Ako prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie na va┼íe str├ínky WordPress

Poskytovanie najlep┼íej pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti je nevyhnutn├ę, a to e┼íte viac, ak prev├ídzkujete webov├║ str├ínku pre ─Źlenov alebo elektronick├Ż obchod. Ak ├║spech va┼íej webovej str├ínky z├ívis├ş do zna─Źnej miery od registr├ície pou┼ż├şvate─ża, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą soci├ílne prihl├ísenie, aby ste okrem in├ęho z├şskali skvel├║ pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą na svojich registra─Źn├Żch, prihlasovac├şch a platobn├Żch str├ínkach.

Soci├ílne prihl├ísenie umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zaregistrova┼ą sa a prihl├ísi┼ą sa na va┼íe webov├ę str├ínky WordPress pomocou svojich existuj├║cich ├║─Źtov v soci├ílnych m├ędi├ích, ako s├║ napr├şklad Facebook, Twitter a Google. Jedin├Żm kliknut├şm sa va┼íi pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu zaregistrova┼ą a potom sa prihl├ísi┼ą na va┼íe webov├ę str├ínky bez nutnosti vytvorenia starom├│dneho ├║─Źtu.

Tradi─Źn├Żm sp├┤sobom je vytvorenie nov├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla. Niektor├ę webov├ę str├ínky v├ís po┼żiadaj├║ o potvrdenie svojho e-mailu alebo o poskytnutie ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş na registr├íciu nov├ęho ├║─Źtu, ─Źo mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov odr├ídza. Mnoh├ę modern├ę siete sa tie┼ż pou┼ż├şvaj├║ na prihl├ísenie do spolo─Źnosti a o─Źak├íva, ┼że webov├ę str├ínky t├║to funkciu predvolene pon├║knu.

Pre─Źo soci├ílne prihl├ísenie?

Ak ste si to u┼ż pre─Ź├ştali, mo┼żno sa ─Źudujete, pre─Źo je soci├ílne prihl├ísenie d├┤le┼żit├ę. Tu je nieko─żko z├íbavn├Żch faktov, ktor├ę len buduj├║ impulz.

Vedeli ste?

  • Pou┼ż├şvatelia nen├ívidia vytvorenie nov├ęho ├║─Źtu na webov├Żch str├ínkach. V├Żsledky v├Żskumu ukazuj├║, ┼że 86% ─żud├ş neradi vytv├íra nov├Ż ├║─Źet na webov├Żch str├ínkach. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov a aby sme boli spravodliv├ş, ─żudia si len ┼ąa┼żko vytvoria ├║─Źet, napr├şklad zanechaj├║ koment├ír. Soci├ílne prihl├ísenie vylu─Źuje potrebu vytv├íra┼ą ├║─Źty, ktor├ę tradi─Źne pon├║kaj├║ va┼íim pou┼ż├şvate─żom dokonal├Ż prostriedok na registr├íciu na va┼íom webe.
  • Soci├ílne prihl├ísenie chr├íni pou┼ż├şvate─żov pred ├║navou heslom (vlo┼żi┼ą odkaz). Proces t├Żm u─żah─Źuje proces prihl├ísenia. Va┼íi pou┼ż├şvatelia si nebud├║ musie┼ą pam├Ąta┼ą in├║ kombin├íciu pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a hesla.
  • Ak pou┼ż├şvate─ż zabudne svoje prihlasovacie ├║daje, s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou opust├ş proces prihl├ísenia, ako sa pok├║si obnovi┼ą svoje heslo. To znamen├í, ┼że pre v├ís znamen├í viac ne├║spe┼ín├Żch prihl├ísen├ş, ─Źo znamen├í vy┼í┼íiu mieru odchodov a ni┼ż┼íie miery konverzie. Soci├ílne prihl├ísenie tento probl├ęm zmier┼łuje.
  • Mnoh├ş z n├ís s├║ vinn├ş, ┼że pri vytv├íran├ş nov├ęho ├║─Źtu na webovej str├ínke zanechali ne├║pln├ę formul├íre alebo zadali nepravdiv├ę inform├ície. To predstavuje ve─żk├║ v├Żzvu pre majite─żov webov├Żch str├ínok aj pre obchodn├şkov. Ako napr├şklad pon├║knete svojim pou┼ż├şvate─żom lep┼íie a osobnej┼íie sk├║senosti, ke─Ć dostan├║ nepravdiv├ę ├║daje? Ke─Ć v┼íak n├ív┼ítevn├şk v├í┼ího webu pou┼żije soci├ílne prihl├ísenie, dostane overen├ę a kvalitn├ę ├║daje, ako je vek, pohlavie, z├íujmy, zoznamy priate─żov at─Ć.
  • M├┤┼żete zjednodu┼íi┼ą a zr├Żchli┼ą platbu vo svojom internetovom obchode pomocou soci├ílneho prihl├ísenia, preto┼że pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu zaregistrova┼ą / prihl├ísi┼ą bez opustenia ko┼í├şka (vlo┼żi┼ą odkaz) a vyplni┼ą registra─Źn├Ż / prihlasovac├ş formul├ír.

