Ako pridávať, odstraňovať a používať reakcie v Slacku, aby ste mohli rýchlo reagovať

Voľné reakcie na iPhone

Ak vy a váš tím používate Slack na komunikáciu, pravdepodobne oceníte mnoho jeho užitočných funkcií. Jedna z funkcií uľahčuje potvrdzovanie správ alebo komentárov. reakcie

Vďaka reakciám v Slack môžete rýchlo použiť emodži alebo iný symbol na označenie, že ste dokončili úlohu, analyzovali problém alebo sa vrátili.

Ak začnete používať Slack alebo na chvíľu nemyslíte, prečítajte si, ako používať reakcie v Slack, ako ich pridávať a odstraňovať.

Ako používať reakcie v Slack

Reakciu môžete použiť na webovej stránke Slack v počítačovej aplikácii Mace v mobilnej aplikácii iPhone a iPad.

Pridajte odpoveď na webovú alebo počítačovú aplikáciu

1) Umiestnite kurzor na správu chcete pridať reakciu. Táto správa sa zobrazí zvýraznená, aby ste vedeli, že vyberiete správnu správu.

2) Uvidíte malú skratku.

3) Kliknite na ikonu Pridajte reakciu, To je ten človek a znamienko plus.

Tlačidlo na pridanie reakčnej vôle

4) Kliknutím vyberte ikonu emodži alebo symbol a zobrazí sa priamo pod touto správou.

Pridajte odpoveď v mobilnej aplikácii

1) Dotknite sa správy chcete pridať reakciu alebo dotknite sa správy a podržte ju na zobrazenie miestnej ponuky (pozri obrázok nižšie).

Pridajte zástupcu pre reakciu na iPhone

2) vybrať Pridajte reakciu ikonu (osoba a znamienko plus) a vyberte symbol emodži alebo symbol alebo vyberte rýchly symbol emodži, ak v kroku použijete kontextovú ponuku 1,

Slack Pridať odpoveď pre iPhone

Pridajte do správy ďalšie reakcie

Na tú istú správu môžete pridať viac ako jednu odpoveď. Keď sa reakcia zobrazí pod správou, napravo od reakcie sa zobrazí ikona Pridať reakciu.

Uvoľnite veľa reakcií

Kliknutím alebo klepnutím na ňu môžete do správy pridať ďalšie symboly emodži a symboly.

Odstrániť reakciu

Po pridaní reakcie ju môžete odstrániť, ak zmeníte názor alebo ak chcete použiť inú. Stačí kliknúť alebo klepnúť na pridanú reakciu a zmizne.

Uvoľnite reakciu Odstrániť

O reakciách kanálov

Ak používate odpovede na kanály, ku ktorým má prístup každý vo vašej organizácii, budú ich môcť vidieť všetci. Okrem toho môžu pridať rovnakú reakciu jednoducho kliknutím pod správu.

Pri každej odpovedi si všimnete číslo pod správou. Označuje počet ľudí, ktorí na túto správu reagovali pomocou tohto symbolu alebo symbolu.

Voľné ukazovatele mnohých reakcií

Ak umiestnite kurzor na reakciu, môžete tiež zistiť, ktorí členovia reagovali na túto reakciu. A tie, ktoré ste pridali, budú zvýraznené.

Balíky Emoji a vlastné emodži

Okrem širokej škály emotikonov a symbolov, ktoré nájdete v reakciách Slack, môžete získať ešte viac!

Ak si chcete zobraziť dostupné balíčky emotikonov, otvorte okno reakcie alebo emodži a kliknite na tlačidlo Pridajte ikonu emodži Tlačidlo.

vybrať Balíčky emotikonov na zobrazenie dostupných možností. Kliknutím alebo klepnutím na jednu z nich ju pridáte do svojej zbierky.

vybrať Vlastné Emoji pridajte si vlastnú záložku! Uvidíte jednoduchý dvojkrokový proces, ktorý zahŕňa odovzdanie obrázka a pomenovanie nových emodži.

Slack Emoji a vlastné balenia

Ak chcete zobraziť emodži na balíčkoch alebo tých, ktoré ste vytvorili, kliknite na Voľný ikona w Emoji Selection, Zobrazuje sa vpravo na vrchu okna emodži na internete a na pracovnej ploche a v dolnej časti mobilnej aplikácie.

Slack Emoji Picker Custom

Vyberte predvolený odtieň pokožky

V prípade emodži s pokožkou tváre, rúk a nôh si môžete vybrať tón pleti, ktorý chcete použiť. Platí to pre všetky emodži, ktoré používajú tón pleti.

Otvorte reakčné alebo emodži okno na internete alebo na pracovnej ploche a kliknite na spodnú časť Tóny pleti, Uvidíte niekoľko možností, takže vyberte tú, ktorú chcete použiť, aby ste mohli pokračovať.

Slack Emojis Pick Tone Skin

V mobilnej aplikácii klepnite a podržte ikonu emodži a vyberte si odtieň pokožky. V predvolenom nastavení bude odtieň pokožky používať to, čo ste vybrali pre klávesnicu iOS emoji.

zhrnutie

Slackova reakcia je skvelý spôsob, ako reagovať na priame správy alebo verejné kanály bez písania. Nezabudnite nájsť tieto značky začiarknutia, palec hore, 100% alebo pravidelné emotikony, ktoré sa použijú ako reakcia.

Ďalšie informácie o Slack nájdete v článku o prispôsobení aplikácií pre počítače Mac alebo upozornení pre iPhone.