Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress

Karty s├║ pomerne ─Źastou s├║─Źas┼ąou mnoh├Żch webov├Żch str├ínok, najm├Ą v obchodoch s elektronick├Żm obchodom. Vlastn├şci elektronick├ęho obchodu obvykle pou┼ż├şvaj├║ karty v oblasti popisu produktu, kde rozde─żuj├║ recenzie, popis, technick├ę ┼ípecifik├ície at─Ć. na viacer├Żch kart├ích.

pr├şklad kariet v akcii na webovej str├ínke elektronick├ęho obchodu

Karty sa napriek tomu pou┼ż├şvali na mnoh├Żch in├Żch typoch webov├Żch str├ínok, nielen na webov├Żch str├ínkach elektronick├ęho obchodu. Aj ofici├ílny web WordPress.org pou┼ż├şva karty na str├ínkach s popisom doplnkov. Na obr├ízku ni┼ż┼íie n├íjdete zv├Żraznen├ę karty na str├ínke WP.org.

karty na stránke s popisom doplnku wordpress.org

Mnoho ─Ćal┼í├şch vlastn├şkov webov├Żch str├ínok pou┼ż├şva karty na r├┤znych typoch webov├Żch str├ínok. Karty by sa v┼íak nemali zamie┼ła┼ą s harmonikami, ktor├ę sa roz┼íiruj├║ o inform├ície. ─Äalej si v┼íimnite, ako som na svojej webovej str├ínke pou┼żil akorde├│ny.

akorde├│ny vo vistamedia.xyz

Ale okrem akorde├│nov tu m├íme hovori┼ą kartytak nestrat├şme na┼íe zameranie; Potreboval som iba objasni┼ą rozdiel medzi kartami a harmonikami. D├║fam, ┼że sa nach├ídzame na tej istej str├ínke ­čÖé

Majitelia webov├Żch str├ínok v podstate pou┼ż├şvaj├║ karty na rozdelenie inform├íci├ş, ktor├ę by inak obsadili cel├║ str├ínku alebo pr├şspevok. To znamen├í, ┼że karty u─żah─Źuj├║ preh─żad├ívanie inform├íci├ş bez toho, aby boli pou┼ż├şvatelia n├║ten├ş nar├í┼ża┼ą na trackball mili├│nkr├ít.

In├Żmi slovami, karty zlep┼íuj├║ pou┼żite─żnos┼ą v├í┼ího webu, najm├Ą vo svete krat┼í├şch pozornost├ş. Ak teda chcete, aby pou┼ż├şvatelia zostali na va┼íom webe dlh┼íie bez nudenia dlh├Żmi str├ínkami, mali by ste zv├í┼żi┼ą pou┼żitie kariet.

V dne┼ínom pr├şspevku v├ím uk├í┼żeme, ako presne prida┼ą karty na svoje pr├şspevky a str├ínky WordPress. Pred koncom tohto pr├şspevku budete ma┼ą v┼íetky pokyny, ktor├ę potrebujete na to, aby ste karty mohli vyu┼ż├şva┼ą vo svoj prospech. D├║fame, ┼że sa v├ím bude p├í─Źi┼ą a┼ż do konca, a neod├ş─Ćte bez zdie─żania svojich my┼ílienok v sekcii koment├írov. Z cesty, za─Źnime.

Pou┼żite gener├ítor str├ínky

Ak u┼ż m├íte nain┼ítalovan├Ż n├ístroj na tvorbu str├ínok, m├íte ┼í┼ąastie – je pravdepodobn├ę, ┼że u┼ż m├íte modul kariet na dosah ruky. V├Ą─Ź┼íina hlavn├Żch tvorcov str├ínok pon├║ka karty ako s├║─Źas┼ą svojej z├íkladnej sady prvkov na tvorbu str├ínok. Tu je r├Żchly poh─żad na dve z na┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek.

Elementor Free Page Builder

Karty Tvorca stránok elementu

Popul├írny n├ístroj na tvorbu str├ínok Elementor obsahuje karty ako s├║─Źas┼ą bezplatnej verzie doplnku. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je vlo┼żi┼ą na svoju str├ínku prvok karty a potom upravi┼ą n├ízov, obsah, ┼ít├Żl at─Ć. To je v┼íetko!

WPBakery Premium Page Builder

Karty WPBakery Page Builder

Pou┼ż├şvate pr├ęmiov├║ t├ęmu, ktor├í obsahuje WPBakery Page Builder (ako na┼íu vlastn├║ t├ęmu Total)? V├Żborne! Karty s├║ integrovan├ę a ─żahko sa pou┼ż├şvaj├║.