Zdroj: Štúdium sociálnej identity

Sladk├ę v├Żhody po cel├║ dobu

Ako m├┤┼żete jasne vidie┼ą, soci├ílne prihl├ísenie m├í nieko─żko sladk├Żch v├Żhod. A najlep┼íie na tom je, ┼że m├┤┼żete ─żahko prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie na svoje str├ínky WordPress pomocou doplnku.

V dne┼ínom pr├şspevku upozor┼łujeme na nieko─żko dokonal├Żch prihlasovac├şch doplnkov WordPress pre va┼íe webov├ę str├ínky. Vyberte si jeden a pode─żte sa o svoje my┼ílienky a svoj ob─ż├║ben├Ż doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie do koment├írov.

To z cesty, po─Ćme do pr├íce.

Sna┼żili sme sa, aby sme pre v├ís vytvorili p├┤sobiv├Ż zoznam bezplatn├Żch a pr├ęmiov├Żch soci├ílnych doplnkov WordPress. N├íjdete tu dokonal├ę rie┼íenia na prihl├ísenie do spolo─Źnosti? To z├íle┼ż├ş ├║plne na va┼íich potreb├ích a preferenci├ích.

Bez ─Ćal┼íieho prip├║tania toto pon├║ka WordPress, pokia─ż ide o doplnky na prihl├ísenie do spolo─Źnosti.

1, Super socializátor

Doplnok pre soci├ílne zdie─żanie WordPress, soci├ílne prihl├ísenie a soci├ílne koment├íre - Super socializ├ęr

Prv├Żm na zozname je Super Socializer, ┼íikovn├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że ─żahko prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie, soci├ílne zdie─żanie a soci├ílne koment├íre na va┼íe webov├ę str├ínky.

T├íto v├Żkonn├í ┼íelma v├ím umo┼ż┼łuje prid├íva┼ą tla─Źidl├í soci├ílneho prihl├ísenia na prihlasovaciu str├ínku WordPress, str├ínku registr├ície, koment├íre, str├ínku pokladnice WooCommerce a ─Ćal┼íie oblasti v├í┼ího webu v─Ćaka miniaplik├íci├ím a skratk├ím.

Super Socializer podporuje soci├ílne prihl├ísenie z 10 soci├ílnych siet├ş a umo┼ż┼łuje v├ím synchronizova┼ą z├íkladn├ę ├║daje soci├ílneho profilu pou┼ż├şvate─ża s pr├şslu┼ín├Żm profilom WordPress.

Okrem toho m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia prepoji┼ą svoje soci├ílne ├║─Źty so svojimi ├║─Źtami WordPress na paneli spr├ívcu WordPress. Okrem toho je tento doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie WordPress kompatibiln├Ż okrem in├ęho s programami bbPress, BuddyPress, AMP, myCRED, WordPress multisite a editorom Gutenberg.

Navy┼íe ide o s┼ąa┼żnos┼ą GDPR, preto┼że z├íkony o ochrane s├║kromia u┼ż nie s├║ tak├ę, ak├ę b├Żvali. Ak chcete za─Źa┼ą, Super Socializer je neuverite─żne ─żahko prisp├┤sobite─żn├Ż a prich├ídza s ─Ćal┼í├şmi soci├ílnymi funkciami.

