Ako pridať alebo odstrániť účet Google Stadia do Chromecastu

Ako pridať alebo odstrániť účet Google Stadia do Chromecastu 1

Cloud Games zaznamenal rozmach, keď na scénu prichádzali noví hráči. Napríklad, Nvidia prichádza so svojou cloudovou službou s názvom Nvidia GeForce Now, ktorá má dokonca bezplatné predplatné pre používateľov na vyskúšanie hier. Google Stadium bol prvý, ktorý používateľom poskytol zážitok z hrania v cloude. Zmení to náš spôsob hrania, ako s pomocou štadióna Google, na vykonávanie pokročilých hier nepotrebujete pokročilý počítač ani herný hardvér. Užívatelia môžu dokonca streamovať hry pri 4K 60FPS a bez nutnosti sťahovania ťažkých hier.

Stačí si kúpiť predplatné Štadiónov Google a rozmach! S vysokorýchlostným pripojením na internet môžete kedykoľvek hrať akúkoľvek hru. V tomto príspevku sa dozvieme, ako pridať alebo odstrániť účet Chromecast spoločnosti Stadia. Pomocou tohto sprievodcu si môžete na svojom zariadení Chromecast spravovať svoj účet Stadia. Takže, z žiadneho iného dôvodu, poďme priamo do samotného článku:

prezentované fázy Google

Ako pridať alebo odstrániť účet Google Stadia do Chromecastu

Skôr ako začneme s procesom pridávania alebo odstraňovania vášho účtu Stadia do zariadenia Chromecast, je potrebné vedieť niekoľko predpokladov:

Uistite sa, že váš účet Stadia je prihlásený do ovládača AppA Stadia

Kroky na pridanie účtu Stadia do zariadenia Chromecast

    Pomocou ovládača zadajte svoj odkazový kód umiestnený v pravom hornom rohu televíznej obrazovky. Ak nevidíte kód odkazu, postupujte podľa nasledujúcich krokov: a) Vyberte položku Chromecast(b) Kliknite Nastavenia zariadenia je vpravo hore. (c) Choď na okolie Poloha a stlačte „Kód prepojenia ovládača Stadia(D) Klepnite na Šou, Vyberte možnosť „pridať svoj účet“+, (Plus) na televíznej obrazovke. lis avatar sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky. Vyberte si teraz Pridajte účet do zariadenia Chromecast v ponuke účtu. Teraz budete musieť jednu vytvoriť 4-číslo bezpečnostného špendlíka na TV obrazovke. Ak chcete preskočiť, vyberte položku Pridať bezpečnostný PIN alebo klepnite na Hotovo. To je!

Kroky na odstránenie účtu Chromecast Google Stadia

    Ak ste prihlásení pomocou svojho účtu Stadia, stlačte a podržte tlačidlo Stadia na ovládači. vybrať Odhlásiť sa z ponuky Vyberte účet Kliknite na názov účtu, ktorý chcete odstrániť. lis X.Select Zmazať účet,

Takže tu to máte z mojej stránky v tomto príspevku. Dúfame, že sa vám tento príspevok páčil a že ste do zariadenia Chromecast mohli pridať alebo odstrániť svoj účet Stadia. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak narazíte na nejaké problémy. Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!