Ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą, ak probl├ęm na mobilnom zariaden├ş nefunguje Apple Watch?

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą, ke─Ć probl├ęm Celul├írny nefunguje Apple Watch vo ve─żmi jednoduch├Żch krokoch.

Preto┼że ide o be┼żn├Ż probl├ęm, vy┼żaduje si typ bunkov├ęho pripojenia Apple Watch o krok bli┼ż┼íie k tomu, aby sa stalo nez├ívisl├Żm prenosn├Żm zariaden├şm, ale ke─Ć┼że sa t├Żka sie┼ąov├Żch pripojen├ş, m├┤┼żeme ─Źeli┼ą t├Żmto typom probl├ęmov. Postupujte pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie a zbavte sa toho.

Oprava, bunka nefunguje Apple Watch

Z├şskajte mobiln├ę slu┼żby pre Apple Watch

Preto┼że nie v┼íetci oper├ítori pon├║kaj├║ mobiln├ę slu┼żby pre Apple Watch, uistite sa, ┼że m├íte legit├şmny pl├ín mobiln├Żch slu┼żieb. Tie┼ż sa uistite, ┼że iPhone aj iPhone Apple Watch pou┼żite rovnak├Ż nosi─Ź. Okrem toho mus├şte by┼ą v sieti oper├ítora, aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą mobiln├ę pripojenie na smartwatch.

Niektor├ę aplik├ície nemusia by┼ą aktualizovan├ę bez pripojenia k v├í┼ímu iPhone

Ak sa pok├║site aktualizova┼ą aplik├íciu a neaktualizuje sa, znamen├í to, ┼że na aktualiz├íciu aplik├ície je potrebn├ę pripojenie k v├í┼ímu iPhone. Uistite sa, ┼że je v├í┼í iPhone pripojen├Ż k v├í┼ímu Apple Watch,

Uistite sa, ┼że je v├í┼í iPhone zapnut├Ż

Neprij├şmajte ozn├ímenia push z aplik├íci├ş tret├şch str├ín vo va┼íom Apple Watch s celul├írnymi? Skontrolujte, ─Źi je sp├írovan├Ż iPhone zapnut├Ż. D├┤vodom je to, ┼że zariadenie iOS mus├ş by┼ą zapnut├ę a pripojen├ę k sieti Wi-Fi alebo k mobilu, aby smartwatch mohli dost├íva┼ą upozornenia.

Aktualizujte watchOS

z Apple Watch

Na hodink├ích otvorte aplik├íciu Nastavenia. Prejdite na V┼íeobecn├ę nastavenia. Potom kliknite na Aktualiz├ícia softv├ęru. Ak je k dispoz├şcii aktualiz├ícia softv├ęru, kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą a potom si pod─ża pokynov nain┼ítalujte najnov┼íiu aktualiz├íciu watchOS.

Z iPhone

Zaisti┼ą

iPhone s najnov┼íou verziou iOSApple Watch m├í v├Żdr┼ż bat├ęrie najmenej 50%. iPhone je pripojen├Ż k Wi-FiiPhone a Apple Watch musia by┼ą umiestnen├ę v bl├şzkosti. Spustite aplik├íciu Watch. Dotknite sa ─Źasti Moje hodinky. Prejdite na V┼íeobecn├ę nastavenia. Potom kliknite na polo┼żku Aktualiz├ícia softv├ęru. Teraz kliknite na polo┼żku In┼ítalova┼ą, ak je k dispoz├şcii aktualiz├ícia softv├ęru, a potom pod─ża pokynov nain┼ítalujte najnov┼íiu aktualiz├íciu syst├ęmu WatchOS.

Skontrolujte aktualiz├ície nastaven├ş oper├ítora

Najsk├┤r by ste mali pripoji┼ą svoj iPhone k Wi-Fi alebo zapn├║┼ą mobiln├ę d├íta. Otvorte aplik├íciu Nastavenia. Prejdite na v┼íeobecn├ę nastavenia. Potom v rozba─żovacom okne klepnite na About.Touchez on Update.

overi┼ą Apple Watch Pou┼ż├şvanie mobiln├Żch d├ít na iPhone

Otvorte aplik├íciu Watch na zariaden├ş iPhone v ─Źasti Moje hodinky. Teraz kliknite na Cellular. Posu┼łte zobrazenie nadol na pou┼ż├şvanie mobiln├Żch d├ít. Mali by ste vidie┼ą v┼íeobecn├ę pou┼żitie ├║dajov.

Ak sa vy─Źerp├í v├í┼í d├ítov├Ż bal├şk, nahrajte pl├ín. Ale ak u┼ż m├íte dos┼ą ┼í├şrky p├ísma, prejdite na ─Ćal┼íie tipy.

Odstr├í┼łte a znova pridajte bunkov├Ż pl├ín

Otvorte aplik├íciu Watch na zariaden├ş iPhone v ─Źasti Moje hodinky. Teraz kliknite na tla─Źidlo Cellular.Touchez na informa─Źnom tla─Źidle ved─ża v├í┼ího mobiln├ęho pl├ínu. Klepnite na Odstr├íni┼ą [carrier] Akciu potvr─Ćte op├Ątovn├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla Odstr├íni┼ą. Teraz kliknite na Prida┼ą nov├Ż pl├ín a potom postupujte pod─ża pokynov na jeho pridanie.

Vypnite a zapnite letov├Ż re┼żim Apple Watch

Vytiahnite zo spodnej ─Źasti cifern├şka, aby ste dostali ovl├ídac├ş stred. Klepnut├şm na ikonu re┼żimu v lietadle ju aktivujete. Tla─Źidlo sa teraz zmen├ş na oran┼żov├ę. Po─Źkajte dlho a potom vypnite tla─Źidlo.

re┼ítartova┼ą Apple Watch

Vytiahnite zo spodnej ─Źasti cifern├şka, aby ste dostali ovl├ídac├ş stred. Stla─Źen├şm tla─Źidla bunky ho vypnete. Re┼ítartujte Apple Watch.Stla─Źte a podr┼żte s├║─Źasne bo─Źn├ę tla─Źidlo aj digit├ílnu korunu najmenej 10 sek├║nd. Kedy Apple zobraz├ş sa logo, uvo─żnite tla─Źidl├í. Oto─Źte telef├│n z ovl├ídacieho centra.

Obnovte nastavenia siete v iPhone

Otvorte aplik├íciu Nastavenia. Prejdite na V┼íeobecn├ę nastavenia. Teraz kliknite na Reset. Obnovte nastavenia siete. Potvr─Ćte, ┼że chcete odstr├íni┼ą v┼íetky existuj├║ce sie┼ąov├ę nastavenia.

Vlastn├şte iPhone, iPad alebo Mac a potrebujete tieto typy jednoduch├Żch n├ívodov? Potom zosta┼łte naladen├ş na st─║pec Tipy a triky pre zariadenie iPhone od spolo─Źnosti GetDroidTips.

Ak m├íte v s├║vislosti s t├Żm nejak├ę ot├ízky, v┼żdy m├íte k dispoz├şcii ─Źas┼ą s koment├írmi.

Related Articles

Back to top button