Ako resetovať iPhone a iPad sériový a IMEI kód

Zariadenia založené na IOS sú spojené so sériou čísel, ktoré jednoznačne umožňujú identifikáciu. Najdôležitejšie sú sériové číslo a kód IMEI, skratka, ktorú mnohí z nás už počuli a ktorá znamená medzinárodnú identifikáciu zariadenia mobilných staníc (IMEI). Tieto čísla sú dôležité, ak potrebujete aktivovať alebo deaktivovať zariadenie, vykonať opravu alebo v prípade krádeže.

Preto sa vzhľadom na dôležitosť týchto kódov odporúča, aby ste si ich všimli a udržiavali ich opatrne, aby sme ich v prípade potreby mohli mať vždy po ruke. Pozrime sa, ako resetovať tieto dôležité kódy.

Nájdite svoj panel na svojom zariadení iOS nastavenie a vyberte z ponuky všeobecný,

Na strane všeobecný vybrať Info,

Na strane Info to je dosť prejdite nadol, aby ste videli sériové číslo zariadenia a kód IMEI. Na výrobkoch s malou obrazovkou (uhlopriečne nižšou ako 6 palec) Kód IMEI sa môže javiť skrátený: ak si chcete prečítať všetky znaky, vyberte ho.

Preto, aby boli kódy v budúcnosti, je lepšie si ich všimnúť, alebo vám odporúčame urobiť snímku obrazovky (stlačte súčasne Domov a prepínač) na informačnom paneli a pošlite tento obrázok e-mailom na vašu e-mailovú adresu alebo kontaktu podľa vášho výberu.