Modul kariet WPBakery sa mierne l├ş┼íi od predch├ídzaj├║ceho pr├şkladu v tom, ┼że karty s├║ pri ich pridan├ş spo─Źiatku pr├ízdne. Ak chcete prida┼ą svoj obsah, mus├şte do kariet vlo┼żi┼ą ─Ćal┼íie prvky str├ínky (textov├║ oblas┼ą, obr├ízky, ikony at─Ć.). To v├ím v┼íak d├íva ve─żk├║ slobodu pri vytv├íran├ş kariet pod─ża va┼íich predst├ív (okrem zabudovan├Żch mo┼żnost├ş stylingu). Tento n├ístroj na tvorbu blogov├Żch str├ínok sme u┼ż zakryli, tak┼że ak by ste chceli z├şska┼ą podrobnej┼íie pokyny, pozrite si n├í┼ího sprievodcu WPBakery (pozn├ímka: tento doplnok sa predt├Żm naz├Żval Visual Composer, vopred sa ospravedl┼łujeme za ak├ęko─żvek nejasnosti).

Nainštalujte doplnok WordPress Tabs

Zadarmo karty WordPress Plugin

Ak nepou┼ż├şvate n├ístroj na tvorbu str├ínok, na karty nie je potrebn├ę pou┼ż├şva┼ą jeden. Existuje ve─ża skvel├Żch alternat├şv, napr├şklad bezplatn├Ż doplnok WordPress zn├ímy ako WP Shop Mart ako Tabs. Karty je d├┤myseln├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą neobmedzen├Ż po─Źet kr├ísnych kariet bez potenia.

Za─Źnime in┼ítal├íciou doplnku Tabs WordPress. Ke─Ć┼że je k dispoz├şcii v ofici├ílnom ├║lo┼żisku doplnkov WordPress, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą doplnok priamo z administra─Źn├ęho panela WordPress.

Pou┼ż├şvame bezplatn├║ verziu, ale ak chcete nesk├┤r vylep┼íi┼ą ─Ćal┼íie funkcie, je k dispoz├şcii pr├ęmiov├í verzia.

Nainštalujte doplnok WordPress Tabs

Prihl├íste sa do svojho administra─Źn├ęho panela WordPress a prejdite na Doplnky> Prida┼ą nov├ę a do vyh─żad├ívacieho po─ża pre k─ż├║─Źov├ę slov├í zadajte ÔÇ×karty wpshopmartÔÇť. Ke─Ć n├íjdete spr├ívny doplnok, stla─Źte kl├íves Nain┼ítalujte teraz ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

nainštalujte doplnok karty wordpress

Potom kliknite na ikonu activate Tla─Źidlo. A to je v┼íetko, v├í┼í plugin WordPress Tabs Responsive je pripraven├Ż na pou┼żitie. Teraz vytvorme nieko─żko kariet, aby sme zistili, ─Źo tento doplnok pon├║ka.

Nakonfigurujte doplnok Responz├şvne karty WordPress

Aktiv├ícia doplnku prid├í nov├║ polo┼żku do ponuky spr├ívcu WordPress. Ak chcete vytvori┼ą nov├ę karty, prejdite na Responz├şvne karty> Prida┼ą nov├ę karty ako je podrobne uveden├ę na sn├şmke obrazovky ni┼ż┼íie.

Pridajte nov├ę karty pomocou doplnku WordPress Responsive pre karty

T├Żm sa dostanete na kartu Tvorca odozvy, ktor├í obsahuje v┼íetky funkcie, ktor├ę potrebujete na vytvorenie kr├ísnych kariet, ako je ┼í├ęf. Na obr├ízku ni┼ż┼íie n├íjdete predstavu o tom, ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą.

responz├şvny tvorca kariet WordPress

V┼íetko pergamen, v┼íak? V├Ą─Ź┼íinu funkci├ş n├íjdete na pravom bo─Źnom paneli. Upozor┼łujeme tie┼ż, ┼że jednotliv├ę karty maj├║ svoje nastavenia. Na kart├ích m├┤┼żete dokonca pou┼ż├şva┼ą editory WYSIWYG, ─Źo znamen├í, ┼że m├íte nad svojimi kartami ve─ża kontroly.

Teraz vytvorme nieko─żko vzorov├Żch kariet a zobraz├şme ich na str├ínke alebo v pr├şspevku.

Pridajte názov

prida┼ą n├ízov karty

Za─Źnite t├Żm, ┼że svojim kart├ím prirad├şte popisn├Ż n├ízov (podobne ako pri naviga─Źn├Żch ponuk├ích), ako je to zn├ízornen├ę na obr├ízku vy┼í┼íie. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete svoje karty nesk├┤r ─żahko identifikova┼ą na paneli spr├ívcu WordPress pre pr├şpad, ┼że by ste nie─Źo potrebovali upravi┼ą. Na ├║─Źely tejto pr├şru─Źky som pomenoval svoje karty ÔÇ×Testovacie karty pri spusten├şÔÇť.

