Ako pridať používateľov a Switch Aktívny účet Apple TV so systémom TVOS 13

Rovnako ako na zdieľanom počítači alebo dokonca v službe, ako je Netflix, je dobré mať iný používateľský účet. To umožňuje každej osobe mať vlastné skúsenosti so zariadením alebo službou. Ak máte doma viac ako jednu osobu, použite Apple Televízia vám tiež umožňuje pridať viac používateľských účtov. A s tvOS 13 je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým prepínať medzi nimi. Tu je návod, ako začať.

Poznámka: Tu používame tvOS 13, ktorý je v čase písania tohto dokumentu vo verejnej beta verzii a bude oficiálne vydaný o niekoľko mesiacov. Ak stále pracujete s programom tvOS 12, myšlienka je rovnaká, proces sa však zjednodušil a aktualizované tvOS pridalo ďalšie funkcie. Upozorňujeme tiež, že pridaná osoba musí mať vlastné TVOS. Apple ID a musíte zadať Apple Ušetrite aspoň raz.

Pridajte si používateľov Apple TV so systémom TVOS 13

Pre vás Apple TV hlava a Nastavenia> Používatelia a účty> Pridať nového používateľa,

Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazia e-mailové adresy, ktoré ste predtým použili v televízore. Ale prečo musíte pridať ďalších ľudí Apple Adresa ID vyberte v dolnej časti zoznamu možnosť „Zadať novú“.

Potom zadajte túto osobu Apple ID a heslo, potom stlačte tlačidlo „Enter“.

Ako pridať používateľov a Switch Aktívny účet Apple TV so systémom TVOS 13 2

Aktivácia používateľov v tvOS 13

Po nastavení nového používateľa je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým prepínať medzi používateľmi. Toto je možné vykonať pomocou nového ovládacieho centra na televízore 13. Stlačte a podržte tlačidlo Domov na ovládači Siri Remote, až kým sa bočné menu neposúva z pravej strany obrazovky. Zobrazí sa vám možnosť zmeniť používateľské účty výberom vašej profilovej fotografie.

Ako pridať používateľov a Switch Aktívny účet Apple TV so systémom TVOS 13 3

Alebo môžete prejsť Nastavenia> Používatelia a účty> Aktuálni používatelia potom vyberte účet, ktorý chcete zmeniť.

Ako pridať používateľov a Switch Aktívny účet Apple TV so systémom TVOS 13 4

Každá používateľská skúsenosť bude prispôsobená danému členovi rodiny. Účet osoby bude mať v TV aplikácii vlastnú „Prispôsobenie“. Budú mať aj vlastnú hudobnú a filmovú knižnicu. Okrem ďalšieho obsahu v iných aplikáciách. Je to ako mať v počítači alebo mobilnom telefóne užívateľský účet. Vitajte na zlepšenie Apple TELEVÍZNE

Ako pridať používateľov a Switch Aktívny účet Apple TV so systémom TVOS 13 5