Ako pridať Halloween filtre do svojho blogu Instagram príbeh

S najdesivejšou nocou roku takmer prichádza, Instagram užívateľ začne vyplňovať Príbehy so všetkými druhmi strachu filtre., Halloween vám nielen dá dôvod ísť do skutočného sveta v strašidelnom kostýme, ale môžete si tiež niečo nosiť virtuálny make-up na oslavu noci všetkých svätých. V skutočnosti čoraz viac tvorcov používa nástroj Spark AR Studio „Páči sa mi“ na vytvorenie vlastných filtrov a ich zdieľanie s komunitou. Uloženie tohto efektu do fotoaparátu je ľahké, takže svojich sledovateľov môžete prekvapiť rôznymi desivými displejmi kedykoľvek.

Neprijímajte predvolený filter

Zakaždým, keď sa začnú objavovať špeciálne sviatky, Instagram Na oslavu majú tendenciu ponúkať niekoľko filtrov. Halloween nie je výnimkou, a Ak začiarknete dostupné efekty, uvidíte pre túto udalosť desivé špeciálne efekty. Sociálne siete však ponúkajú možnosť pridať siete, ktoré vytvorili iní výrobcovia, aby pokračovali v rozširovaní ponúkaných variácií filtrov. Preto sme zostavili to najlepšie, čo vašej tvári dodalo úžasný nový vzhľad.

Instagram-history-halloween

Ako používať filter Joker Instagram

Nové smiešny Film s Joaquinom Phoenixom spôsobil revolúcie po celom svete. Tento film Todda Phillipsa prelomí všetky záznamy v pokladni, takže ho samozrejme uvidíme na Halloween. Je ťažké si predstaviť oblečenie, ktoré môže Jokera poraziť. Ak chcete vidieť, ako sa obliekate ako tento klasický darebák, je to ľahké:

 • Stačí otvoriť profil jedného z výrobcov filtrov, ktorý urobil Jokerovu tvár. V našom prípade sme vybrali @ davaa_23
 • Dotknite sa karty filtra, ktorá sa nachádza na paneli nad zdrojom.
 • Instagram-story-joker

 • Vyhľadajte filter „Joker 2019“ a vyberte ho.
 • Dotknite sa ho vyskúšať sa nachádza v ľavom dolnom rohu.
 • Po vykonaní týchto krokov môžete začať. Zdieľajte svoje fotografie s tvárou slávnej postavy DC vo svojom príbehu. Okrem toho môžete vždy uložiť filtre do fotoaparátu, aby ste ich mohli kedykoľvek znova použiť.

  filter-Instagram-halloween

  Mnoho ďalších strašidelných efektov pre váš príbeh

  Ak hľadáte množstvo zaujímavých efektov, @marcwakefieldards je jedným z účtov s najviac dostupnými filtrami. Ak prejdete na tú istú kartu uvedenú vyššie, môžete na stránke pristupovať ku všetkým typom strašidelných filtrov. Medzi nimi nájdete strašidelné roboty, upíri a zlí klauni.

  Instagram efekt

  Strach za očami

  Ak naozaj chcete vyzerať strašidelne, napäto zmeň oči Úspech vždy zaručený. Umelec @onamadderz ponúka na svoj majetok rôzne účinky. Instagram profil, ktorý zmení vašu tvár, až kým nebude vyzerať, že sa vynoríte z vlastného tieňa. Musíte len urobiť vážnu tvár a tento virtuálny make-up vám urobí všetko ostatné.

  filtre-strach-Instagram

  Nechaj to jednoduché

  Dobre vieme, že toto nemusí byť najdesivejší dostupný filter. Účinky zistené v účte Johanna Jaskowskej (@johwska) však spôsobili, že dojem sa ťažko vysvetlil. Práca tohto mladého umelca ho zmení na kyborg a do svojej tváre pridajte lesklú futuristickú vrstvu. Takže môžete povedať ahoj Instagram stúpenci so strašidelnou maskou.

  Johanna-jaskowska-Instagram

  Esencia Hitchcocka nikdy neumiera

  Aj keď robíme náš výskum pre najlepšie Halloween Instagram filtre, našli sme jeden, ktorý upútal našu pozornosť. Toto je efekt vytvorený spoločnosťou @mikemanhwork, vďaka ktorému vyzeráte takto ponorený do filmu Alfreda Hitchcocka ‘Vertigo’, Lídri napätia si tiež zaslúžia miesto na tomto zozname filtrov strachu. Takže teraz nie je dôvod nežiť svoj najlepší Halloween život pomocou rozšírenej reality.

  vertigo-filter-Instagram