Vyberte šablónu návrhu karty

vyberte šablónu návrhu karty

Ako je vidie┼ą na obr├ízku vy┼í┼íie, ─Ćal┼í├şm krokom je v├Żber ┼íabl├│ny n├ívrhu, ktor├║ chcete pou┼żi┼ą pre svoje karty. Bezplatn├í verzia doplnku Tabs WordPress v├ím pon├║ka iba ┼íabl├│nu n├ívrhu, ale v┼żdy m├┤┼żete upgradova┼ą na pr├ęmiov├║ verziu pre 19 ─Ćal┼í├şch, Hovorte o slobode dizajnu.

Pridajte karty

Potom pridajte to─żko kariet, ko─żko chcete, ako je uveden├ę ni┼ż┼íie.

prida┼ą nov├ę karty

Vytvorili sme o─Ź├şslovan├Ż zoznam s podrobnos┼ąami o tom, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą v syst├ęme Windows Pridajte karty sekcia uveden├í vy┼í┼íie. ─î├şsla zodpovedaj├║ ka┼żdej oblasti.

 1. N├ízov karty – Do tohto po─ża zadajte n├ízov karty, s. Popis, ┼ípecifik├ície, podrobnosti at─Ć.
 2. Popis karty – Sem zadajte popis karty. Toto pole umo┼ż┼łuje prida┼ą obsah karty. Najlep┼íie na tom je, ┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą editor WYSIWYG (zobrazen├Ż v ─Ź├şslach) 3 ni┼ż┼íie) a pridajte na svoje karty bohat├Ż obsah vr├ítane obr├ízkov, hudby a videa
 3. Pou┼żite WYSIWYG – Ak chcete pou┼ż├şva┼ą zn├íme What-aUNEDSee-jas-What-aUNEDslne─Źn├ęV editore vytvorte obsah svojej karty. Stla─Źen├şm tohto tla─Źidla otvor├şte kontextov├ę okno
 4. Ikona karty – Toto pole v├ím pom├┤┼że vybra┼ą ikonu, ktor├í sa pou┼żije na karte. Karty Doplnok WordPress v├ím umo┼ż┼łuje pr├şstup k hromad├ím ikon Awesome Font a animova┼ą va┼íe karty ako profesion├íl
 5. Zobrazi┼ą ikonu vy┼í┼íie – Ak chcete ved─ża n├ízvu zobrazi┼ą nadpis karty, t├íto funkcia sa v├ím bude p├í─Źi┼ą. Umo┼ż┼łuje tie┼ż zak├íza┼ą ikonu bez toho, aby ste sa dotkli n├ízvu karty
 6. remove – Stla─Źen├şm tohto tla─Źidla odstr├ínite konkr├ętnu kartu
 7. Pridajte nov├ę karty – Kliknut├şm na toto tla─Źidlo prid├íte ─Ćal┼íie karty
 8. Odstr├íni┼ą v┼íetky – U┼ż v├ís nebav├ş v┼íetky karty? Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą Odstr├íni┼ą v┼íetky tla─Źidlo resetova┼ą v┼íetko

P├ír ─Ćal┼í├şch tipov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu. Najsk├┤r m├┤┼żete karty presun├║┼ą a presun├║┼ą, aby ste ich mohli usporiada┼ą a usporiada┼ą pod─ża svojich predst├ív.

Po druh├ę: nezabudnite stla─Źi┼ą Ulo┼żi┼ą koncept raz alebo dvakr├ít pri vytv├íran├ş kariet, aby ste nezabudli na ┼żiadne zmeny v pr├şpade, ┼że n├íhodou opust├şte gener├ítor kariet.

Nakoniec, ak potrebujete pomoc, je tu ve─żk├í modr├í Z├şskajte podporu tla─Źidlo tesne pod ikonou Pridajte karty sekcii (a na v├Ą─Ź┼íine str├ínok doplnku), ktor├í v├ís zavedie na ofici├ílne f├│rum podpory kariet na WordPress.org. Ak potrebujete pomoc, kedyko─żvek m├┤┼żete stla─Źi┼ą tla─Źidlo pomoci.

Karty Shortcode

karty s krátkym kódom

Ni┼ż┼íie n├íjdete kr├ítky k├│d karty, ktor├Ż pou┼ż├şvate na prid├ívanie a zobrazovanie kariet na ─żubovo─żnej str├ínke alebo pr├şspevku, ktor├Ż chcete. Napr├şklad n├í┼í kr├ítky k├│d je (TABS_R id = 443). Ak chcete na str├ínke zobrazi┼ą karty, jednoducho skop├şrujte a prilepte vy┼í┼íie uveden├Ż kr├ítky k├│d na konkr├ętnu str├ínku.

