Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress

Karty sa ─Źasto pou┼ż├şvaj├║ na mnoh├Żch webov├Żch str├ínkach, najm├Ą v obchodoch s elektronick├Żm obchodom. Vlastn├şci elektronick├ęho obchodu obvykle pou┼ż├şvaj├║ karty v oblasti popisu produktu, kde zdie─żaj├║ recenzie, popisy, technick├ę ┼ípecifik├ície at─Ć. Na viacer├Żch kart├ích.

Karty sa v┼íak pou┼ż├şvali na mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch typoch webov├Żch str├ínok, nielen na str├ínkach elektronick├ęho obchodu. Aj ofici├ílne str├ínky WordPress.org pou┼ż├şvaj├║ karty na str├ínkach s popisom doplnkov. Nasleduj├║ci obr├ízok zobrazuje zv├Żraznen├ę karty na str├ínke WP.org.

Karty na stránke s popisom doplnku wordpress.org

Mnoho ─Ćal┼í├şch vlastn├şkov str├ínok pou┼ż├şva karty pre r├┤zne typy webov. Karty by sa v┼íak nemali zamie┼ła┼ą s harmonikami, ktor├ę sa roz┼íiruj├║ a zobrazuj├║ inform├ície. Potom si v┼íimnite, ako som pou┼żil akorde├│n na svojej webovej str├ínke.

Akordy vo vistamedia.xyz

Ale okrem akordeonistov sme tu o tom hovori┼ą. kartyNestr├ícajme teda na┼íe zameranie. Musel som objasni┼ą rozdiel medzi kartami a harmonikou. Teraz d├║fam, ┼że sme na rovnakej str├ínke ­čÖé

Majitelia str├ínok v z├ísade pou┼ż├şvaj├║ karty na zdie─żanie inform├íci├ş, ktor├ę by inak zabrali cel├║ str├ínku alebo pr├şspevok. To znamen├í, ┼że karty u─żah─Źuj├║ z├şskavanie inform├íci├ş bez toho, aby pou┼ż├şvatelia museli mili├│nkr├ít hra┼ą trackball.

In├Żmi slovami, karty zlep┼íuj├║ pou┼żite─żnos┼ą va┼íich str├ínok, najm├Ą vo svete s men┼íou pozornos┼ąou. Ak teda chcete, aby pou┼ż├şvatelia zostali na va┼íom webe dlh┼íie bez nudenia dlh├Żch str├ínok, zv├í┼żte pou┼żitie kariet.

V dne┼ínom pr├şspevku v├ím uk├í┼żeme, ako presne prida┼ą karty na svoje pr├şspevky a str├ínky WordPress. Na konci tohto pr├şspevku budete ma┼ą v┼íetky pokyny, ktor├ę potrebujete, aby ste mohli karty vyu┼ż├şva┼ą vo svoj prospech. D├║fame, ┼że sa v├ím bude p├í─Źi┼ą a┼ż do konca a neod├şdete bez zdie─żania svojich my┼ílienok v sekcii koment├írov. Za─Źnime.

Pou┼żite gener├ítor str├ínky

Ak ste u┼ż nain┼ítalovali n├ístroj na tvorbu str├ínok, m├íte ┼í┼ąastie – pravdepodobne u┼ż m├íte k dispoz├şcii modul kariet. V├Ą─Ź┼íina hlavn├Żch tvorcov str├ínok pon├║ka karty ako s├║─Źas┼ą svojej z├íkladnej sady prvkov na tvorbu str├ínok. Tu je r├Żchly poh─żad na dve z na┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek.

Zadarmo Tvorca stránok elementov

Karta Tvorca stránok elementu

Popul├írny n├ístroj na tvorbu str├ínok Elementor obsahuje karty ako s├║─Źas┼ą bezplatnej verzie doplnku. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je vlo┼żi┼ą na svoju str├ínku prvok karty a potom upravi┼ą n├ízov, obsah, ┼ít├Żl at─Ć. To je v┼íetko!

WPBakery Premium Page Builder

Karty pre Nástroj na tvorbu stránok WPBakery

Pou┼ż├şvate pr├ęmiov├║ t├ęmu, ktor├í obsahuje WPBakery Page Builder (ako je na┼ía v┼íeobecn├í t├ęma)? V├Żborne! Karty s├║ integrovan├ę a ─żahko sa pou┼ż├şvaj├║.

