Ako prida┼ą aplik├ície do inteligentnej telev├şzie

Ako prida┼ą aplik├ície do inteligentnej telev├şzieAko prida┼ą aplik├ície do inteligentnej telev├şzie

Ako prid├ím aplik├ície do inteligentnej telev├şzie? V tomto ─Źl├ínku to vysvetl├şme ako stiahnu┼ą aplik├íciu do va┼íej inteligentnej telev├şzie s vlastn├Żm obchodom s aplik├íciami. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą t├║to funkciu, ─Ź├ştajte ─Ćalej.

Ako prida┼ą aplik├ície do inteligentnej telev├şzie

Ako prida┼ą aplik├ície do jednej Apple telev├şzia

Zapnite telev├şzor. s├ím Apple Telev├şzor je ┼ítandardn├Ż vstup, mal by sa aktivova┼ą okam┼żite. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą zariadenie, mus├şte zmeni┼ą vstup Apple TV, ak ste tak e┼íte neurobili. Ak telev├şzor nie je pripojen├Ż k internetu, nem├┤┼żete prida┼ą ┼żiadne aplik├ície. Nem├┤┼żete prida┼ą aplik├ície Apple TV, ─Źi u┼ż ide o model tretej gener├ície, alebo o ktor├Żko─żvek z predch├ídzaj├║cich. Vyberte App Store a klepnite na na touchpadu dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa. App Store je tmavo modr├í aplik├ícia s bielym p├şsmenom ÔÇ×AÔÇť vyroben├í z n├ístrojov na p├şsanie. T├Żm sa otvor├ş App Store. Ak pou┼ż├şvate aplik├íciu Apple Telev├şziu Applem mus├şte najprv otvori┼ą. Prejdite aplik├ície v obchode App Store. Aplik├ícia App Store sa predvolene na─Ź├şta na str├ínke ÔÇ×Odpor├║─Źan├ęÔÇť, kde n├íjdete najob─ż├║benej┼íie aplik├ície. M├┤┼żete tie┼ż prejs┼ą na Vyh─żad├ívanie, klepn├║┼ą na na dia─żkovom ovl├ída─Źi a zada┼ą n├ízov aplik├ície, ktor├║ chcete vyh─żada┼ą. V├Żber karty Kateg├│rie zobrazuje r├┤zne kateg├│rie aplik├íci├ş. Vyberte aplik├íciu, ktor├║ chcete stiahnu┼ą, a stla─Źte dia─żkov├ę ovl├ídanie. Otvor├ş sa tak str├ínka aplik├ície. Ak ste na karte Kateg├│rie, mus├şte najprv vybra┼ą kateg├│riu. Vyberte IN┼áTAL├üCIA a stla─Źte dia─żkov├ę ovl├ídanie. T├íto mo┼żnos┼ą by mala by┼ą uprostred str├ínky va┼íej aplik├ície. Va┼ía aplik├ícia ju za─Źne s┼ąahova┼ą Apple TV. V pr├şpade platen├Żch aplik├íci├ş zobrazuje toto tla─Źidlo cenu aplik├ície. M├┤┼że sa zobrazi┼ą v├Żzva na zadanie hesla pre ID Apple pre platen├ę aplik├ície.

Ako prida┼ą aplik├ície do Amazon Fire TV

Zapnite telev├şzor. Ak m├í v├í┼í Fire Stick predvolen├Ż vstup (alebo naposledy pou┼żit├Ż), otvor├ş sa domovsk├í obrazovka Amazon Fire TV, Ak ste tak u┼ż neurobili, mus├şte zmeni┼ą vstup, aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą Fire Fire. Ak telev├şzor nie je pripojen├Ż k internetu, nem├┤┼żete prida┼ą ┼żiadne aplik├ície. Otvorte bo─Źn├Ż panel. Na pos├║vanie do─żava pou┼ż├şvajte iba ─żav├║ stranu kruhov├ęho gomb├şka na dia─żkovom ovl├ídan├ş, a┼ż k├Żm bo─Źn├Ż panel nevy─Źnieva z ─żavej strany obrazovky. Vyberte aplik├íciu a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Vybra┼ąÔÇť. Je to okr├║hle tla─Źidlo v strede smerov├ęho voli─Źa. Aplik├ície n├íjdete v strede bo─Źn├ęho panela. Vyberte filter aplik├íci├ş. M├┤┼żete sa pos├║va┼ą nadol a vybra┼ą kartu Spotlight, aby ste si napr├şklad mohli prezrie┼ą vybran├ę aplik├ície, alebo kartu Najlep┼íia vo─żnos┼ą a prehliada┼ą najlep┼íie hodnoten├ę bezplatn├ę aplik├ície. Ak chcete preh─żad├íva┼ą v┼íetky aplik├ície, vyberte funkciu kateg├│rie a potom vyberte kateg├│riu, ktor├í v├ís zauj├şma. Vyberte aplik├íciu a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Vybra┼ąÔÇť na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Otvor├ş sa tak str├ínka aplik├ície. Vyberte mo┼żnos┼ą Download a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×SelectÔÇť na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Mali by ste si pre─Ź├şta┼ą ÔÇ×Cho─ĆÔÇť ni┼ż┼íie a vpravo od ikony aplik├ície. Vybran├í aplik├ícia sa za─Źne s┼ąahova┼ą Amazon Fire TV,

[irp]

