi 3 a 4 od Mi Fit App

Odpoji┼ą Mi Band 3 a 4 z telef├│nu otvorte aplik├íciu Mi Fit a dole klepnite na kartu Profil. Klepnite na svoju skupinu.

Vynulovanie pásma Mi 2

Posu┼łte zobrazenie nadol a klepnite na Zru┼íi┼ą p├írovanie.

Vynulovanie pásma Mi 3

Note: Ak chcete zru┼íi┼ą p├írovanie bez telef├│nu, pou┼żite mo┼żnos┼ą Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş vo vn├║tri p├ísma Mi Band.

─îo sa stane, ke─Ć obnov├şte tov├írensk├ę nastavenie a zru┼í├şte sp├írovanie p├ísma

Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş p├ísma odstr├íni ├║pravy, ktor├ę boli vykonan├ę z p├ísma. Ak ste v┼íak v aplik├ícii vykonali nejak├ę zmeny, zostan├║ zachovan├ę.

Pokia─ż ide o ├║daje, ako s├║ kroky, sledova─Ź sp├ínku a ─Ćal┼íie, nevynuluje sa. Ak sa prihl├ísite pomocou toho ist├ęho ├║─Źtu, ktor├Ż bol pou┼żit├Ż na synchroniz├íciu ├║dajov, obnovia sa hne─Ć po op├Ątovnom prihl├ísen├ş. Obnovia sa v┼íak iba ├║daje, ktor├ę boli pred resetovan├şm synchronizovan├ę.

Va┼íe p├ísmo sa ned├í resetova┼ą

Ak je va┼íe p├ísmo zaseknut├ę a nem├┤┼żete pou┼żi┼ą mo┼żnos┼ą Obnovenie p├┤vodn├ęho nastavenia, mali by ste svojmu p├ísmu ├║plne vybi┼ą bat├ęriu. Potom ju nabite. D├║fajme, ┼że kapela nebude prilepen├í.

Sugerencia: Ak sa va┼íe p├ísmo nenab├şja po ├║plnom vybit├ş bat├ęrie, pre─Ź├ştajte si, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęm s nab├şjan├şm na Mi Band.

Probl├ęm s p├írovan├şm po resetovan├ş

Ak na p├ísme pou┼żijete funkciu Obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş, m├┤┼że d├┤js┼ą k jeho uviaznutiu v zariaden├ş Pair alebo k aktualiz├ícii pripojen├şm k aplik├ícii. Nerobte si starosti.

Tu je nieko─żko rie┼íen├ş, ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą:

1, Reštartujte telefón

Sk├║ste re┼ítartova┼ą telef├│n, od ktor├ęho sa sna┼ż├şte sp├írova┼ą p├ísmo.

2, Nesp├írova┼ą z aplik├ície

Ak po resetovan├ş nem├┤┼żete sp├írova┼ą p├ísmo a vid├şte iba pripojenie v aplik├ícii, zru┼íte sp├írovanie p├ísma z aplik├ície Mi Fit, ako je uveden├ę vy┼í┼íie.

Vynulovanie pásma Mi 4

3, Nabite svoje pásmo

Va┼íe p├ísmo mus├ş by┼ą dostato─Źne nabit├ę, aby sa spojilo s va┼í├şm p├ísmom. Najsk├┤r ho nabite.

4, Zabudnite na Mi Band z nastaven├ş Bluetooth

Za t├Żmto ├║─Źelom otvorte v telef├│ne nastavenia Bluetooth. Zru┼íte sp├írovanie alebo zabudnutie zariadenia. Potom ju sp├írujte z aplik├ície Mi Fit.

5, Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje aplik├ície Mi Fit

Mali by ste sa tie┼ż pok├║si┼ą vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje va┼íej aplik├ície Mi Fit v syst├ęme Android. Otvorte na svojom telef├│ne s Androidom Nastavenia a prejdite do ─Źasti Aplik├ície. V ─Źasti V┼íetky aplik├ície vyh─żadajte aplik├íciu Mi Fit. Klepnite na Ukladac├ş priestor. Potom klepnite na Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a Vymaza┼ą ├║lo┼żisko / ├║daje. Re┼ítartujte telef├│n.

Vynulovanie pásma Mi 5 Vynulovanie pásma Mi 6

Otvorte aplik├íciu Mi Fit. Budete sa musie┼ą znova prihl├ísi┼ą. Potom sp├írujte skupinu.

6, Aktualizova┼ą aplik├íciu Mi Fit

Niekedy za probl├ęm tie┼ż zodpoved├í chyba v aplik├ícii. Sk├║ste teda aktualizova┼ą aplik├íciu Mi Fit. Zistite, ako zisti┼ą, ─Źi aplik├ície potrebuj├║ aktualiz├íciu pre Android a iPhone.

7, Pripojte sa pomocou aplik├íci├ş tret├şch str├ín

Ak sa aplik├ícia Mi Fit nepodar├ş sp├írova┼ą s telef├│nom Mi Band, mali by ste vyu┼żi┼ą aplik├ície tret├şch str├ín, ako s├║ napr├şklad aplik├ícia Upozorni┼ą a Fitness alebo Mi Band Master. Pomocou t├Żchto aplik├íci├ş sp├írujte svoje p├ísmo Mi s telef├│nom.

Zmena je dobrá

Obnovenie star┼í├şch verzi├ş Mi Band, napr├şklad Mi Band 2, bola n├íro─Źn├í ├║loha. Na┼í┼ąastie sa veci v bud├║cich gener├íci├ích Mi Band zmenili. Mi Band 4 dokonca pridali mo┼żnos┼ą re┼ítartu va┼íej kapely. Po─Źkajme a uvid├şme, ─Źo Mi Band 5 m├í na sklade.

─Äalej: P├í─Źi sa v├ím aplik├ícia Samsung Health? Zistite, ako synchronizova┼ą ├║daje Xiaomi Mi Band so spolo─Źnos┼ąou Samsung Health z nasleduj├║ceho odkazu.