Ako prida┼ą tla─Źidlo na odber YouTube na WordPress

Chcete z├şska┼ą viac odberate─żov svojho kan├íla YouTube? Ak na svojom blogu m├íte tla─Źidlo na odber, n├ív┼ítevn├şci ─żah┼íie n├íjdu va┼íe vide├í a prihl├ísia sa na odber v├í┼ího kan├íla. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako prida┼ą tla─Źidlo na odber YouTube na WordPress.

Ako prida┼ą tla─Źidlo na odber YouTube na WordPress

met├│da 1: Ru─Źne pridajte k├│d pre tla─Źidlo Prihl├ísi┼ą sa na odber YouTube

Prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je nav┼ít├şvi┼ą str├ínku s tla─Źidlami na odber YouTube na webe v├Żvoj├írov Google.

Tla─Źidlo nastavenia

Na tejto str├ínke mus├şte zada┼ą n├ízov svojho YouTube, vyberte mo┼żnos┼ą dizajnu, t├ęmu a po─Źet odberate─żov. Zobraz├ş sa ┼żiv├Ż n├íh─żad toho, ako bude tla─Źidlo vyzera┼ą na webovej str├ínke. Ak ste spokojn├ş, jednoducho skop├şrujte k├│d na vlo┼żenie posunut├şm nadol.

Skop├şrujte k├│d

─Äalej sa mus├şte prihl├ísi┼ą do administra─Źnej oblasti WordPress na svojom webe a z├şska┼ą pr├şstup Vzh─żad ┬╗Widgety, Tam budete musie┼ą presun├║┼ą textov├Ż widget do oblasti miniaplik├ície a vlo┼żi┼ą k├│d pre tla─Źidlo na odber YouTube vn├║tri miniaplik├ície.

Pridajte skript na odber YouTube

Po dokon─Źen├ş nezabudnite ulo┼żi┼ą zmeny a nav┼ít├şvi┼ą ich webov├ę str├ínky, kde n├íjdete tla─Źidlo registr├ície na adrese YouTube v akcii.

Prihl├íste sa na odber kan├íla YouTube na bo─Źnom paneli

met├│da 2: Pou┼żitie doplnku na pridanie podpisovej li┼íty YouTube

─Äal┼í├ş sp├┤sob, ako prida┼ą tla─Źidlo na odber YouTube na svoju webov├║ str├ínku, pridajte ju do ka┼żd├ęho videa YouTube na va┼íom webe. Toto poskytuje ─Ćal┼íiu expoz├şciu a m├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą v├Żrazne zv├Ż┼íi┼ą po─Źet odberate─żov.

Najprv mus├şte nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą doplnok Signature Bar YouTube,

Pri aktiv├ícii doplnku mus├şte ├şs┼ą na Nastavenia ┬╗Li┼íta podpisov YouTube Ak chcete prida┼ą k├│d kan├íla YouTube, Budete tie┼ż musie┼ą rozlo┼żenie tla─Źidla, zvoli┼ą t├ęmu pre tla─Źidlo a zobrazi┼ą po─Źet predplatite─żov.

Nastavenia li┼íty predplatn├ęho YouTube

Doplnok na li┼íte prihl├ísenia YouTube v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą text pred tla─Źidlo a upravi┼ą jeho ┼ít├Żl. V tejto oblasti m├┤┼żete prida┼ą v├Żzvu na akciu, napr├şklad ÔÇ×Prihl├ísi┼ą sa na m├┤j kan├ílÔÇť.

Po dokon─Źen├ş kliknite na ikonu Ulo┼żi┼ą zmeny ulo┼żte svoje nastavenia.

Tento doplnok automaticky zobraz├ş panel va┼íich odberov. YouTube pod ka┼żd├Żm videom YouTube na va┼íom webe. Panel podpisov aplik├ície YouTube sa objav├ş vo va┼íom kan├íli a vo vide├ích tret├şch str├ín, tak┼że na svojom webe m├┤┼żete zdie─ża┼ą u┼żito─Źn├Ż obsah a z├şska┼ą viac odberate─żov na svojom kan├íli. YouTube,

Podpisová lišta YouTube

Pozn├ímka: Doplnok na li┼íte prihl├ísenia YouTube funguje iba s videami oEmbed. Toto nebude fungova┼ą s videami vlo┼żen├Żmi do iFrame.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol prida┼ą tla─Źidlo na odber YouTube na WordPress. M├┤┼żete si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą n├í┼ího sprievodcu o tom, ako sledova┼ą zapojenie pou┼ż├şvate─żov na va┼íom webe WordPress.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,