Ako prida┼ą ┼ípeci├ílnu my┼í Mickey Mouse a Emoji AR Galaxy S9 ┬źAndroid ::

Spolo─Źnos┼ą Samsung predstavuje spolo─Źnos┼ą AR Emojis na internete Galaxy S9, najm├Ą v reakcii na Animojis 'iPhone X. Zd├í sa v┼íak, ┼że sa zab├şjaj├║ integr├íciou viacer├Żch vlastn├Żch AR Emojis. Medzi nimi s├║ aj PyeongChang Olypmics a dokonca aj Mickey Mouse.

Konkr├ętnou integr├íciou spolo─Źnosti Emoji AR sa m├┤┼żete odl├ş┼íi┼ą od v┼íetk├Żch priate─żov a rodiny, ktor├Żch budete bra┼ą Galaxy S9 Mus├şte si d├íva┼ą pozor, preto┼że potrub├şm bude ─Źoskoro k dispoz├şcii viac vlastn├Żch emojisov a vy nechcete necha┼ą ujs┼ą ┼żiadny z nich.

krok 1: Stiahnite si nov├Ż po─Ź├şta─Ź Emoji AR

Najprv mus├şte nastavi┼ą Emoji AR, ak ste tak e┼íte neurobili. Sta─Ź├ş tie┼ż otvori┼ą aplik├íciu Fotoapar├ít a prejs┼ą prstom do AR Emoji kliknite na ikonu najviac vpravo. Ke─Ć sa zobraz├ş spr├íva ÔÇ×Zobrazi┼ą najnov┼íie n├ílepkyÔÇť, klepnut├şm na ÔÇ×OKÔÇť zobraz├şte bal├ş─Źky, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą. ─Äalej klepnite na bal├şk, ktor├Ż chcete prida┼ą, a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Stiahnu┼ąÔÇť, aby ste nain┼ítalovali ┼ípeci├ílny bal├şk AR Emoji.

V tej istej ponuke sa tie┼ż m├┤┼żete dotkn├║┼ą tla─Źidla ÔÇ×Galaxy Aplika─Źn├ę tla─Źidlo ÔÇťna kontrolu ─Ćal┼í├şch ┼ípeci├ílnych bal├şkov AR Emoji, ktor├ę nie s├║ zobrazen├ę v hlavnej ponuke, hoci v ─Źase p├şsania tohto textu sa tu ni─Ź neobjavilo.

krok 2: Pou┼żite svoj nov├Ż AR Emoji

Po nain┼ítalovan├ş bal├şka ho vyberte na karte AR Emoji. V pr├şklade Mickey Mouse ho m├┤┼żete fackova┼ą ako vy┼í┼íie a z├şska┼ą skvel├Ż selfie. Ak sa va┼ía lo─Ć vzn├í┼ía, m├┤┼żete sa tie┼ż sta┼ą Minnie Mouse. Ako v┼żdy, tento ┼ípeci├ílny AR Emoji napodobn├ş va┼íe vlastn├ę pohyby, tak┼że si m├┤┼żete robi┼ą perfektn├ę p├│zy.

Ako prida┼ą ┼ípeci├ílnu my┼í Mickey Mouse a Emoji AR Galaxy S9

─îo chcete, aby spolo─Źnos┼ą Samsung pridala do svojho ┼ípeci├ílneho AR Emoji? ─îo si mysl├şte o za─Źlenen├ş Mickey a Minnie Mouse? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.

Obr├ízok ob├ílky Briana Langa /, sn├şmka obrazovky Dallas Thomas /