Miniaplikácia Tab

podpora miniaplik├íci├ş na karte

Chcete prida┼ą svoje karty do oblasti miniaplik├íci├ş na svojom webe? Ak je to vynikaj├║ce ├íno, budete milova┼ą podporu widgetu, ktor├Ż je dod├ívan├Ż s doplnkom Tabs WordPress.

Zasiahnite Kliknite sem pomocou odkazu na obr├ízku vy┼í┼íie sa dostanete na obrazovku miniaplik├ície WordPress, kam m├┤┼żete svoje karty prida┼ą kdeko─żvek, kde sa nach├ídza t├ęma miniaplik├ície.

karta widget

Vlastn├ę CSS

Aj ke─Ć doplnok Tabs WordPress prich├ídza s mno┼żstvom mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia kariet (sta─Ź├ş sa pozrie┼ą na prav├Ż bo─Źn├Ż panel – je pln├Ż mo┼żnost├ş ┼ít├Żlov!), M├┤┼żete prida┼ą svoje vlastn├ę ┼ít├Żly CSS, ako je to zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

wordpress tabs custom css plugin

Svoje vlastn├ę nastavenia m├┤┼żete tie┼ż nastavi┼ą ako predvolen├ę nastavenia pre v┼íetky nov├ę karty kliknut├şm na ikonu Aktualizujte predvolen├ę nastavenia ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku vy┼í┼íie.

Prav├Ż bo─Źn├Ż panel

karty mo┼żnost├ş ┼ít├Żlu doplnku wordpress

Prav├Ż bo─Źn├Ż panel, ktor├Ż zv├Żraz┼łujeme na obr├ízku vy┼í┼íie, prin├í┼ía ten de┼ł ten prav├Ż. Je vybaven├Ż v┼íetk├Żmi mo┼żnos┼ąami, ktor├ę potrebujete na navrhnutie kariet pod─ża obsahu v├í┼ího srdca. Pozoruhodn├ę mo┼żnosti zah┼Ľ┼łaj├║:

 • Farba pozadia karty
 • Farba p├şsma na karte
 • Rodina a ┼ít├Żl p├şsma
 • Zobrazi┼ą mo┼żnosti pre n├ízov a ikonu karty
 • Zarovnajte ikonu z├ílo┼żky, t. J. Pred alebo za nadpisom karty
 • Hrany kariet
 • Anim├ície s viacer├Żmi popismi kariet
 • A ove─ża viac

Pridajte svoje karty na str├ínku alebo pr├şspevok v slu┼żbe WordPress

Po pridan├ş mo┼żnost├ş obsahu a ┼ít├Żlu karty prejdite nahor a kliknite na tla─Źidlo publikova┼ą ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress 1

V tejto chv├şli s├║ va┼íe karty pripraven├ę. Sta─Ź├ş len prida┼ą karty na str├ínku alebo pr├şspevok v slu┼żbe WordPress. Sta─Ź├ş skop├şrova┼ą skratku karty, ktor├║ sme videli predt├Żm. Na┼íe je (TABS_R id = 443).

Spustite editor pr├şspevkov (aj ke─Ć pou┼ż├şvate Gutenberg) a vlo┼żte kr├ítky k├│d do svojho pr├şspevku / str├ínky. Potom stla─Źte kl├íves publikova┼ą ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress 2

Po nieko─żk├Żch 5 min├║ty nastavenia vec├ş; Pou┼ż├şvam t├ęmu dvadsa┼ą sedemn├ís┼ą a ve─ża Lorem Ipsum, pri┼íiel som s nasleduj├║cim v├Żsledkom.

Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress 3

Vezmite pros├şm na vedomie, ┼że som neprisp├┤sobil farby ani ni─Ź. Povedz mi, ─Źo si mysl├ş┼í; Nebolo to tak├ę ─żahk├ę?

Pridanie kariet na va┼íe str├ínky a pr├şspevky WordPress je vec ┼ítvrt├ęho porovn├íva─Źa. Neo─Źak├ívam, ┼że budete ma┼ą ┼żiadne probl├ęmy, najm├Ą ak pou┼ż├şvate doplnok ako WP Shop Mart Tabs.

Ako prid├ívate karty na svoje str├ínky a pr├şspevky WordPress? Ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż doplnok WordPress pre karty? Pros├şm, pode─żte sa o svoje my┼ílienky v koment├íroch. ┼á┼ąastn├ę stvorenie!