Ako pridať tracker do uTorrentu

Vďaka svojej ľahkej a prekvapivej rýchlosti je uTorrent jedným z najlepších dostupných torrent klientov. Keď však stiahnete torrent s týmto klientom, rýchlosť sťahovania je prinajmenšom neuspokojivá.

Existuje niekoľko spôsobov, ako zrýchliť sťahovanie. Jedným z nich je pridať tracker. Ak sa chcete naučiť, ako pridať tracker do uTorrentu, ste na správnom mieste. Ak chcete získať ďalšie informácie o sledovači, prečítajte si ďalšie informácie a ďalšie užitočné tipy na zvýšenie rýchlosti sťahovania softvéru uTorrent.

Poznámka :: Pri sťahovaní torrentu odporúčame používať službu VPN.

Čo je to torrent tracker?

Torrent tracker je server, ktorý podporuje komunikáciu medzi torrentovými protokolmi a kolegami. Partneri sú ľudia, ktorí si v určitom čase stiahnu určité torrenty. Sejačky sú ľudia, ktorí si stiahli torrenty a pomohli ostatným nahrať ich nahraním vlastných súborov.

V zásade torrent sledovače zvyšujú počet sejačiek a párov, a preto umožňujú rýchlejšie sťahovanie súborov. Existuje veľa verejných alebo otvorených sledovačov, ktoré môžete použiť na zvýšenie rýchlosti sťahovania. Mnohé z týchto zoznamov sledovačov nájdete online, ale uistite sa, že sú aktuálne a spolu.

Keďže sme v roku 2020, pozrite si zoznam sledovačov alebo ich použite v práci, ale možno neviete, ako ho pridať do služby uTorrent. Nerobte si starosti, toto je krátky návod. EÚ.

Ako pridať tracker do uTorrentu

Pridanie sledovača do programu uTorrent nie je také ťažké. Nezabudnite si stiahnuť najnovšiu verziu programu uTorrent z oficiálnej webovej stránky. Môžete si zadarmo stiahnuť verziu pre Mac, Android alebo Android Windows, Alebo existujú možnosti bez reklamy, profesionálnych aktualizácií alebo dokonca integrovanej siete uTorrent VPN.

Po rokoch používania bezplatného klienta uTorrent môžem potvrdiť, že funguje dokonale. S tým som nikdy nemal problém a rýchlosť sťahovania je vždy neuveriteľná. Bez ďalších úprav pridajte sledovač do programu uTorrent podľa týchto pokynov:

 1. Spustite uTorrent na vami vybranom zariadení.
 2. Začať sťahovať torrent.
 3. Pravým tlačidlom myši kliknite na torrent a vyberte Vlastnosti.
 4. Pozrite si tracker v hornej časti obrazovky. Toto je zoznam sledovateľov. Skopírujte sledovač zo zoznamu, ktorý sme uverejnili v predchádzajúcej časti, alebo zo zoznamu nových nájdených sledovačov.Ako pridať uTorrent 2 pridať sledovač
 5. Keď pridáte čo najviac sledovačov, kliknutím na tlačidlo OK v dolnej časti tohto okna potvrďte zmeny.

Po pridaní sledovača do uTorrentu sa rýchlosť sťahovania zvyšuje najmenej mierne, ak nie výrazne. Kedykoľvek môžete skontrolovať rýchlosť blízku stavu stiahnutého torrentu.

Iné spôsoby, ako zvýšiť rýchlosť sťahovania

Pridanie sledovača určite zvyšuje rýchlosť sťahovania Torrentu, ale niekedy sa to nezdá významné. Tu je niekoľko ďalších tipov na zvýšenie rýchlosti sťahovania na uTorrent. Najprv sa uistite, že stiahnuté súbory a iné aplikácie nes monopolizujú vaše sieťové zdroje.

Stanovenie priority torrentu sa stiahne rýchlejšie. Môžete tiež uprednostniť jeden alebo viac súborov v rovnakom streame a stiahnuť ich rýchlejšie ako iné súbory. To je veľmi užitočné pri sťahovaní televíznych relácií. Môžete si stiahnuť a sledovať prvú epizódu, zatiaľ čo ostatné sa stiahnu krátko potom.

Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Otvorte program uTorrent.
 2. Kliknite na stiahnutý torrent.
 3. Posuňte zobrazenie nadol na kartu Súbor.
 4. Vyberte všetky súbory, ktoré chcete stiahnuť, okrem jedného (napríklad prvá epizóda programu atď.).

Môžete to urobiť aj vtedy, ak si stiahnete veľa torrentov. Zastavte všetky ostatné torrenty, udržiavajte sťahovanie aktívne alebo zvýšte prioritu pri sťahovaní jedného torrentu alebo viacerých torrentov. Ak chcete uprednostniť jeden torrent pred druhým:

 1. Na zariadení otvorte aplikáciu uTorrent.
 2. Vyberte požadovaný torrent a kliknite naň pravým tlačidlom myši.
 3. Kliknite na Priradenie šírky pásma a vyberte Vysoká.Priradenie šírky pásma "data-recalc-dims =" 1

Môžete tiež vybrať Nastaviť limit pre sťahovanie v rámci pridelenia šírky pásma a zabezpečiť, aby bol nastavený na Neobmedzené. Týmto sa odstránia všetky prekážky a obmedzenia pri sťahovaní torrentu.

Rozlúčkové tipy

Ak hráte s funkciou uTorrent, môžete si všimnúť možnosť Update Tracker, keď kliknete pravým tlačidlom myši na torrent. Osobne si nemyslím, že táto funkcia zvýši rýchlosť sťahovania. Najlepším spôsobom, ako aktualizovať svoj sledovač, je pridať ho manuálne, ako vám ukážeme.

Nezabudnite pridať sledovač z aktualizovaného zoznamu. Odkaz je zatiaľ v poriadku, ale v budúcnosti môže byť zastaraný. Stačí sa pozrieť na zoznam sledovačov torrentov online a vyhľadať aktuálne obdobie.

Nechajte svoje myšlienky a komentáre v sekcii nižšie.