2, Pripoji┼ą soci├ílne Prihl├ísi┼ą sa a zaregistrova┼ą sa

Nasledujte sociálne prihlásenie a zaregistrujte sa

S viac ako 200 000 akt├şvnymi in┼ítal├íciami, ako hovor├şme, je Nextend Social Login pravdepodobne najob─ż├║benej┼í├ş bezplatn├Ż doplnok na soci├ílne prihl├ísenie na WordPress.org.

V priebehu nieko─żk├Żch min├║t m├┤┼żete povoli┼ą registr├íciu pou┼ż├şvate─żov a prihl├ísi┼ą sa prostredn├şctvom Facebook, Twitter a Google. Je pravda, ┼że doplnok Nextend Social Login sa zameriava na tri najpopul├írnej┼íie soci├ílne siete.

Teraz nemus├şte nuti┼ą pou┼ż├şvate─żov, aby vyplnili dlh├ę alebo predvolen├ę registra─Źn├ę formul├íre; Tento doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie WordPress sa hladko integruje do va┼íich existuj├║cich prihlasovac├şch a registra─Źn├Żch formul├írov WordPress.

Na str├ínke profilu WordPress m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia jednoducho prepoji┼ą alebo zru┼íi┼ą prepojenie soci├ílnych ├║─Źtov bez poru┼íenia potu. Okrem toho maj├║ pou┼ż├şvatelia pr├şstup k svojim pou┼ż├şvate─żsk├Żm kont├ím WordPress so soci├ílnym ├║─Źtom alebo bez neho.

Medzi ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę funkcie patr├ş mo┼żnos┼ą pou┼żitia profilov├Żch profilov na soci├ílnych sie┼ąach, ako s├║ avatary WordPress, vlastn├ę presmerovania po prihl├ísen├ş do spolo─Źnosti, widgety, kr├ítke k├│dy, ─żahko prisp├┤sobite─żn├ę rozlo┼żenia, r├Żchla podpora a doplnok, ktor├Ż je dod├ívan├Ż s e┼íte viac funkciami. ,

3, Vstup BS

bs vstup wordpress soci├ílny prihlasovac├ş doplnok

Ak m├íte chu┼ą odobra┼ą si pr├ęmiov├║ trasu od nuly, zamilujete si soci├ílny prihlasovac├ş doplnok BeSquares BS Input. Doplnok BS Input prid├íva kr├ísu, farbu a funk─Źnos┼ą do tohto cel├ęho podnikania v oblasti soci├ílneho prihl├ísenia.

Doplnok je elegantn├Ż, prinajmen┼íom a pon├║ka viac funkci├ş ako v├Ą─Ź┼íina be┼żn├Żch doplnkov pre soci├ílne prihl├ísenie WordPress. A ke─Ć┼że nastavenie a pou┼ż├şvanie je tak├ę jednoduch├ę, nepotrebujete ┼żiadne znalosti k├│dovania, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody soci├ílneho prihl├ísenia pomocou tohto doplnku.

Medzi vynikaj├║ce funkcie patr├ş podpora Facebook, Twitter, Google a LinkedIn, kr├ítky k├│d, tak┼że m├┤┼żete prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie na vlastn├ę str├ínky alebo oblasti widgetov, ┼ít├Żlov├Ż ┼íatn├şk str├ínok, blokovanie obsahu, neobmedzen├ę farby, kr├ísne pozadie, pripraven├ę na ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte a 2 ┼ít├Żly pre soci├ílne prihlasovacie tla─Źidl├í.

BS Input tie┼ż podporuje platenie za WooCommerce, BuddyPress, WPML a ak├║ko─żvek t├ęmu WordPress. Na zavedenie syst├ęmu sa doplnok dod├íva 6 anim├ície pre kontextov├ę okno a prisp├┤sobite─żn├║ ┼íabl├│nu e-mailu. Z├ívere─Źn├ę slovo; je jednoduch├ę, ale v├Żkonn├ę soci├ílne prihl├ísenie WordPress, ktor├ę funguje.

4, RegistrationMagic

zaregistrova┼ą magick├Ż doplnok wordpress

RegistrationMagic je pravdepodobne najlep┼í├ş doplnok na registr├íciu pou┼ż├şvate─żov WordPress na tejto plan├ęte. Vytvoren├Ż k dokonalosti, tento zl├Ż chlapec je jedin├ę rie┼íenie, ktor├ę potrebujete na spr├ívu z├íznamov pou┼ż├şvate─żov a pridanie soci├ílnych prihl├ísen├ş na svoju webov├║ str├ínku WordPress.

