Ako pridať vlastné hry do programu Discord?

V prípade, že ste online PC hráč, používate výkonnú platformu herného chatu Discord. Bezplatná chatová aplikácia navrhnutá špeciálne pre hráčov, považovali by sme ju za jednu z vynikajúcich možností pre väčšiu funkčnosť, pokiaľ ide o efektívny herný chat vôbec.

Hľadáte možnosti, ako pridať vlastné hry do Discordu? Tu sú najlepšie možnosti, nad ktorými môžete premýšľať.

Discord – výkonná aplikácia Chat pre hráčov

Discord je jednou z efektívnych a výkonných platforiem herného chatu, ktorá bola vždy tou najobľúbenejšou. Rovnako ako ďalšie možnosti okamžitých správ, Discord je tiež jednou z vynikajúcich možností, pre ktoré sa môžete rozhodnúť ako platforma online konverzácií pre hráčov na celom svete.

Platforma môže byť skvelá pre vaše potreby, pokiaľ ide o hlasový chat, videohovory a textové správy. Discord môže byť jedným z veľkých riešení s niekoľkými výhodami. Umožňuje vám posielať správy komukoľvek na serveri Discord, aj keď táto osoba nie je váš priateľ, alebo to môžete považovať aj za skrytie svojho herného stavu.

Ako zmeniť stav online na Discord?

Predtým, ako zistíme, ako pridať vlastné hry do programu Discord, bolo by múdrejšie nájsť spôsob, ako zmeniť online stav v programe Discord.

Discord má štyri rôzne stavy online – Online, nečinný, nerušiť a janeviditeľný

Každý zo stavov je možné vysvetliť tu:

Online – Stav naznačuje, že používateľ je online a hrá. To by tiež znamenalo, že ste pripravení chatovať. Táto možnosť sa zobrazuje ako zelená ikona vedľa vášho avatara v programe Discord.

Nečinný – To by znamenalo AFK resp Preč od klávesnice. Hráč nemá prístup k funkciám hrania hier alebo chatu.

Nevyrušujte – Nechcete, aby vás rušili všetky správy alebo oznámenia. Stav sa zobrazí ako červená ikona vedľa vášho avatara.

Neviditeľný – Je to ekvivalent režimu inkognito používaného na väčšine platforiem. Veľmi sa zaujímate o Discord, ale ostatní používatelia vás nájdu offline.

Ak chcete získať prístup k týmto stavom, musíte kliknúť na svojho avatara v dolnej časti obrazovky Discord.

Ako pridať vlastné hry do Discordu?

Discord prichádza s vlastnou funkciou automatickej detekcie, ktorá by pomohla vašim priateľom mať prístup k tomu, čo na Discordu robíte. Rozpozná hru, ktorú práve hráte, a teda ktokoľvek, s kým chatujete, ju bude môcť ihneď nájsť.

Predpokladajme napríklad, že hráte hru o Súboj klanova boli vysielané naživo na serveri Discord. Každý na vašom serveri alebo váš priateľ zistí, že hráte túto konkrétnu hru. Ak však chcete, aby sa váš stav zobrazoval v, musíte hrať overenú hru Hrá sa teraz okno.

Do stavu overenej hry však môžete pridať vlastné hry. Zaujíma vás, ako pridať vlastné hry do Discordu? Pozrime sa na kroky tu.

Tu sú kroky, s ktorými by ste chceli pracovať –

  • Spustite hru a nechajte ju bežať na pozadí.
  • Ďalej spustite aplikáciu Discord
  • Presunúť do Užívateľské nastavenia

  • V nastaveniach svojho účtu vyhľadajte možnosť Herná aktivita.
  • Musíte to urobiť výberom Herná aktivita na ľavej strane a pridajte hru, ktorú chcete.
  • Do zoznamu môžete pridať ľubovoľnú z vlastných hier a môžete začať.

Stavová správa vo vašom Discorde teraz zobrazí vlastnú hru, ktorú ste nakonfigurovali v systéme.

Ako užitočná je možnosť pridať do hry Discord vlastné hry?

Teraz, keď ste sa naučili pridávať vlastné hry do Discordu, pravdepodobne by vás zaujímalo, ku ktorým ďalším výhodám ho môžete pridať.

Možnosť pridať do Discordu vlastné hry môže byť vynikajúcou možnosťou, ktorá vám pomôže predviesť svetu to, čo hráte. Môžete tiež využiť túto príležitosť a informovať svet, čo plánujete hrať.

Do správy o stave by ste tiež mohli pridať niekoľko vtipných alebo šikovných prvkov. To je práve to, čo by mohlo byť online hráčom k dispozícii vo viac ako jednom ohľade.

Záverečné myšlienky

Discord je účinný nástroj na poskytovanie lepších zážitkov, pokiaľ ide o získanie prístupu k jednému z niekoľkých zážitkov, ktoré kedy pri komunikácii s ostatnými hráčmi máte. Niekoľko výhod, ktoré ponúka, z neho robí skvelú voľbu na splnenie takmer všetkých vašich potrieb.

Teraz, keď ste si vedomí toho, ako do Discordu pridávať vlastné hry, určite by ste to považovali za jednu z perfektných a vynikajúcich možností, ktoré by ste chceli v lepšej miere používať. Pozrite sa na to a podeľte sa s nami o svoje názory.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2UGOIEE