Modul kariet WPBakery sa mierne l├ş┼íi od predch├ídzaj├║ceho pr├şkladu v tom, ┼że karty s├║ pri pridan├ş spo─Źiatku pr├ízdne. Na karty mus├şte prida┼ą ─Ćal┼íie prvky str├ínky (textov├║ oblas┼ą, obr├ízky, ikony at─Ć.), Aby ste mohli prida┼ą ich obsah. To v├ím v┼íak d├íva ve─żk├║ slobodu vytv├íra┼ą karty pod─ża va┼íich predst├ív (okrem zabudovan├Żch nastaven├ş ┼ít├Żlov). Tento gener├ítor webov├Żch str├ínok sme u┼ż pokryli. Podrobnej┼íie pokyny n├íjdete v na┼íom sprievodcovi WPBakery (pozn├ímka: tento doplnok bol predt├Żm naz├Żvan├Ż Visual Composer, vopred ho majte za zm├Ątok).

Nainštalujte doplnok kariet WordPress

Zadarmo karty doplnkov WordPress

Ak nepou┼ż├şvate n├ístroj na tvorbu str├ínok, nemus├şte pou┼ż├şva┼ą jednu kartu. Existuje ve─ża dobr├Żch alternat├şv, napr├şklad bezplatn├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż WP Shop Mart jednoducho vol├í karty. Karty s├║ vynikaj├║cim doplnkom WordPress, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą neobmedzen├ę mno┼żstvo kr├ísnych kariet bez potenia.

Za─Źnime in┼ítal├íciou karty doplnku WordPress. Ke─Ć┼że je k dispoz├şcii v ofici├ílnom arch├şve doplnku WordPress, m├┤┼żete ho nain┼ítalova┼ą priamo prostredn├şctvom administra─Źn├ęho panela WordPress.

Pou┼ż├şvame bezplatn├║ verziu, ale ak si prajete inovova┼ą na ─Ćal┼íie funkcie nesk├┤r, je k dispoz├şcii pr├ęmiov├í verzia.

Nainštalujte doplnok kariet WordPress

Prihl├íste sa do svojej administrat├şvnej oblasti WordPress a prejdite na Doplnky> Prida┼ą nov├ę a do po─ża pre k─ż├║─Źov├ę slov├í s k─ż├║─Źov├Żmi slovami zadajte ÔÇ×karty wpshopmartÔÇť. Ke─Ć n├íjdete spr├ívny doplnok, stla─Źte tla─Źidlo Nain┼ítalova┼ą teraz Tla─Źidlo, ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Nainštalujte doplnok kariet WordPress

Potom kliknite na tla─Źidlo OK umo┼żni┼ą Tla─Źidlo. A to je to, ─Źo je responz├şvny doplnok kariet WordPress pripraven├Ż na pou┼żitie. Teraz vytvorme nieko─żko kariet, aby sme zistili, ─Źo tento doplnok pon├║ka.

Nastavte responz├şvny doplnok pre kartu WordPress

Povolenie doplnku prid├í nov├║ polo┼żku do ponuky spr├ívcu WordPress. Prejdite na a vytvorte nov├ę karty Poh─żad├ívky> Prida┼ą nov├ę karty ako je op├şsan├ę na sn├şmke obrazovky ni┼ż┼íie.

Pridajte nov├ę karty pomocou doplnku pre responz├şvne karty WordPress

T├Żm sa dostanete na kartu Tvorca odpoved├ş, ktor├í obsahuje v┼íetky funkcie, ktor├ę potrebujete na vytvorenie kr├ísnych kariet ┼í├ęfa. Pozrite sa na obr├ízok ni┼ż┼íie a z├şskajte predstavu o tom, ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą.

Responz├şvny doplnok pre tvorcov kariet WordPress

V┼íetko je pergamen, v┼íak? V├Ą─Ź┼íina funkci├ş sa nach├ídza v pravom bo─Źnom paneli. Upozor┼łujeme tie┼ż, ┼że jednotliv├ę karty maj├║ svoje nastavenia. M├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą editory kariet WYSIWYG, ─Źo znamen├í, ┼że m├íte nad svojimi kartami ve─ża kontroly.

Teraz vytvor├şme uk├í┼żkov├ę karty a zobraz├şme ich na str├ínke alebo v pr├şspevku.

Prida┼ą n├ízov

Pridajte názov karty

Najsk├┤r dajte svojim kart├ím popisn├Ż n├ízov (rovnako ako naviga─Źn├ę ponuky), ako je to zn├ízornen├ę na obr├ízku vy┼í┼íie. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete svoje karty ─żahko identifikova┼ą nesk├┤r v administra─Źnej oblasti WordPress, ak potrebujete nie─Źo upravi┼ą. Na ├║─Źely tohto tutori├ílu som nazval karty ÔÇ×Testovacie ┼ítartovacie kartyÔÇť.