Doplnok je dod├ívan├Ż s funkciami, ako je r├Żchly tvorca formul├írov, vstavan├Ż prihlasovac├ş syst├ęm, kr├ítke k├│dy, tak┼że m├┤┼żete umiestni┼ą formul├íre kdeko─żvek na webe, anal├Żzu formul├írov, k├│d na vlo┼żenie HTML, vlastn├ę polia, vlastn├ę ┼ít├Żly CSS, Spr├ívca prepravy, Pr├şlohy, Soci├ílne prihl├ísenie, Spr├ívca pou┼ż├şvate─żov a my tu budeme cel├Ż de┼ł, ak prejdeme cel├Żm zoznamom funkci├ş. Potrebujeme nez├ívisl├║ kontrolu pre RegistrationMagic.

Ide o to, ┼że RegistrationMagic u─żah─Źuje prid├ívanie soci├ílnych prihlasovac├şch ├║dajov do formul├íra sm─Ť┼íne. V ─Źase p├şsania plugin podporuje Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Microsoft Live e Instagram,

Pod─ża m├┤jho ├║primn├ęho n├ízoru je RegistrationMagic kecy (ospravedl┼łujem sa za franc├║z┼ítinu; som naozaj vzru┼íen├Ż, ke─Ć naraz├şm na tak├Ż dobr├Ż doplnok). Bude sa v├ím to p├í─Źi┼ą a ja to zaru─Źujem. Maj├║ bezplatn├║ verziu, ale keby som bol vami, vybral by som si pr├ęmiov├║ verziu a nikdy sa nepozer├ím sp├Ą┼ą. Naozaj by som si priala viac ─żud├ş, aby tento doplnok na┼íli, a d├║fam, ┼że sa to nezd├í by┼ą v├Żhodn├ę.

Sk├║┼íal som a sakra s├║ dobr├ę alebo ─Źo? A nie som s├ím.

Vynikaj├║ci doplnok pre registr├íciu a spr├ívu pou┼ż├şvate─żov, s mnoh├Żmi funkciami a vynikaj├║cou r├Żchlou podporou pri rie┼íen├ş ak├Żchko─żvek ot├ízok. Naozaj sa mi p├í─Źi presmerova┼ą r├┤znych pou┼ż├şvate─żov na ich konkr├ętnu str├ínku rol├ş pou┼ż├şvate─żov. D├┤razne odpor├║─Źam tento doplnok a t├şm podpory. – Bosch_B

5, MiniOrange sociálne prihlásenie WordPress

MiniOrange sociálne prihlásenie WordPress

├Ülo┼żisko doplnkov WordPress je dar, ktor├Ż neust├íle d├ívate, a soci├ílne prihl├ísenie WordPress miniOrange je dostato─Źn├Żm d├┤kazom. Tento doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie presahuje o─Źak├ívania a obsahuje rozsiahly zoznam funkci├ş, ktor├ę va┼íu paroch┼łu odf├║knu.

Doplnok v├ím pom├┤┼że prida┼ą soci├ílne zdie─żanie a soci├ílne prihl├ísenie pomocou siet├ş ako Facebook, Twitter, Google, Instagram, Vkontakte, LinkedIn, Amazon, Salesforce a Microsoft Live.

M├┤┼żete tie┼ż po┼żiada┼ą pou┼ż├şvate─żov, aby vyplnili svoje profily, ak soci├ílne prihl├ísenie nevr├íti pou┼ż├şvate─żsk├ę meno a e-mail. Okrem toho v├ím soci├ílne prihl├ísenie WordPress umo┼ż┼łuje prira─Ćova┼ą roly pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş sa prihlasuj├║ pomocou aplik├ície pre soci├ílne prihl├ísenie. M├┤┼żete tie┼ż ─żahko synchronizova┼ą svoju fotku soci├ílneho profilu s WordPress.

Na svoju prihlasovaciu str├ínku, prihlasovaciu str├ínku, formul├ír na koment├íre a kdeko─żvek inde na svojom webe m├┤┼żete pomocou widgetu alebo kr├ítkeho k├│du prida┼ą soci├ílne prihlasovacie tla─Źidl├í.

