Ako pridať niekoho do skupinového textu na iPhone

Skupinové správy (AKA Group Caption) sú veľmi úžasnou funkciou telefónov iPhone a iPad so systémom iOS 10 a iOS 11. Skupinové správy sú vynikajúcou funkciou, ktorá umožňuje používateľom mobilných telefónov zostať v kontakte s niekoľkými priateľmi, kolegami a známymi.

Ako sa vaše posolstvo vyvíja, možno budete chcieť zahrnúť viac ľudí. Je dôležité spomenúť, že medzi skupinovými správami iMessage a skupinovými správami je rozdiel. IN Apple Lingo: skupina iMessage je, keď každý v skupine používa iPhone. To umožňuje pridávať alebo odoberať členov z vašej textovej skupiny.

Skupinové správy sa v skutočnosti odosielajú pomocou funkcií SMS mobilnej siete, pretože aktívni používatelia používajú kombináciu zariadení iPhone a Android. Ak je to vaša situácia; musíte vytvoriť nové vlákno textu s alebo bez kontaktov.

Ako začať skupinovú správu v systéme iOS 10 alebo iOS 11

Existuje pomerne málo ďalších aplikácií na trhu, ktoré podporujú vysielanie, ale v tomto článku sa zameriame na všadeprítomnésprávy aplikácie, ktorú používa väčšina používateľov zariadení iPhone a iPad každý deň.

Jedna z veľkých vecí Apple produkty sú schopné používať aplikáciu iMessage na rôznych zariadeniach. Možnosti uvedené nižšie platia pre všetkých Apple výrobky ako; Mac, MacBook, iPhone a iPad.

Ak ste pripravení pozvať ľudí na skupinový rozhovor, postupujte podľa týchto pokynov:

 1. Nájdite svoj iPhone zo svojho iPhone správy aplikáciu a stlačením ju otvoríte
 2. Ak sa chcete vrátiť zo všetkých konverzácií, v ktorých ste už možno, stlačte kláves so šípkou vľavo hore. Na obrazovke „Správy“ klepnite na ikonu „Nová správa“ v pravom hornom rohu (vyzerá ako poznámkový blok s ceruzkou).
 3. Môžete začať zadávať meno jednotlivca, ktorého chcete pozvať na adresu: area. Ak sú pozvaní ľudia, ktorí už sú vo vašom adresári, mali by sa automaticky vyplniť pri zadávaní ich mena alebo čísla. Zoznam kontaktov môžete prehľadávať aj dotknutím sa ikony +. Pre tých, ktorí nie sú vo vašom adresári, vo vnútri na adresu: , zadajte telefónne číslo príjemcu. Ak plánujete pridať ľudí pomocou iPadu, môžete ich zadať Apple ID namiesto toho.
 4. Opakujte vyššie uvedené kroky, až kým nepridáte všetkých zamýšľaných príjemcov na adresu: terénu.
 5. Zadajte správu, ktorú chcete poslať. Musíte ho zadať iba raz.
 6. Nakoniec stlačte tlačidlo Odoslať.

Teraz dostane každý člen, ktorého do tejto správy pridáte. To znamená, že všetci členovia textovej skupiny môžu tiež odpovedať a navzájom si prezerať odpovede. Príjemcovia sa samozrejme môžu kedykoľvek rozhodnúť, že sa zo skupinového textu odhlásia, alebo ich môžete zo svojej skupiny odstrániť (pozri článok TechJunkie o odstránení niekoho zo skupinovej správy).

Ak niekto v skupinovom texte nie je používateľom iPhone, nebude používať aplikáciu iMessage. Farbu tlačidla Odoslať môžete povedať, kto iPhone používa a nepoužíva. Ak je vysielanie modré, jedná sa o používateľa iPhone. Ak je zelená, nie je to iPhone (alebo všeobecne iOS) a namiesto toho dostanete štandardné texty.

Majte na pamäti, že nie všetky emodži alebo animácie fungujú pre všetkých jednotlivcov v skupine. To platí najmä pre tých, ktorí majú rôzne verzie iOS alebo alternatívne operačné systémy vo všeobecnosti. Samotné textové správy by však mali byť dobré.