Ako prida┼ą aplik├ície do inteligentnej telev├şzie Samsung

Zapnite telev├şzor. Nezabudnite, ┼że na prevzatie aplik├íci├ş mus├ş by┼ą telev├şzor pripojen├Ż k internetu. Stla─Źte tla─Źidlo Domov na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Na niektor├Żch dia─żkov├Żch ovl├ída─Źoch m├í toto tla─Źidlo obraz domu. Vyberte aplik├íciu a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Vybra┼ąÔÇť. Pomocou kl├ívesov so ┼í├şpkami na dia─żkovom ovl├ída─Źi prejdite nadol na aplik├íciu a viacfarebn├Żm tla─Źidlom ÔÇ×Vybra┼ąÔÇť na dia─żkovom ovl├ída─Źi to urob├şte. Vyberte kateg├│riu aplik├ície. V hornej ─Źasti obrazovky sa zobrazia karty ako Spr├ívy a najob─ż├║benej┼íie, ako aj karta vyh─żad├ívania v pravom hornom rohu obrazovky. Na karte Vyh─żad├ívanie m├┤┼żete vyh─żada┼ą aplik├ície s ich n├ízvami. Vyberte aplik├íciu, ktor├║ chcete stiahnu┼ą. T├Żm sa dostanete na str├ínku aplik├ície. Vyberte mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Vybra┼ąÔÇť. Toto tla─Źidlo sa nach├ídza pod n├ízvom aplik├ície. Po v├Żbere mo┼żnosti In┼ítalova┼ą sa program stiahne. Ak aplik├ícia nie je bezplatn├í, namiesto toho sa zobraz├ş jej cena. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania m├┤┼żete aplik├íciu otvori┼ą priamo z jej str├ínky.

[irp]

Ako prida┼ą aplik├ície do inteligentnej telev├şzie LG

Zapnite telev├şzor. Nezabudnite, ┼że na prevzatie aplik├íci├ş mus├ş by┼ą telev├şzor pripojen├Ż k internetu. Stla─Źte tla─Źidlo SMART na dia─żkovom ovl├ída─Źi. T├Żm sa dostanete na webov├║ str├ínku. Vyberte ikonu profilu. Je to ikona osoby v pravom hornom rohu obrazovky. Zadajte podrobnosti svojho ├║─Źtu LG a vyberte mo┼żnos┼ą Prihl├ísi┼ą sa. Inform├ície o va┼íom ├║─Źte zah┼Ľ┼łaj├║ va┼íu e-mailov├║ adresu a heslo. Vytiahnite na dia─żkovom ovl├ída─Źi telev├şzora. To sp├┤sob├ş, ┼że web sa posunie doprava, tak┼że uvid├şte r├┤zne kateg├│rie aplik├íci├ş. Vyberte kateg├│riu aplik├ície. Na webovej str├ínke sa v ─żavom hornom rohu nach├ídza nieko─żko kariet s n├ízvami kateg├│ri├ş (napr├şklad GAME WORLD); v├Żberom kateg├│rie si m├┤┼żete zobrazi┼ą relevantn├ę aplik├ície. Vyberte aplik├íciu, ktor├║ chcete stiahnu┼ą. T├Żm sa dostanete na str├ínku aplik├ície. Vyberte mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą. Toto tla─Źidlo je tesne pod n├ízvom aplik├ície. Ak aplik├ícia nie je bezplatn├í, zobraz├ş sa namiesto in┼ítal├ície cena. Po zobrazen├ş v├Żzvy vyberte OK. Spust├ş sa in┼ítal├ícia programu. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania m├┤┼żete spusti┼ą aplik├íciu v├Żberom polo┼żky Spusti┼ą na rovnakom mieste, kde bolo spusten├ę tla─Źidlo In┼ítalova┼ą.

[irp]

Ako prida┼ą aplik├ície do telev├şzora Sony Smart

Zapnite telev├şzor. Nezabudnite, ┼że na prevzatie aplik├íci├ş mus├ş by┼ą telev├şzor pripojen├Ż k internetu. Stla─Źte tla─Źidlo HOME na dia─żkovom ovl├ída─Źi. T├Żm sa dostanete na domovsk├║ str├ínku telev├şzora. Posu┼łte zobrazenie nadol do sekcie Aplik├ície. Urob├şte to tak, ┼że potiahnete dotykov├Ż povrch dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa. Vyberte mo┼żnos┼ą Ulo┼żi┼ą a stla─Źte dotykov├Ż povrch dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa. Obchod je viacfarebn├í ikona pre Google Play Store ├║plne v─żavo od sekcie ÔÇ×Aplik├íciaÔÇť. Vyh─żadajte aplik├ície. Prejden├şm prstom doprava zobraz├şte aplik├ície na karte Z├íbava alebo posunut├şm nadol vyberiete konkr├ętnej┼íiu kateg├│riu, napr├şklad vzdialen├ę videohry. M├┤┼żete tie┼ż prejs┼ą prstom nahor a vybra┼ą ikonu lupy a potom zada┼ą h─żadan├Ż v├Żraz. Vyberte aplik├íciu, ktor├║ chcete stiahnu┼ą, a stla─Źte dia─żkov├ę ovl├ídanie. T├Żm sa dostanete na str├ínku aplik├ície. Vyberte IN┼áTAL├üCIA a stla─Źte dia─żkov├ę ovl├ídanie. T├íto mo┼żnos┼ą sa nach├ídza pod n├ízvom aplik├ície. Ak aplik├ícia nie je bezplatn├í, namiesto toho sa zobraz├ş jej cena. Vyberte AKCEPT. Je na pravej strane obrazovky. Po v├Żbere tejto mo┼żnosti sa aplik├ícia stiahne do telev├şzora; Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície m├┤┼żete vybra┼ą OPEN a prejs┼ą priamo do aplik├ície.

[irp]