M├┤┼żete dokonca povoli┼ą alebo zak├íza┼ą registr├íciu pou┼ż├şvate─żov a povoli┼ą e-mailov├ę upozornenia spr├ívcovi, ke─Ć sa pou┼ż├şvatelia registruj├║ prostredn├şctvom soci├ílneho prihl├ísenia. M├┤┼żete tie┼ż ─żahko prisp├┤sobi┼ą prihlasovacie ikony a URL na presmerovanie prihl├ísenia / odhl├ísenia.

6, Sociálne prihlásenie od BestWebSoft

Sociálne prihlásenie od BestWebSoft

Mo┼żno nebudete chcie┼ą mnoho pokro─Źil├Żch funkci├ş, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s v├Ą─Ź┼íinou doplnkov na prihl├ísenie do soci├ílnej siete WordPress. Mo┼żno budete chcie┼ą na svoje webov├ę str├ínky len prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie a porazi┼ą ich bez investovania do drah├ęho a pr├şli┼í komplikovan├ęho doplnku. Potrebujete jednoduch├ę rie┼íenie, ktor├ę funguje okam┼żite.

Soci├ílne prihl├ísenie BestWebSoft je jedn├Żm z t├Żchto doplnkov. Je to zjednodu┼íuj├║ce, ale rob├ş svoju pr├ícu. Tento ─żahko pou┼żite─żn├Ż doplnok umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prihl├ísi┼ą sa a komentova┼ą svoje existuj├║ce ├║─Źty Facebook, Twitter, Google a LinkedIn.

Na svoju prihlasovaciu str├ínku, prihlasovaciu str├ínku a formul├ír koment├írov m├┤┼żete ─żahko prida┼ą soci├ílne prihlasovacie tla─Źidl├í. Okrem toho m├┤┼żete nastavi┼ą predvolen├║ rolu pre nov├Żch soci├ílnych pou┼ż├şvate─żov, povoli┼ą registr├íciu pou┼ż├şvate─żov iba pomocou soci├ílnych tla─Źidiel a ─żahko prepoji┼ą soci├ílne ├║─Źty so zodpovedaj├║cimi ├║─Źtami WordPress.

Doplnok sa ─żahko konfiguruje a dod├íva sa s podrobnou dokument├íciou, ktor├í v├ím pom├┤┼że za─Źa┼ą.

7, Sociálne prihlásenie WooCommerce

doplnok woocommerce pre sociálne siete

Pr├ęmiov├ę mo┼żnosti soci├ílneho prihl├ísenia spravidla nesklame v─Ćaka ─Ćal┼í├şm funkci├ím a ┼ípecializovanej podpore. Nech├ípte ma tu zle, nesna┼ż├şm sa zdiskreditova┼ą bezplatn├ę doplnky. To znamen├í, ┼że nem├┤┼żete pokazi┼ą s vynikaj├║cim doplnkom, ak├Żm je WooCommerce Social Login.

Doplnok, ktor├Ż bol p├┤vodne vytvoren├Ż ┼ípeci├ílne pre obchody WooCommerce, teraz podporuje BuddyPress, bbPress a Peepso. WooCommerce Social Login, predstaven├Ż elitn├Żm autorom WPWeb, je jedine─Źn├Ż doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie, ktor├Ż m├í jedine─Źn├║ sadu funkci├ş.

Pre za─Źiato─Źn├şkov m├┤┼żete ─żahko prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie do prihlasovac├şch, registra─Źn├Żch a pokladni─Źn├Żch formul├írov WooCommerce, aby ste svojim pou┼ż├şvate─żom pon├║kli lep┼í├ş z├í┼żitok pre pou┼ż├şvate─żov a otvorili dvere pre nakupovanie bez trenia.

Po druh├ę, tento soci├ílny doplnok WordPress v s├║─Źasnosti podporuje 11 soci├ílnych siet├ş, vr├ítane slu┼żieb Foursquare, Yahoo a dokonca aj PayPal. Je dod├ívan├Ż s kr├ísnym drag and drop administra─Źn├ę rozhranie, ktor├ę u─żah─Źuje spr├ívu ka┼żdej soci├ílnej siete.