Vyberte kartu Šablóna návrhu

Vyberte kartu Šablóna návrhu

Ako je vidie┼ą na obr├ízku vy┼í┼íie, ─Ćal┼íou vecou je vybra┼ą ┼íabl├│nu n├ívrhu, ktor├║ chcete pou┼żi┼ą pre svoje karty. Bezplatn├í verzia karty WordPress Pluginy pon├║ka iba ┼íabl├│nu n├ívrhu, ale kedyko─żvek m├┤┼żete upgradova┼ą na pr├ęmiov├║ verziu 19 ─Ćal┼í├şch, Hovorte o slobode dizajnu.

Pridajte karty

Potom pridajte ─żubovo─żn├Ż po─Źet kariet (pozrite ni┼ż┼íie).

prida┼ą nov├ę karty

Vytvorili sme o─Ź├şslovan├Ż zoznam toho, ─Źo m├┤┼żete v tomto zozname urobi┼ą. Pridajte karty ─îasti uveden├ę vy┼í┼íie. ─î├şsla zodpovedaj├║ ka┼żdej oblasti.

 1. N├ízov ventil├ítora – Do tohto po─ża vlo┼żte n├ízov karty. Popis, ┼ípecifik├ície, podrobnosti at─Ć.
 2. Popis karty – Sem zadajte popis karty. V tomto poli m├┤┼żete prida┼ą obsah na svoju kartu. Najlep┼íie na tom je, ┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą editor WYSIWYG (pozri obr├ízok) 3 ni┼ż┼íie) a pridajte na svoje karty bohat├Ż obsah vr├ítane fotografi├ş, hudby a vide├ş
 3. Pou┼żite WYSIWYG – Ak chcete pou┼ż├şva┼ą zn├íme W.Has-AND.UNEDS.EEmas-W.Has-AND.UNEDslnkoAk chcete vytvori┼ą obsah karty, stla─Źen├şm tohto tla─Źidla v editore otvor├şte kontextov├ę okno
 4. Ikona karty – V tomto poli m├┤┼żete vybra┼ą ikonu pre svoju kartu. Karty Doplnok WordPress v├ím umo┼ż┼łuje pristupova┼ą k nespo─Źetn├Żm symbolom skvel├Żch p├şsiem a animova┼ą tak svoje karty ako profesion├íl
 5. Zobrazi┼ą ikonu vy┼í┼íie – Ak chcete ved─ża n├ízvu zobrazi┼ą nadpis karty, t├íto funkcia sa v├ím bude p├í─Źi┼ą. Ikona m├┤┼żete zak├íza┼ą aj bez dotknutia sa n├ízvu karty
 6. Remove – Stla─Źen├şm tohto tla─Źidla odstr├ínite konkr├ętnu kartu
 7. Pridajte nov├ę karty – Kliknut├şm na toto tla─Źidlo prid├íte ─Ćal┼íie karty
 8. Zmaza┼ą v┼íetko – U┼ż v├ís nebav├ş v┼íetky mihalnice? Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą Zmaza┼ą v┼íetko Tla─Źidlo na resetovanie v┼íetk├ęho

Nieko─żko ─Ćal┼í├şch tipov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu. Najprv m├┤┼żete karty presun├║┼ą a presun├║┼ą, aby ste ich usporiadali a usporiadali pod─ża svojich predst├ív.

Po druh├ę, nezabudnite stla─Źi┼ą tla─Źidlo ulo┼żi┼ą koncepty Pri vytv├íran├ş kariet kliknite raz alebo dvakr├ít na tla─Źidlo, aby ste sa uistili, ┼że v├ím nepreme┼íkaj├║ ┼żiadne zmeny, ak n├íhodou opust├şte gener├ítor kariet.

Ak potrebujete pomoc, je tu ve─żk├í modr├í Z├şskajte pomoc Tla─Źidlo tesne pod Pridajte karty Sekcia (a na v├Ą─Ź┼íine str├ínok doplnku), ktor├í v├ís zavedie na ofici├ílne f├│rum podpory zalo┼żen├ę na karte na WordPress.org. Ak potrebujete pomoc, kedyko─żvek stla─Źte tla─Źidlo pomocn├şka.