Pridanie alebo odstránenie členov skupinového chatu

Ak už aktívne pracujete na konverzácii s jedným alebo viacerými ľuďmi alebo jednoducho zabudnete pridať niekoho pôvodne, môžem vás navštíviť, ako ich pridať. Čo robíte, je:

 1. Nájdite svoj iPhone zo svojho iPhone správy aplikáciu a stlačením ju otvoríte.
 2. Vyberte konverzáciu, do ktorej chcete pridať osobu, a stlačením ju otvorte.
 3. Kliknite na podrobnosti ikona (vyzerá ako ja v kruhu), ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.
 4. kohútik Pridajte kontakt,
 5. vnútri Pridať: , zadajte meno osoby, ktorú pridávate (ak už sú v adresári), alebo zadajte celé telefónne číslo. Pre tých, ktorí používajú iPad, môžete zadať ich Apple ID, ak to uľahčuje.
 6. Ak ju chcete ukončiť, pokračujte a stlačte hotový,

Ak uprednostňujete odstránenie kontaktu z konverzácie, pre prístup k podrobnostiam o skupine postupujte podľa vyššie uvedených krokov. Keď sa dostanete do zoznamu kontaktov, môžete prejsť prstom na meno kontaktu, čím sa zobrazí červená možnosť odstránenia. Kliknite na možnosť removea potvrďte úlohu, keď sa objaví. Používatelia počítačov MacBook a Mac uvidia možnosť „odstrániť“ namiesto použitia metódy posúvania.

Nechajte konverzáciu skupinových správ

Príliš veľa udalostí v konverzácii, ktorú už nechceš počúvať? V skutočnosti je celkom ľahké uskutočniť skupinový hovor, pokiaľ sa táto skupina skladá z troch alebo viacerých ľudí. Ak už skončila určitá konverzácia, môžete:

 1. Otvorte aplikáciu na posielanie správ a choďte do konverzácie, kde sa chcete oslobodiť.
 2. lis podrobnosti ikona (ktorú nájdem v kruhu, ktorý sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.)
 3. Mash rýchlo na možnosť Opustiť túto konverzáciu je uvedená svetločervenou farbou a nachádza sa v dolnej časti stránky.
 4. Keď sa zobrazí, kliknite na možnosť potvrdenia a už nebudete dostávať oznámenie o aktivite.

Skupinové správy sú vynikajúcou funkciou, ale niektorí ľudia nemajú radi neustále aktualizácie a upozornenia na svojom telefóne. Je to skvelá vlastnosť, musí sa používať opatrne, aby ste sa vyhli ohromeniu seba a ostatných správami pre skupiny.

Riešenie problémov skupiny iMessages

Niektorí používatelia uviedli, že do svojich textových správ v iPhone nemôžu pridať viac ako určitý počet kontaktov. Možno vás to prekvapí, ale niektorí operátori vytvorili tieto obmedzenia na ochranu používateľov pred spamom.

Ak potrebujete siete s veľkými skupinami ľudí, je najlepšie zvoliť iný program na zasielanie správ. Stretnutia Google Slack a ďalšie sú k dispozícii v obchode App Store. Mnohé z týchto aplikácií tretích strán sú všestrannejšie a užívateľsky príjemnejšie pre komunikáciu naprieč rôznymi platformami a operačnými systémami.

Ak máte problémy s pridaním viacerých členov, môže to byť spôsobené obmedzeniami operátora. Dá sa to pripísať aj nesprávnym kontaktom.

Ak ste už niekedy synchronizovali svoje kontakty s e-mailom, môžete mať e-mailové adresy a nie telefónne čísla. Môže to fungovať s účtami iCloud, ale nie s inými e-mailmi. Uistite sa, že kontakt, ktorý sa pokúšate pridať, je správny.

Ďalším problémom, ktorý môžete mať, je pridanie kontaktu do skupiny iMessage sa pokúša pridať niekoho s časovým limitom obrazovky. S pridaním času AppleScreen majú používatelia možnosť vypnúť ich funkcie Apple zariadenia vrátane iMessage. Ak máte problémy s pridaním kontaktu, je dobré sa ich opýtať, či tieto obmedzenia stanovili.