Okrem toho z├şskate skvel├ę ┼ítatistiky a vizu├ílne zn├ízornenie toho, ako funguj├║ va┼íe soci├ílne prihl├ísenie. Doplnok m├┤┼że navy┼íe pou┼ż├şvate─żom zasiela┼ą nov├ę podrobnosti o ├║─Źte e-mailom. Ak├ę sladk├ę?

Ak to nesta─Ź├ş, WooCommerce Social Login sa dod├íva s kr├ítkym k├│dom a miniaplik├íciou, ─Źo znamen├í, ┼że soci├ílne prihl├ísenie m├┤┼żete umiestni┼ą kdeko─żvek na svoje str├ínky. Zaka┼żd├Żm, ke─Ć sa pou┼ż├şvate─ż prihl├ísi prostredn├şctvom aplik├ície, m├┤┼że ich presmerova┼ą na vlastn├║ adresu URL, tak┼że ├íno, existuje to tie┼ż.

8, WP Ultimate Social

wp kone─Źn├Ż soci├ílny

Pr├ęmiov├Ż doplnok pre WP Ultimate Social je zalo┼żen├Ż na ideol├│gii; Pre v┼íetky va┼íe soci├ílne potreby nepotrebujete viac doplnkov. Z tohto d├┤vodu si m├┤┼żete myslie┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą WP Ultimate Social je ak├Żmsi ÔÇ×bal├şkomÔÇť, ktor├Ż v├ím pon├║ka soci├ílne ikony, zdie─żanie soci├ílnych siet├ş, soci├ílnych ├║─Źtovn├şkov, Twitter Fed Pinterest, automatick├ę publikovanie a soci├ílne prihl├ísenie.

AccessKeys, elitn├Ż autor za WP Ultimate Social, tvrd├ş, ┼że je to jedin├í sada soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├║ potrebujete, a ─Źo som videl a dlh├Ż zoznam funkci├ş, m├ím tendenciu s├║hlasi┼ą. Chlap─Źe, chlap─Źe, t├íto ┼íelma je nabit├í. Funkcie presk├║mam r├Żchlo.

M├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że n├íjdete funkcie ako 12 kr├ísnych sad ikon PNG, ├║┼żasn├ę ikony fontov, v├Żkonn├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia, 10 sad ikon SVG pripraven├Żch na sietnicu, soci├ílny bo─Źn├Ż panel, responz├şvny dizajn, 10 fantastick├Żch mot├şvov soci├ílnych m├ędi├ş, tla─Źidl├í Pl├ívaj├║ce na zdie─żanie soci├ílnych m├ędi├ş, podpora pre 14 hlavn├Żch siet├ş, zdie─żanie a tla─Ź e-mailov, podpora WooCommerce, podpora BuddyPress, vyskakovacie okn├í na zdie─żanie soci├ílnych m├ędi├ş, kr├ísne soci├ílne pulty s 20 ├║┼żasn├Żmi t├ęmami, 5 anim├ície a zd├í sa, ┼że zoznam pokra─Źuje nav┼żdy.

WP Ultimate Social prich├ídza s p├┤sobiv├Żmi funkciami soci├ílneho prihl├ísenia, ktor├ę podporuj├║ a┼ż 9 popul├írne soci├ílne siete. Svoje prihlasovacie, prihlasovacie a koment├íre si m├┤┼żete jednoducho zobrazi┼ą prihl├ísenie do spolo─Źnosti. Navy┼íe si m├┤┼żete vybra┼ą 15 n├ídherne navrhnut├Żch prihlasovac├şch tla─Źidiel.

M├┤┼żete tie┼ż automaticky uverej┼łova┼ą pr├şspevky na Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr a ove─ża viac. Nespo─Źetn├ę mno┼żstvo funkci├ş v tejto veci v├ís ohrom├ş v ├║cte.

9, Sociálne prihlásenie od OneAll

Jeden doplnok na prihlásenie do sociálnej siete

Zo v┼íetk├Żch doplnkov na soci├ílne prihl├ísenie do WordPress v tomto zozname podporuje soci├ílne prihl├ísenie OneAll najbe┼żnej┼íie soci├ílne m├ędi├í. Jeho pou┼ż├şvatelia sa teraz m├┤┼żu zaregistrova┼ą a prihl├ísi┼ą do viac ako 40 soci├ílnych siet├ş vr├ítane Battle.net, StackExchange, Github, SoundCloud, Vimeo, WordPress.com, YouTube, Twitch.tv, Disqus, Blogger a zoznam pokra─Źuje.

