Ako priamo prenášať fotografie z iPhone X na externý pevný disk

Ako priamo prenášať fotografie z iPhone X na externý pevný disk 1

Úložný priestor je vždy dôležitým aspektom, s ktorým majú používatelia smartfónov problémy. Vysoká externá pamäť podporuje výsledok potreby väčšej pamäte na zariadeniach smartphone. Ale keď príde na telefón, Apple nikdy v skutočnosti nepodporuje externú pamäť. Ths má za sebou veľa bezpečnostných problémov. Ale nakoniec, ako sa používanie smartfónu zvyšuje, interné úložisko sa rýchlo zaplní. V tom prípade poskytujú podporu cloudu, ale po obmedzení môžete skončiť veľa výdavkov v cloudovom priestore, ktorý máte. Najlacnejšou a najbezpečnejšou možnosťou je uložiť dôležité fotografie na externý pevný disk. Čítajte ďalej a zistite, ako priamo preniesť fotografie z iPhone X na externý pevný disk.

Pokiaľ ide o prenos fotografií z iPhone na externý pevný disk, MAC PC je medzi nimi dôležitým hráčom. Prenos do počítača MAC z iPhone a znova na externý pevný disk z MAC je však príliš veľa práce. Existuje však jednoduché riešenie na zjednodušenie tohto procesu. Ths je nástroj známy ako nahrávanie obrázkov, ktorý je k dispozícii pre MAC PC. To vám umožní prenášať fotografie z iPhone priamo na externý pevný disk pomocou počítača MAC PC. Čítajte ďalej a zistite, ako to urobiť.

Ako priamo prenášať fotografie z iPhone X na externý pevný disk

Kroky na priamy prenos fotografií z iPhone X na externý pevný disk

Kroky na priamy prenos fotografií z iPhone X na externý pevný disk sú:

    Pripojte externý pevný disk k počítaču MAC PCPripojte svoj iPhone X k počítaču MAC PCOtvorte nahrávanie obrázkov na vašom počítači MACClick na ikone iPhone na bočnom paneliVyberte všetky fotografie, ktoré chcete preniesťKliknite na cieľovú rozbaľovaciu ponuku kliknite na položku Nájsť a kliknite na externý hardvér, ktorý chcete preniesť fotografie do službyClick na SelectClick on import

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako priamo preniesť fotografie z iPhone X na externý pevný disk. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte komentár nižšie.