Ako pripoji┼ą a pou┼ż├şva┼ą kameru GoPro s ak├Żmko─żvek telef├│nom s Androidom

Kamera GoPro je jedn├Żm z prielomov v┼íetk├Żch osobn├Żch a kompaktn├Żch fotoapar├ítov tejto gener├ície. S GoPro m├┤┼żete by┼ą dobrodru┼żn├ş a zdokumentujte v┼íetky svoje sk├║senosti bez ob├ív, ak bude v├í┼í fotoapar├ít vystaven├Ż p├┤sobeniu vody, prachu, blata a podobne.

Je tie┼ż ve─żmi u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż a ─żahko sa in┼ítaluje smartphones, tablety a inteligentn├ę hodinky, najm├Ą so mnou, aby som v├ís s nimi prevedie!

Tu je m├┤j n├ívod, ako pripoji┼ą a pou┼ż├şva┼ą kameru GoPro s ak├Żmko─żvek zariaden├şm Android.

Súvisiace: Najlepšie aplikácie GoPro pre Android

1. Stiahnite si aplikáciu GoPro z Google Play

Ako pripoji┼ą a pou┼ż├şva┼ą kameru GoPro s ak├Żmko─żvek telef├│nom s Androidom |  Rados┼ą z AndroiduAplik├ícia Google GoPro zo slu┼żby Google Play

Ak chcete za─Źa┼ą prip├íja┼ą svoj GoPro k svojmu Telef├│n s Androidom, mus├şte si najsk├┤r stiahnu┼ą aplik├íciu kamery GoPro (predt├Żm Capture) na Google Play. Po in┼ítal├ícii pripojte svoju kameru GoPro k sieti Wi-Fi a postupujte pod─ża konfigur├ície, ktor├í sa zobraz├ş na obrazovke ├║spe┼íne ho pripojte k svojmu zariadeniu Android. Uistite sa, ┼że je zapnut├Ż aj fotoapar├ít.

Kliknite na ÔÇ×NastavenieÔÇť na obrazovke ponuky a sp├írujte fotoapar├ít. Po dokon─Źen├ş sa na obrazovke zobraz├ş v├Żzva, ktor├í predvedie sign├íl a ak aj v├ís ├║spe┼íne pripojen├ę a teraz m├┤┼żem pou┼żite svoju kameru GoPro so svojim zariaden├şm Android.

2. Za─Źnite sa prip├íja┼ą a nahr├íva┼ą z telef├│nu s Androidom

Ke─Ć ├║spe┼íne pripoj├şte kameru GoPro k telef├│nu Android, m├┤┼żete u┼ż za─Źa┼ą sk├║ma┼ą aplik├íciu a ovl├ída┼ą kameru prostredn├şctvom zariadenia Android. Uistite sa, ┼że v zariaden├ş m├íte na oboch kartu microSD, ktor├í podporuje v┼íetky va┼íe zaznamenan├ę s├║bory.

Za─Źnite ovl├ída┼ą fotoapar├ít kliknut├şm na polo┼żku ÔÇ×Ovl├ída┼ąÔÇť v nastaven├ş ponuky. Prostredn├şctvom telef├│nu budete m├┤c┼ą vidie┼ą, ako sa fotoapar├ít pozer├í na predmet. Teraz m├┤┼żete za─Źa┼ą zachyt├ívanie a zaznamen├ívanie vide├ş a sc├ęn prostredn├şctvom telef├│nu a pohodlne si uk├í┼żte, ─Źo sa zaznamen├íva.

3. Uistite sa, ┼że v┼íetky pripojenia funguj├║ a je ich mo┼żn├ę zdie─ża┼ą prostredn├şctvom aplik├ície Wi-Fi

Ako pripoji┼ą a pou┼ż├şva┼ą kameru GoPro s ak├Żmko─żvek telef├│nom s Androidom |  Rados┼ą z AndroiduAplik├ícia Android GoPro

Ak u┼ż testujete pripojenie, uistite sa, ┼że va┼íe ovl├ídanie a pr├şstup cez aplik├íciu funguje dobre. M├íte tak istotu, ┼że v┼íetko, ─Źo zaznamen├íte, sa automaticky ulo┼ż├ş do v├í┼ího telef├│nu. T├Żmto sp├┤sobom si ho m├┤┼żete tie┼ż stiahnu┼ą z v├í┼ího zariadenia Android a kamery GoPro.

Zabezpe─Źenie spr├ívneho fungovania pripojen├ş v├ím poskytne menej probl├ęmov pri prip├íjan├ş kamery GoPro k telef├│nu Android v┼żdy, ke─Ć ju budete chcie┼ą pou┼żi┼ą. V─Ćaka tomu m├íte istotu, ┼że je va┼íe zariadenie predvolen├ę, a nie je potrebn├ę ho znova konfigurova┼ą.

4. Importujte z kamery GoPro

Ako pripoji┼ą a pou┼ż├şva┼ą kameru GoPro s ak├Żmko─żvek telef├│nom s Androidom |  Rados┼ą z AndroiduImportujte z kamery GoPro

Akon├íhle budete ma┼ą zabezpe─Źen├ę v┼íetky potrebn├ę pripojenia, m├┤┼żete za─Źa┼ą importova┼ą z fotoapar├ítu GoPro do telef├│nu s Androidom. Tak├Żmto sp├┤sobom by ste na smartf├│ne videli, ─Źo kamera dok├í┼że zobrazi┼ą v z├ívislosti od toho, kde presne ste to nastavili.

Ak potrebujete ─Ćal┼íiu podporu alebo m├íte probl├ęmy s p├írovan├şm oboch zariaden├ş, zobraz├ş sa v├ím tie┼ż mo┼żnos┼ą ÔÇ×Potrebova┼ą pomocÔÇť. Ak ste ├║spe┼íne sp├írovali obe zariadenia, budete presmerovan├ş na hlavn├Ż fotoapar├ít, obrazovku prezerania alebo sekciu Coach Eye.

St├íle m├íte probl├ęmy s p├írovan├şm oboch svojich zariaden├ş?

Ak m├íte st├íle probl├ęmy s p├írovan├şm oboch svojich zariaden├ş, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą zmeni┼ą identifik├ítor alebo meno Wi-Fi a heslo. Tie┼ż by mohlo by┼ą potrebn├ę re┼ítartova┼ą zariadenie po v┼íetk├Żch zmen├ích, aby ste ho re┼ítartovali a pou┼żili uveden├ę zmeny.

V pr├şpade, ┼że st├íle existuje a je potrebn├ę rie┼íi┼ą probl├ęmy so zariadeniami, m├┤┼żete sa uch├Żli┼ą k jeho op├Ątovn├ęmu spusteniu a znova vykona┼ą kroky. Uistite sa, ┼że ste si pre─Ź├ştali v┼íetky pohotov├ę akcie a vybrali spr├ívne mo┼żnosti, aby ste zaru─Źili, ┼że s telef├│nom GoPro a Androidom u┼ż nebud├║ ┼żiadne ─Ćal┼íie probl├ęmy s p├írovan├şm.