K├│d karty

Karty s krátkym kódom

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż k├│d karty, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete prida┼ą a zobrazi┼ą svoje karty na ─żubovo─żnej str├ínke alebo pr├şspevku. Napr├şklad n├í┼í k├│d karty (TABS_R id = 443). Ak chcete zobrazi┼ą karty na str├ínke, jednoducho skop├şrujte k├│d z karty vy┼í┼íie a vlo┼żte ho na t├║to str├ínku.

Karta miniaplikácie

Podpora kariet

Chcete prida┼ą svoje karty do oblasti miniaplik├íci├ş na va┼íom webe? Ak je to vynikaj├║ce ├íno, budete milova┼ą podporu miniaplik├íci├ş, ktor├í je dod├ívan├í s kartou doplnku WordPress.

Zbi┼ą ho Kliknite tu Odkaz na obr├ízku vy┼í┼íie v├ís zavedie na obrazovku miniaplik├íci├ş WordPress, kde m├┤┼żete prida┼ą svoje karty kdeko─żvek, kde sa nach├ídza t├ęma miniaplik├ície.

Karta miniaplikácie

Vlastn├ę CSS

Zatia─ż ─Źo doplnok kariet WordPress obsahuje ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia kariet (sta─Ź├ş sa pozrie┼ą na prav├Ż bo─Źn├Ż panel, je pln├Ż mo┼żnost├ş ┼ít├Żlov!), M├┤┼żete prida┼ą svoje vlastn├ę ┼ít├Żly CSS, ako je to zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Karty WordPress Tabs vlastn├Ż doplnok CSS

Svoje vlastn├ę nastavenia m├┤┼żete tie┼ż nastavi┼ą ako predvolen├ę nastavenia pre v┼íetky nov├ę karty jednoduch├Żm kliknut├şm Aktualizova┼ą predvolen├ę hodnoty Tla─Źidlo, ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku vy┼í┼íie.

Prav├Ż bo─Źn├Ż panel

Karty s nastaven├şm ┼ít├Żlu doplnku WordPress

Prav├Ż bo─Źn├Ż panel, ktor├Ż zv├Żraz┼łujeme na obr├ízku vy┼í┼íie, sumarizuje de┼ł. Obsahuje v┼íetky mo┼żnosti, ktor├ę potrebujete na navrhnutie kariet pre obsah v├í┼ího srdca. Medzi v├Żznamn├ę nastavenia patria:

 • Karta farby pozadia
 • Farba karty
 • P├şsmo a ┼ít├Żl
 • Zobrazi┼ą nastavenia ikony n├ízvu a z├ílo┼żky
 • Umiestnite adresu ikony karty, t. J. Pred alebo za kartu
 • Karter Kanter
 • Anim├ície s popismi viacer├Żch kariet
 • A ove─ża viac

Pridajte svoje karty na web alebo pr├şspevok v slu┼żbe WordPress

Po pridan├ş nastaven├ş obsahu a ┼ít├Żlu pre kartu prejdite nahor a kliknite na tla─Źidlo Pr├şspevok Tla─Źidlo, ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress 1

V tejto chv├şli s├║ va┼íe karty pripraven├ę. Karty jednoducho pridajte na web alebo do pr├şspevku WordPress. Sta─Ź├ş skop├şrova┼ą k├│d karty, ktor├Ż ste videli predt├Żm. Na┼íe je (TABS_R id = 443).

Spustite editor pr├şspevkov (aj ke─Ć pou┼ż├şvate Gutenberg) a vlo┼żte k├│d karty do svojho pr├şspevku / str├ínky. Potom stla─Źte tla─Źidlo Pr├şspevok Tla─Źidlo, ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress 2

Po cca. 5 Stanovi┼ą protokoly; Pou┼ż├şvam t├ęmu dvadsa┼ą sedemn├ís┼ą a niektor├ę Lorem Ipsum. Dostal som nasleduj├║ci v├Żsledok.

Ako prida┼ą karty na pr├şspevky a str├ínky WordPress 3

Upozor┼łujeme, ┼że som neupravil farby ani ni─Ź. Povedz mi, ─Źo si mysl├ş┼í; Nebolo to ─żahk├ę?

Pridanie kariet na va┼íe str├ínky a pr├şspevky WordPress je trochu ┼ítvrt├ę. Neo─Źak├ívam ┼żiadne probl├ęmy, najm├Ą ak pou┼ż├şvate doplnky ako WP Shop Mart Tabs.

Ako prid├ívate karty na svoje str├ínky a pr├şspevky WordPress? Ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż doplnok kariet WordPress? Pode─żte sa o svoj n├ízor v koment├íroch. ┼á┼ąastn├ę stvorenie!