Ako pridať tlačidlo na odber YouTube na WordPress

Chcete získať viac odberateľov svojho kanála YouTube? Ak na svojom blogu máte tlačidlo na odber, návštevníci ľahšie nájdu vaše videá a prihlásia sa na odber vášho kanála. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať tlačidlo na odber YouTube na WordPress.

Ako pridať tlačidlo na odber YouTube na WordPress

metóda 1: Ručne pridajte kód pre tlačidlo Prihlásiť sa na odber YouTube

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je navštíviť stránku s tlačidlami na odber YouTube na webe vývojárov Google.

Tlačidlo nastavenia

Na tejto stránke musíte zadať názov svojho YouTube, vyberte možnosť dizajnu, tému a počet odberateľov. Zobrazí sa živý náhľad toho, ako bude tlačidlo vyzerať na webovej stránke. Ak ste spokojní, jednoducho skopírujte kód na vloženie posunutím nadol.

Skopírujte kód

Ďalej sa musíte prihlásiť do administračnej oblasti WordPress na svojom webe a získať prístup Vzhľad »Widgety, Tam budete musieť presunúť textový widget do oblasti miniaplikácie a vložiť kód pre tlačidlo na odber YouTube vnútri miniaplikácie.

Pridajte skript na odber YouTube

Po dokončení nezabudnite uložiť zmeny a navštíviť ich webové stránky, kde nájdete tlačidlo registrácie na adrese YouTube v akcii.

Prihláste sa na odber kanála YouTube na bočnom paneli

metóda 2: Použitie doplnku na pridanie podpisovej lišty YouTube

Ďalší spôsob, ako pridať tlačidlo na odber YouTube na svoju webovú stránku, pridajte ju do každého videa YouTube na vašom webe. Toto poskytuje ďalšiu expozíciu a môže vám pomôcť výrazne zvýšiť počet odberateľov.

Najprv musíte nainštalovať a aktivovať doplnok Signature Bar YouTube,

Pri aktivácii doplnku musíte ísť na Nastavenia »Lišta podpisov YouTube Ak chcete pridať kód kanála YouTube, Budete tiež musieť rozloženie tlačidla, zvoliť tému pre tlačidlo a zobraziť počet predplatiteľov.

Nastavenia lišty predplatného YouTube

Doplnok na lište prihlásenia YouTube vám umožňuje pridať text pred tlačidlo a upraviť jeho štýl. V tejto oblasti môžete pridať výzvu na akciu, napríklad „Prihlásiť sa na môj kanál“.

Po dokončení kliknite na ikonu Uložiť zmeny uložte svoje nastavenia.

Tento doplnok automaticky zobrazí panel vašich odberov. YouTube pod každým videom YouTube na vašom webe. Panel podpisov aplikácie YouTube sa objaví vo vašom kanáli a vo videách tretích strán, takže na svojom webe môžete zdieľať užitočný obsah a získať viac odberateľov na svojom kanáli. YouTube,

Podpisová lišta YouTube

Poznámka: Doplnok na lište prihlásenia YouTube funguje iba s videami oEmbed. Toto nebude fungovať s videami vloženými do iFrame.

Dúfame, že vám tento článok pomohol pridať tlačidlo na odber YouTube na WordPress. Môžete si tiež prečítať nášho sprievodcu o tom, ako sledovať zapojenie používateľov na vašom webe WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube pozerať videá s programami WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,