Soci├ílne prihl├ísenie sa hladko integruje s va┼í├şm prihlasovac├şm / registra─Źn├Żm syst├ęmom WordPress. Existuj├║ci pou┼ż├şvatelia tie┼ż m├┤┼żu ─żahko prepoji┼ą svoje soci├ílne ├║─Źty v profiloch WordPress a potom sa prihl├ísi┼ą pomocou prepojen├Żch soci├ílnych siet├ş.

Doplnok je GDPR kompatibiln├Ż a je kompatibiln├Ż so v┼íetk├Żmi doplnkami a t├ęmami, ktor├ę dodr┼żiavaj├║ ┼ítandardy k├│dovania WordPress. Navy┼íe je plne prisp├┤sobite─żn├Ż va┼íim konkr├ętnym potreb├ím. V─Ćaka kr├ítkemu k├│du m├┤┼żete na svoju prihlasovaciu str├ínku, registra─Źn├║ str├ínku, sekciu koment├írov, bo─Źn├Ż panel jednoducho prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie.

Ale aj so v┼íetk├Żmi t├Żmito funkciami je soci├ílne prihl├ísenie od OneAll ─żahko implementovate─żn├ę a pou┼żite─żn├ę, mali by ste sa bavi┼ą v ┼żiadnom momente. Ach, aby ste zabudli, doplnok m├í aj pr├ęmiov├║ verziu, ktor├í v├ím poskytuje e┼íte viac mo┼żnost├ş na implement├íciu soci├ílneho prihl├ísenia ako ┼í├ęf.

10. WooSocial

woosoci├ílny wordpress soci├ílny prihlasovac├ş doplnok

Na zadnej strane je WooSocial, relat├şvne nov├Ż plugin na trhu. Je to jednoduch├Ż doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie vytvoren├Ż, udr┼żiavan├Ż a podporovan├Ż spolo─Źnos┼ąou OriginalWeb. Ke─Ć┼że ide o nov├Ż doplnok v ─Źase p├şsania, m├í potenci├íl rastu z h─żadiska vlastnost├ş a podielu na trhu.

Medzi k─ż├║─Źov├ę vlastnosti patr├ş podpora 25 soci├ílnych siet├ş, 15 ┼ít├Żlov tla─Źidla na prihl├ísenie do spolo─Źnosti, skratka, podpora pre viac jazykov a vynikaj├║ca dokument├ícia, pomocou ktorej sa dostanete na spr├ívnu cestu.

WooSocial tie┼ż dobre hr├í s WooCommerce, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje zefekt├şvni┼ą proces platby v internetovom obchode. Okrem toho je kompatibiln├Ż s in├Żmi popul├írnymi doplnkami a r├ímcami, ako napr├şklad WPBakery Page Builder, Cornerstone a Bootstrap. 4.X.

Soci├ílne prihl├ísenie v├ím pom├íha poskytova┼ą lep┼í├ş z├í┼żitok pre pou┼ż├şvate─żov a zvy┼íuje po─Źet konverzi├ş na va┼íom webe WordPress bez toho, aby sa poru┼íil pot. Je to ide├ílne rie┼íenie pre komunitn├ę weby WordPress, ─Źlensk├ę weby, kurzy, f├│ra a ak├ęko─żvek in├ę webov├ę str├ínky zalo┼żen├ę na registr├ícii pou┼ż├şvate─żov.

Najlep┼íie na tom je, ┼że WordPress v├ím pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş, ako prida┼ą soci├ílne prihl├ísenie na svoj web. ─îi u┼ż si vyberiete bezplatn├Ż alebo pr├ęmiov├Ż doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie WordPress, v┼żdy h─żadajte rie┼íenie, ktor├ę vyhovuje v┼íetk├Żm va┼íim potreb├ím. D├║fame, ┼że v na┼íom zozname n├íjdete perfektn├Ż doplnok na prihl├ísenie do spolo─Źnosti.

Ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż doplnok pre soci├ílne prihl├ísenie WordPress? M├íte ot├ízky alebo n├ívrhy? Pode─żte sa o svoje my┼ílienky a najlep┼íie soci├ílne prihlasovacie n├ístroje v koment├íroch.