Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako pridať rozostrenie portrétu po nasnímaní fotografie na vašom pixeli

Ako pridať rozostrenie portrétu po nasnímaní fotografie na vašom pixeli 1

Portrét Rozostrenie môže byť pekným efektom pre pridanie k vašim selfie alebo portrétom. Čo keby ste však mysleli na pridanie efektu až po nasnímaní obrázka? Ak používate zariadenie Google Pixel, máte šťastie.

Portrét rozmazané

Tiež známy ako efekt bokeh, rozostrenie na výšku spôsobí, že osoba na obrázku bude vynikať a nie pozadie. ako smartphones v týchto dňoch môžu byť skvelé fotografie, tento efekt môže byť skvelým spôsobom, ako vylepšiť svoje.

Na iných zariadeniach ako Google Pixel to môžete urobiť iba pri zachytávaní príslušného obrázka. Na zariadeniach Pixel však efekt možno pridať aj neskôr. Kedy alebo či bude dostupné na iných zariadeniach, nie je k dispozícii žiadne slovo. Spoločnosť Google rád ponecháva niektoré funkcie iba pre používateľov svojich vlastných zariadení, a to môže byť jeden z týchto prípadov.

Pridanie efektu

Samotné používanie funkcie nemôže byť jednoduchšie. Skôr ako začnete, musíte si uvedomiť, že to bude fungovať iba za predpokladu, že Fotky Google dokážu „vidieť“ tvár osoby na obrázku.

Ak chcete začať, otvorte na svojom Pixeli aplikáciu Fotografie Google a nájdite obrázok, do ktorého chcete pridať efekt. potom klepnite na tlačidlo nastavení fotografií,

Pridajte do nastavení Photo Pixel modrú farbu

potom znova klepnite na rovnakú ikonu, na nasledujúcej obrazovke. Zobrazí sa vám možnosť upraviť svetlo a farbu vášho obrázka. Aj keď je to veľmi užitočné, zaujímavá je aj možnosť dole.

Posuvník je označený Rozmazať vám umožní rozhodnúť sa, aké množstvo rozmazania sa pridá k pozadiu. Úpravy sa vykonávajú v reálnom čase, ale všimnete si, že AI od spoločnosti Google po chvíli funguje ako mágia. Fotografia začne okamžite vyzerať oveľa lepšie a osoba v nej (v tomto prípade Kiefer Sutherland) sa zdá, že sa objaví.

Pridanie rozostrenia do fotografie

Koľko alebo ako málo využijete účinok samozrejme záleží výlučne na vašich preferenciách. Je to však užitočné mať.

Ako pridať rozostrenie portrétu po nasnímaní fotografie na vašom pixeli 2